Tekstilkent Nakliyat

Yazılar geri dön

Tekstilkent Nakliyat

Tekstilkent Nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi, Şile ilçesinden de Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev, ofis eşyaları ve yük taşımacılığı yapmaktadır. Kurumsal gelişimini tamamlamış olan Tekstilkent Nakliyat firmamız, güvenli ve hızlı taşımacılıkta nakliye sektörünün lider kurumları arasında yer almaktadır.

Tekstilkent Nakliyat olarak tüm eşya ve yükler aynı hassasiyet ve büyük özenle nakledilerek, yeni adreslere sorunsuz olarak teslim edilmektedir. Özellikle ev hanımları için adeta kâbus haline gelen ev eşyası taşımacılığı, Tekstilkent Nakliyat firmamız sayesinde dert olmaktan çıkıp kaliteli bir hizmete dönüşmektedir.

Tekstilkent Nakliyat Resim 2

Tekstilkent Evden Eve Nakliyat uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyi uzman personel ve modern araçlarla takviye ederek sektörde aranan firmalar arasında ilk sıralarda yer almıştır. En kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanıldığı nakliye işlemlerinde, tüm eşyalar en küçük bir zarara uğratılmadan hizmet sonlandırılmaktadır. Tekstilkent Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçiniz.

Ev, ofis ve yük taşımacılığında müşterilerin en hassa olduğu konular, eşyaların zarar görmeden ve uygun fiyatla taşınmasıdır. Tekstilkent Evden Eve Nakliyat firmamız bunun bilincinde olarak, İstanbul piyasasında en uygun fiyatlarla taşımacılık yapan kuruluşlar arasında yer almaktadır. Tekstilkent Nakliye olarak  vakliye işlemlerinin her aşaması büyük bir özen ve dikkatle yapılarak güvenli taşımacılık sağlanmaktadır.

Tekstilkent Nakliyat da Ev ve Ofis Taşımacılığında Güvenilir Firma Önemlidir

Tekstilkent Nakliye kurulduğu günden günümüze tüm yatırımlarını müşteri memnuniyeti üzerine yaparak, paradan çok güven kazanmak üzere bir misyon tasarlamıştır. Büyük ekonomik harcamalar yaparak alınan ev ve ofis eşyaları,  Tekstilkent Şehir İçi Nakliyat firmamız tarafından özenle korunarak nakledilmektedir. Nakliye talebi alındıktan sonra kısa bir keşif yapılarak nakliyenin şekli ve fiyatı belirlenmektedir. Tekstilkent Şehir İçi Nakliyat olarak nakliyenin bedelini belirleyen faktörler hesaplanarak, hizmet bedeli müşteriye sunulmaktadır.

  • Taşıma yapılacak ev veya ofisin konumu
  • Eşyanın miktarı
  • Gidilecek mesafe
  • Ekstra hizmet talepleri

Nakliyeden alınacak bedeli belirleyen en önemli faktörlerdir. Anlaşma sağlandıktan sonra işlemler belli bir saraya göre profesyonelce yapılmaktadır. Tekstilkent Şehir İçi Kamyonet tüm nakliye hizmetlerinde profesyonel yöntemler ve modern araçlar kullanmaktadır.

Tekstilkent Ambar personelimiz uzman seviyesinde ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Nakledilmek üzere olan eşyalar arasında sökülerek taşınması gereken eşyalar büyük bir özenle demonte edilip, en kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Tekstilkent Parça Eşya Taşıma olarak diğer eşyaların cinsine göre balonlu naylon ambalaj malzemeleri veya oluklu mukavva kartonlar kullanılarak eşyalar sarsıntıya dayanıklı hale getirilir.

Tekstilkent Nakliyat Resim 3

Ev ve Eşya Nakliyesinde Her Aşama Özen Gerektirir

Tekstilkent Kamyonet çalışanları profesyonel çalışma alışkanlıklarına sahiptir. Ev, ofis veya her türlü eşya nakliyesi yoğun insan emeği ve uzman çözümler gerektirir. Tekstilkent Eşya Depolama ekibimiz nakliye yapılacak ev veya ofisteki davranış kurallarına uygun bir şekilde takım çalışması yaparak en kısa sürede nakliyeye hazırlık aşamasını sonlandırır.

En kaliteli malzemelerle ambalajlanan eşyalar, büyük bir özen içerisinde taşınarak, nakliye araçlarına yükleme yapılır. Mesafeye ve gidilecek yolun durumuna göre istiflenen eşyalar, herhangi bir sarsıntıdan zarar görmemesi adına büyük bir dikkatle yerleştirilir.

Tekstilkent Asansörlü Nakliyat farklı şehirlere yapılan ev veya ofis taşımacılığında ekstra önlemler alarak nakliyeyi güven içerisinde sonlandırır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda elektrik, su tesisatı ve doğalgaz bağlantıları için personel temin edilmektedir.

Ayrıca yine müşteri talebine bağlı olarak, eşyaların herhangi bir zarara uğraması ihtimali göz önünde bulundurularak,  sigorta yapılabilmektedir. Tüm aşamaları profesyonel bir anlayışla düzenlenen nakliyat hizmetleri, Tekstilkent Nakliyat firmamız tarafından oldukça uygun fiyat seçenekleriyle yapılmaktadır.

Nakliye Firmasında Bulunması Gereken Özellikler

Tekstilkent Nakliyat kurulduğu gün itibari ile nakliye ve eşya taşımacılığında kurumsal gelişmeleri yakından takip ederek bünyesinde toplamayı başarmış ender firmalar arasındadır. Müşterilerin beklentilerine yönelik olarak geliştirilen firma yapısı ile sektörde örnek uygulamalara imza atmaktadır. Müşterilerin tüm beklentilerinin yerine getirilmesi için öncelikle,

  • Firmaların kendine ait modern nakliye araçları
  • Eşya taşınacak yerin fiziki konumuna göre dıştan asansör vb. gibi araç ve gereç temini
  • Tüm eşyaların cinslerine uygun olarak kaliteli ambalaj malzemesi kullanımı
  • Çalışan personelin giyim kuşam tarzı ve davranış şekilleri
  • Sürücü personelin uzmanlığı

Nakliye firmalarının kurumsal kimliğini oluşturan özellikler olarak dikkate alınmalı ve tüm hizmetlerde karşılıklı güvenin sağlanmasına önem verilmelidir.

Tekstilkent Nakliyat Resim 4

Tekstilkent Nakliyat sektörde her geçen gün artan nakliye firmalarıyla değil, kendi hizmet kalitesiyle rekabet ederek sürekli hizmet kalitesini yükseltecek yöntemler geliştirmektedir. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye güvenilir nakliyat için,  Tekstilkent Nakliyat firmamızın internet adreslerinden veya 7/24 hizmete açık olan telefon hatlarımızdan bizlere ulaşarak, ev ve ofis eşyalarınla ilgili en küçük bir sorun yaşamadan nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Tekstilkent Nakliyat İletişim

Tekstilkent de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön