Yazılar geri dön

Yakacık Nakliyat

Yakacık nakliyat firmalar arası bir karşılaştırma yaparsak uzun yıllara dayanan tecrübesi ile farklı bir alanda yer alan bir firmayız.

 

Üstün kaliteli hizmet anlayışı ve, gereken cazip fiyat ve profesyonel nakliye yöntemleriyle sektöre yön veren öncü kuruluşlar arasında yerini almaktadır.

 

7 gün 24 saat anlayışındaki hizmet veren firmamız, modern araçlarıyla çağın gereklerine uygun hizmetler sunmaktadır.

Personellerimiz üstün bilgi, deneyim ve donanıma sahip profesyonellerden oluşmakta, sürücü personellerimiz her türlü yol ve hava koşullarına bağlı değişikliklere uyumlu olarak hizmet üretmektedir.

 

Yük ve eşya taşımacılığında gerek ev gerek ofis olsun en kaliteli paketleme ambalaj malzemeleri ile nakliyelere imza atan firmamız, ilerleyen ve geçen her gün daha kaliteli hizmet vermektedir.

Yakacık nakliyat olarak kurumsal bir hizmeti müşterilerimize sunmak ve onların rahatlıkla bizimle çalışabilmeleri için her tür hizmette müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Bu platformda tüm nakliye hizmet yöntemlerinde ve kaliteli ambalaj malzemeler kullanılmaktadır.

 

Güncel teknoloji ağındaki gelişmelere her zaman açık bir segmente sahip olma özelliğini taşıyan firmamız, dijital ortamlarda da adından sıkça söz ettirmektedir.

Firmamıza ait internet sitemizde hizmetlerimizle ilgili tüm detaylar yer almakta ve müşterilerimizle birebir yapılan bağlantılarda talep edilen tüm bilgiler ayrıntılı şekilde sunulmaktadır.

Yakacık Nakliyat da Müşteri Memnuniyeti

Yakacık nakliyat olarak müşterilerimizin önemsediği ve olmasını istedği geleneksel yöntemleri de önemseyen firmamız, tavsiye yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük önem vermektedir.

 

Nakliyatlarımızdan memnun olan müşterilerimiz tarafından en çok tercih ve tavsiye edilen firma olmamız, sadece tavsiye yolu ile büyümeye devam etmektedir.

 

Tüm ofis, tüm ev ve tüm mağaza eşyası nakliyelerinde belli planlamalarla hizmet veren firmamız, ücretsiz eksper hizmetleriyle nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sigortalı olarak sağlamaktadır.

Yakacık Nakliyat Resim 1

Yakacık Nakliyat da Alanında Uzman Ekibimiz

Yakacık nakliyat firmasında görev yapan uzman personel ekibimizin değerlendirmelerinden yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız,

 

 • Usulüne uygun montajlanan beyaz eşyaları,
 • Sökülen mobilyaların,
 • İyi standartta olan ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri,
 • Eşyaların dikkatle taşınması,
 • Sarsıntıdan etkilenmeyecek şekilde eşyaların araçlara yüklenmesi,
 • Hızlı nakliye

Detaylarından oluşan nakliye sürecini harfiyen yerine getirerek,  güvenli bir biçimde eşyaların nakledilmesini gerçekleştirir. En uygun fiyatlarla güvenli ve hızlı nakliye işlemleri ile yapılmaktadır.

 

Firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübelerin aydınlığında tüm müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Yakacık Nakliyat da Eşya ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

 

Yakacık nakliyat firması olarak müşterilerin talepleri doğrultusunda  yaptığımız tüm nakliyelerde, nakliyenin mutlaka garanti koşulları kapsamında yapılması gerektiğidir. Sözleşme ve sigorta uygulamaları firmamızın hizmetinde istisnasız bir şekilde uygulamaktadır.

Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde,

 

 • Nakliye tarihi,
 • Nakliyeyi yapacak aracın bilgileri,
 • Nakliye bedeli,
 • Firma tarafından yerine getirilecek yükümlülükler,
 • Müşteri sorumlulukları,
 • Ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı,
 • Şartlara uyulmaması halinde uygulanacak cezai müeyyideler

Nakliyenin tüm aşanları hakkında kesin bilgiler yer almakta ve müşterinin Bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Yakacık nakliyat olarak nakliyenin sigorta bedeli ve sözleşmenin tüm şartları belirtilerek müşterilerimizin huzur içerikli hizmet almasını sağlamaktayız.

 

İstanbul’un tüm ilçelerinden firma merkezimize getirilen eşya ve yükleri de aynı kalite anlayışı ile yeni adreslere nakletmekteyiz.

 

Hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer vermekteyiz.

Yakacık Nakliyat Resim 2
Yakacık Nakliye de Depolama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Firma depolarımızda eşyalar özelliklerine ve gidecekleri yönlere göre ayrıştırılarak en sağlam şekilde ambalajlanmakta ve büyük bir titizlikle nakliye araçlarına yüklenmektedir.

 

Kargo taşımacılığı yapan firmalara oranla oldukça düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı ile müşteriler ekonomik olarak önemli kazançlar elde etmelerini sağlamaktayız.

Yakacık nakliyat olarak önemsediğimiz bir diğer husussa, müşterilerin hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamaktır.

 

Kurulduğumuz günden beri hizmet kalitesini her geçen gün yükselten firmamız, tüm ilçelerde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralara yükselmiştir.

 

Bu ilgiye layık olabilmek için var gücüyle çalışan firma elemanlarımız, sektörde gerekli olan tüm yeni uygulamaları kısa süreli eğitimlerle öğrenmekte ve müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Yakacık Nakliyat da Vizyonumuz

Yakacık, diğer nakliyat firmaları arasında gelişmeye açık bir yapıya sahip olan firmamız, vizyon olarak Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanınır olmasını sağlamaktır.

 

Firmamıza, web sitemiz, sosyal medya hesaplarımızın yanı sıra 7/24 olarak İstanbul’un tüm ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

 

Güler yüzlü müşteri hizmetlerimizden tüm taleplerinize yönelik gereken tüm bilgileri alabilir, en cazip fiyat seçenekleri ve cazip ödeme olanakları ile nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yakacık Nakliyat İletişim

Yakacık Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön