Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un önde gelen taşıma firmalarından olan Yaş Taşıma, Sultanbeyli’ de de müşterilerine ustalaşmış taşınma hizmeti vermektedir. Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat için bizi arayınız.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz ile eşyalarınızı güvenli bir halde yeni evinize taşıyor, kullanıma hazır durumda yerleştirerek yeni yuvalarınızın kapılarını siz kıymetli müşterilerimize açıyoruz.

Taşınmak hem yorucu hem de masraflı bir iştir. Ustalaşmış yardım almadan taşınmak hem süre açısından hem de bitkinlik açısından içinden çıkılamaz bir durumdur. Sadece Yaş Taşıma ile taşınmaya karar verirseniz hem yorgunluğu hem de gereksiz harcamaları unutun. Uygun fiyat garantisi ile ustalaşmış hizmetlerimizden yararlanarak refah içinde taşınabilirsiniz.

Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmeti talebinde bulunmak. 7 / 24 davet merkezimizden informasyon alabilir, parasız ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat talebiniz üstüne ekspertizlerimiz evinize gelmiş olarak eşyalarınızın miktarına ve türüne bakılırsa ve taşınacağınız adresin uzaklığı ve konumuna bakılırsa bir taşınma planı hazırlamaktadırlar. Kaç personel çalışacak, ne tür vasıta kullanılacak benzer biçimde bilgileri kapsayan, maliyet bilgisi de içeren bir raporla müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Resim 1

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat da Sigortalama

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanma sonucu alan müşterilerimizin ilk olarak eşyalarının sigortalanmasını gerçekleştiriyor ve belirlenen tarihte taşıma işine başlıyoruz.

Sultanbeyli Evden Eve Taşıma hizmetimiz ile eşyalarınıza en uygun aracımız size tahsis edilmekte ve  taşınma işleminiz gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimiz paketleme, kutulama, montaj işlemlerini büyük bir duyarlılık ve dikkatle yaparak eşyalarınızı araca yüklemekte ve yeni adresinize ulaştırmaktadırlar. Aynı şekilde yeni adresinizde arzu ettiğiniz dizayn da mobilyalarınız montajlanarak, eşyalarınız yerleştirilmektedir. Sözleşme kapsamında taşınma işlemi tamamlandıktan sonrasında ödeme alınmaktadır.

Uzman ve deneyimli iş gücümüz, donanımlı araçlarımız, hususi paketleme ekipmanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Sultanbeyli’ de hizmetinizdeyiz.

Sultanbeyli Evden Eve Taşıma hizmetimizle sizi yormadan, sıkıntıya sokmadan uygun fiyatlarımızla taşınmanızı sağlamaktan gurur ve mutluluk duyarız.

Sultanbeyli Nakliyat İletişim

Sultanbeyli de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • İclal Akkoyun cevap

    İstanbul Yaş nakliyat çok kaliteli bir hizmet vermektedir kendileri çok titiz ve tercubelli ekipmanlariyla birlikte süper bir hizmet vermektedir ler eşyami tasidilar istanbul izmir arası çok temiz sarıp ambalajladilar ve esya mi sorunsuz bir sekilde bize tezlim ettiller kendillerine ve ekipmanlarina cok teşekkür ediyorum bundan sonraki calismalarinda basarillar dillerim

    30 Ekim 2017 , 16:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön