Yazılar geri dön

Yeşilköy Nakliyat

Yeşilköy Nakliyat1

Yeşilköy Nakliyat, firması olarak uzun yıllardır İstanbul nakliye piyasasında bulunan kurumumuz, gerek İstanbul içi, gerekse farklı il ve ilçelere profesyonel nakliye hizmetleri vermektedir. Bu hizmetler,

  • Ev,
  • Ofis,
  • Mağaza,
  • Tam yük,
  • Parsiyel yük

Şeklindeki nakliyat türlerini kapsamaktadır. Firmamız tüm bu hizmetleri yüksek kalitede yapabilecek vasıflarda olup, uzman kadrolar ve modern nakliye araçları ile 7/24 hizmet üretmeye devam etmektedir.

Kurumsallaşmaya verdiği önemle her geçen gün hizmet kalitesini biraz daha yukarı taşıyan firmamız, nakliye fiyatlarının uygunluğu ile de sektörün aranan firmaları arasında yer almaktadır.

Yeşilköy Nakliyat Deneyimli ve Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz

Yeşilköy Nakliyat firmaları arasında bilgi ve deneyimleriyle öne çıkan firmamız, teknolojideki gelişmelere kısa sürede ayak uydurarak nakliye araçları da dahil olmak üzere tüm araç ve ekipmanları çağın gereklerine uygun şekilde kullanmaktadır.

Firma yapımızda yer alan personellerimiz nakliye konusunda önemli bilgi ve tecrübeye sahip olup, tüm hizmetleri profesyonel bir anlayışla sunmaktadır.

Bizim için ev ve ofis eşya nakliyesindeki en önemli husus, güvenilir ve hızlı nakliyeyi sağlamaktır. Bu yüzden, kuruluş tarihimizden bugüne en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Yeşilköy Nakliyat

Yeşilköy Nakliyat firması olarak hizmet verdiğimiz tüm nakliye çeşitlerinde belli bir planlama yaparak hiçbir işlemin rastgele yapılmamasını sağlıyor ve sonuç olarak yüksek kalitede hizmet üretiyoruz.

Her aşaması profesyonelce tasarlanmış nakliye hizmetlerimizde, mobilya, beyaz eşya, doğalgaz, elektrik konusunda uzman ekiplerimiz görev almakta, eşyaların de monte edilmesi ve yeni adreslere monte edilmesi sıfır hata ile gerçekleşmektedir.

YEŞİLKÖY OFİS TAŞIMACILIĞI

Eşyalarınızı değerli müşterilerine sorunsuz hizmet vermek amacıyla ambalaj çeşidinin belirlenmesinin ardından sarılarak paketlenir, de-monte ya da montaj gerektiren durumlar uzman ekip yardımıyla sağlanır ve sigortalı taşıma başlar.

Hesaplı ve ekonomik fiyatlarıyla müşterilerin gözdesi konumundadır. Bunun da ilk aşaması donanımlı ve uzman ekiplerin eşyaları yerinde bizzat görmesiyle başlamaktadır.

Şunu da hatırlatmak gerekir ki fiyat belirleme aşamasında fiyat politikasını müşterilere sunan Yeşilköy Şehir İçi Nakliye firması önce kalite daha sonra fiyat anlayışı çerçevesinde hizmet sunmaktadır.

Yeşilköy Nakliyat İletişim Adresimiz.

Okmeydanı Nakliye da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön