Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un öncü taşıma firmalarından Yaş Taşıma, ustalaşmış taşımacılık hizmetleri ile Sultangazi’ de de etkinlik göstermektedir. Sultangazi Evden Eve Nakliyat da öncü firma.

Taşınmak maddi ve içsel açıdan kolay olmayan bir eylemdir. Stresli bu periyodu refah ve rahatlığa çevirmenin tek yolu iyi bir nakliye şirketi ile mümkündür. Yaş Taşıma olarak biz müşterilerimize kusursuz bir taşınma garantisi veriyoruz.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat hizmetimizle hem eşyalarınızı güvenli bir halde taşıyor hem de uygun fiyatlarımızla maddi açıdan zorlanmamanızı sağlıyoruz. Satın alan memnuniyetine ehemmiyet veriyor, her geçen gün daha da büyüyerek hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Sigortalama Hizmeti

Sultangazi Evden Eve Nakliyat gereksinim talebinizde ilk olarak parasız ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertizlerimiz adresinize gelmiş olarak eşyalarınızın türüne, miktarına, taşınılacak adresin uzaklığına ve konumuna bakılırsa araştırma yaparak kaç kişinin çalışacağını, hangi büyüklükte vasıta tahsis edileceğini saptıyor ve size maliyeti içeren bir rapor sunuyorlar. Böylelikle hem müşterilerimiz taşınma öncesi informasyon sahibi oluyor hem de biz planlı bir halde işimizi yerine getiriyoruz.

Sultangazi Evden Eve Taşıma hizmetimizde uzman ekibimiz beyaz eşyadan elektrikli aletlere, mobilya takımlarından lüzumlu döşem bağlantılarına kadar montajlarını ve yerinde tekrardan kurulumlarını güvenli bir halde yapmaktadır.

Sultangazi Evden Eve Taşıma hizmetimiz ile yüksek katlardan ebatı büyük eşyaları dış asansör ekipmanı ile güvenle taşımaktayız. Her eşyanın özelliğine bakılırsa paketleme ekipmanları kullanmaktayız. Personelimiz dikkatle, özenle tüm eşyaları sistemli bir halde paketleyerek araca yüklenmesini sağlamaktadır. Sultangazi Evden Eve Taşıma hizmetimiz için antak kalma sağlanması durumunda müşterilerimizin eşyaları sigortalanmaktadır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat da Güvenli Taşıma

Sultangazi Evden Eve Taşıma hizmetimiz esnasında müşterilerimiz hiçbir eşyanın paketlenmesi ve taşınması ile uğraşmamaktadır. Biz tüm eşyaları güvenli bir halde yeni adreslerine ulaştırarak müşterilerimizin istedikleri dizaynda yerleştiriyor ve yeni evi içinde yaşamaya hazır hale getiriyoruz.

Sultangazi Evden Eve Taşıma hizmetimiz ile siz de refah içinde yeni yuvanıza taşınabilir, yorulmadan, strese girmeden taşınmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız ihtiyaç duyulan biz<i aramak olacaktır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat
Sultangazi Nakliyat İletişim

Sultangazi Evden Eve Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Berker Akkiray cevap

    Mrb arkadaşlar 3 gün önce evimi izmire Yaş nakliyat a taşıttım söz verdikleri gibi zamanında gelip güzel bir şekilde paketleyip sardılar mobilyaları ve beyaz eşyaları söküp montajını yaptılar kaliteli ve güvenilir bir firma daha önce bu kadar kaliteli bir firma yla karşılaşmadım herkese tavsiye edebilirim

    30 Ekim 2017 , 16:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön