Yenidoğan Nakliyat

Yazılar geri dön

Yenidoğan Nakliyat

Yenidoğan Nakliyat firması, 1976 yılından bugüne değerli müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her an hatasız, hızlı, kolay ve güvenilir taşımacılık hizmeti vermektedir. Tecrübeli, deneyimli ve eğitimli uzman ekip kadrosu ile hizmet sunan Yenidoğan Nakliyat firması taşınma işlerinizde 7/24 yanınızdadır.

Yenidoğan Nakliyat taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zarara karşı müşterilerinin maddi olarak hiçbir kayba uğramasına neden olmadan sigorta acentası tarafından zarar karşılanmaktadır. Yenidoğan Nakliyat ekipleri belirlenen gün ve saatten önce taşınılacak alanı ziyaret ederek gerekli incelemenin ardından yerin ve çevrenin notlarını almaktadır.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat firması olarak nakliyat aşamasında taşınma asansörlü araçlar ile sağlanmaktadır. Bu araçlar sayesinde hem zamandan tasarruf edilmekte hem de çevreye ve eşyalara zarar vermeden işlemin tamamlanması sağlanmaktadır.

Yenidoğan Nakliyat Resim 2

İsmini güvence haline getiren Yenidoğan Evden Eve Nakliyat firması yeni teknolojik imkanlarını doğru orantıda kullanarak donanımlı taşıma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Yenidoğan Evden Eve Nakliyat almış olduğu bayrakla depolama ve banka taşımacılığı gibi birçok alanda da isminden oldukça söz ettirmiş ve söz ettirmeye de devam etmektedir.

Başarı ve müşteri memnuniyeti zirve yapan Yenidoğan Nakliye firması filo olarak her an kendini geliştirmekte olup taşınmaya uygun tasarlanmış araçları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ev taşıma, eşya depolama ve şehirlerarası nakliyatta şüphesiz gönül rahatlığı ile başvuracağınız Yenidoğan Nakliye firması olma özelliğini taşımaktadır.

Yüksek niteliğe sahip olan Yenidoğan Şehir İçi Nakliyat firması sektöründe ve civarında önde gelen kuruluştur. Yılların deneyimi ve birikimini harmanlayarak hatasız ve kusursuz hizmet anlayışını amaçlamaktadır.

Yenidoğan Nakliyat da Eşya Çeşidine Uygun Ambalajlama Yöntemi

Eşyaların büyüklüğüne, küçüklüğüne ve çeşidine göre ambalajlama sağlayan Yenidoğan Şehir İçi Nakliyat firması bu yöntemler sayesinde eşyaların kırılma ya da çizilme gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmasını engellemektedir. Yenidoğan Şehir İçi Kamyonet firması, bünyesinde barındırdığı profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle sektöründe ki son teknolojiyi kullanmaktadır.

Yenidoğan Nakliyat Resim 3

Yenidoğan Ambar olarak eşyaların gerekli incelemesinin sağlanmasının ardından uygun araç filosu seçilmektedir. Bu araç sayesinde de eşyaların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu araçlar teknolojik gereçler ile donatılmaktadır. Taşınma konusunda ki krizi kullandığı malzemeler, ürünler ve teknoloji ile ortadan kaldıran Yenidoğan Parça Eşya Taşıma firması sektöründe tercih edilen firmalar listesinde ilk sırada yer almaktadır.

Avantajlı fırsatları bünyesinde barındıran Yenidoğan Kamyonet firması ücretlendirme konusunda da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ücretlendirme de ortak bir noktada karar verilmesinin ardında sözleşme imzalanmaktadır. Ayrıca belirlenen ücret dışında ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Günlerce sürecek olan taşınmayı ve akabinde bırakacak olan yorgunluğunuzu tek bir telefon ile alan Yenidoğan Eşya Depolama firması arzu edilen tarihte işlemlerinizi bitirmektedir. Ekonomik ücretlendirme, hızlı teslim ve güvenilirliği ilke edinen Yenidoğan Asansörlü Nakliyat firması her alanda sizlere yardımcı olmak üzere 7/24 yanınızdadır. Ayrıca firma taşıma hizmetinin yanı sıra paketleme, kolileme ve depolamayı da bizzat deneyimli ekip kadrosu ile birlikte sağlamaktadır.

Detaylı Taşınma Aşamaları

  • İlk aşama Yenidoğan Nakliyat firmasına ulaşmanız halinde gerekli ön bilgilerin alınmasının ardından firmanın uzman ekip kadrosu müşteriden alınan adrese uzman gitmektedir.
  • İkinci aşamada gerekli ön inceleme gerçekleşmektedir. Burada eşyaların büyüklüğü fazlalığı not alınmaktadır.
  • Üçüncü aşamada belirlenen tarih ve saatte Yenidoğan Nakliyat tarafından gerekli ekip eşyaların çeşidine ve büyüklüğüne göre özel ambalajları ile paketlemeleri yapılmaktadır. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanmaktadır.
  • Dördüncü aşamada ambalajlanan eşyalar asansörlü araçlara aktarılmaktadır. Bu noktada taşınma öncesi çevre ve alan incelemesi yapılmıştır. Firmanın asansörlü araçları kullanmasında ki amaç ise çevreyi ve bireyleri rahatsız etmemek ve zamandan tasarruf ederek eşyaları kusursuz taşımaktır.
  • Beşinci aşamada yeni taşınılacak olan adrese ulaşmak üzere firmaya ait özel araçlar ile yola çıkılmaktadır.
  • Altıncı aşamada ulaşılan adrese tekrar asansörlü araçlar ile çevre alan kontrolünün sağlanmasının ardından eşyalar istenilen yere ulaştırılmaktadır.
  • Yedinci aşamada istenilen adrese çıkarılan eşyaların eski yerden de-monte ya da montaj ile paketlenen ambalajlar açılıp tekrar birleştirilerek eski haline getirilmektedir.
  • Son olarak sekizinci aşamada ise evin son kontrolleri müşteri eşliğinde sağlanır ve iyi dileklerin iletilmesinin ardından firmada çalışan uzman ekip alandan ayrılmaktadır.
  • Yenidoğan Nakliyat, müşterilerinin istek ve arzularını dikkate alarak hareket etmekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Bu kusursuz ve sorunsuz hizmeti almak için tek yapılması gereken şey firmaya iletişim bilgilerinden ulaşarak talep oluşturmaktır. Sonrasında firma müşterilerinin işlerinin aksamasına neden olmadan taşınma işini gerçekleştirecektir.
Yenidoğan Nakliyat Resim 4
Yenidoğan Nakliyat İletişim

Yenidoğan da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön