Topkapı Nakliyat

Yazılar geri dön

Topkapı Nakliyat

Topkapı Nakliyat firmaları arasında uzun yılların tecrübesi ile farklı bir konumda yer alan  Topkapı Nakliyat firmamız, gerek üstün kalitedeki hizmet farklılığı, gerekse uygun fiyat ve nakliyelerdeki profesyonel yöntemleriyle sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer almaktadır.

 

7/24 hizmet anlayışıyla görev yapan Topkapı Nakliyat firmamız, modern nakliye araçlarıyla çağın gereklerine uygun hizmetler sunmaktadır.

Topkapı Nakliyat da Kusursuz Hizmet

Topkapı Nakliyat firmamızda yer alan personeller üstün bilgi ve deneyime sahip profesyonellerden oluşmakta, sürücü personellerimiz her türlü yol ve hava koşullarına uygun olarak hizmet üretmektedir.

 

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında en kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılan nakliyelere imza atan Topkapı Evden Eve Nakliyat firmamız, her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Topkapı Evden Eve Nakliyat olarak kurumsallaşmayı birinci hedef olarak alan Topkapı Evden Eve Nakliyat firmamız, her tür hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Bu sebeple tüm nakliye hizmetlerinde profesyonel yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Topkapı Nakliyat Resim 2

Topkapı Nakliyat da Son Teknolojiyi Takip Ediyoruz

Teknolojik gelişmelere her zaman açık bir yapıya sahip olma özelliğini taşıyan  Topkapı Nakliye firmamız, dijital ortamlarda da adından sıkça söz ettirmektedir.

 

Topkapı Nakliye firmamıza ait web sitemizde hizmetlerimizle ilgili tüm ayrıntılar yer almakta ve müşterilerimizle birebir yapılan bağlantılarda talep edilen tüm bilgiler şeffaf bir şekilde sunulmaktadır.

Topkapı Şehir İçi Nakliyat olarak müşteri ilişkilerinde geleneksel yöntemleri de önemseyen Topkapı Şehir İçi Nakliyat firmamız, tavsiye yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük önem vermektedir.

 

Topkapı Şehir İçi Kamyonet olarak hizmetlerimizden memnun kalan Topkapı bölgesindeki vatandaşlarımız tarafından en fazla tercih edilen firma olmamız, sadece tavsiye yolu ile büyümeye olan inancımız sebebiyledir.

Topkapı Parça Eşya Taşıma

Tüm ev, ofis, mağaza eşyası nakliyelerinde belli planlamalarla hizmet üreten Topkapı Ambar firmamız, ücretsiz eksper hizmetleriyle nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

Topkapı Parça Eşya Taşıma firmasında görev yapan uzman personelimizin değerlendirmelerinden yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren Topkapı Kamyonet firmamız,

 • Beyaz eşyaların usulüne uygun şekilde demonte edilmesi,
 • Mobilyaların sökülmesi,
 • Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri,
 • Büyük bir dikkatle eşyaların taşınması,
 • Eşyaların nakliye araçlarına sarsıntıdan etkilenmeyecek biçimde yüklenmesi,
 • Hızlı nakliye

Aşamalarından oluşan nakliye planlarını harfiyen yerine getirerek,  eşyaların güvenli bir biçimde nakledilmesini sağlamaktadır.  Tüm nakliye çeşitlerinde müşteri beklentisi nakliyeni en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli şekilde yapılmasıdır.

 

Topkapı Eşya Depolama firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübeler ışığında tüm müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Topkapı Nakliyat ta Eşya ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Topkapı Asansörlü Nakliyat firması olarak yaptığımız tüm nakliyelerde müşterilerin ortak talebi, nakliyenin mutlaka garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir.

 

Topkapı Nakliyat firmamız bu talepleri karşılamak adına sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmez unsurlar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır. Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde,

Topkapı Nakliyat Resim 3
 • Nakliye tarihi,
 • Nakliyeyi yapacak aracın bilgileri,
 • Nakliye bedeli,
 • Firma tarafından yerine getirilecek yükümlülükler,
 • Müşteri sorumlulukları,
 • Ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı,
 • Şartlara uyulmaması halinde uygulanacak cezai müeyyideler

Net olarak yer almakta ve nakliyenin tüm aşamaları hakkında müşterinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Topkapı Nakliyat olarak sözleşmelerde tüm koşulların belirtilmesinin yanında, nakliyenin sigorta bedelini de belirterek, müşterilerimizin huzur içinde hizmet almasını sağlıyoruz.

 

Hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren firmayız. İstanbul’un tüm ilçelerinden firma merkezimize getirilen yükleri de aynı kalite anlayışı içerisinde yeni adreslerine nakletmektedir.

Topkapı Nakliyat da Eşya Depolama Hizmetimiz

Firma depolarımıza gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrılarak en sağlam şekilde paketlenmekte ve büyük bir özenle nakliye araçlarına yüklenmektedir.

 

Kargo firmalarına oranla oldukça düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler ekonomik olarak önemli kazançlar sağlamaktadır.

Topkapı Nakliyat olarak en fazla önemsediğimiz husus, müşterilerin hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamaktır.

 

Bu yüzden kurulduğu günden beri hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firmayız. Kısa süre içerisinde tüm ilçelerde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralara yükselmiş bulunmaktadır.

Bu ilgiye layık olabilmek amacıyla var gücüyle çalışan firma elemanlarımız, sektörde gerekli olan tüm yeni uygulamaları kısa süreli eğitimlerle benimsemekte ve müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Topkapı Nakliyat da Son Teknolojiyle Hizmet

Topkapı Nakliyat firmaları arasında gelişmeye açık bir yapıya sahip olan firmamız, vizyon olarak Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanınır olmasını hedeflemektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinden firmamıza internet adreslerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Topkapı Nakliyat Resim 4

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden talebinize yönelik gereken tüm bilgileri alabilir ve en uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme imkânlarıyla nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Topkapı Nakliyat İletişim

Topkapı Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön