Yazılar geri dön

Soğanlık Nakliyat

Soğanlık nakliyat firması bulunmuş olduğu alanında yılların uzun tecrübesi ile farklı bir konumda yer alan firmamızdır.

 

Üstün kalitedeki hizmet farklılığımızla ve uygun fiyat nakliyelerdeki profesyonel yöntemleriyle sektöre ışık tutan kuruluşlar arasında yerini almaktadır.

 

7/24 hizmet anlayışıyla görevini gerine getiren firmamız, son teknolojiye uygun nakliye araçlarıyla çağın gereklerine uygun hizmetler sunmaktadır.

Nakliyat Firmamızda yer alan personellerimiz üstün bilgi ve deneyime sahip profesyonellerden oluşturulmuştur. Nakliye sürücü personellerimiz her türlü yol ve hava koşullarına uygun olarak hizmet üretmektedir.

 

Her geçen gün daha kaliteli ve müşteri odaklı  hizmet vermeyi hedefleyen nakliye firmamız Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında en kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılan nakliyelere imza atmaktadır,

Soğanlık Nakliyat da Kurumsallığımız

Soğanlık nakliyat olarak kurumsal işle yapmayı en yüksek hedef olarak alan firmamız, müşteri odaklı her türlü hizmeti sağlamayı görev edinmiştir. Profesyonellik ile memnuniyeti bir araya getiren firmamızda kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Teknolojik gelişimlere  her daim  açık bir yapıya sahip olma özelliğini taşımaktadır.

 

Firmamız dijital ortamlarda da adından sıkça söz ettirmekte olup , web sitemizde hizmetlerimizle ilgili tüm ayrıntılara yer vermektedir.

 

Müşterilerimizle birebir yapılan görüşmelerimizden talep edilen tüm bilgiler şeffaf bir şekilde sunulmaktadır.

Soğanlık nakliyat geleneksel bir yapıya sahip olup müşteri ilişkilerinde geleneksel bir tutum içinde müşteri odaklıdır. Firmamız, müşterilerimizden almış oldukları tavsiye yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük önem vermektedir.

Okmeydanı nakliyat olarak hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz bölgesindeki vatandaşlarımız tarafından en fazla tercih edilen firma olmamızı sağlamıştır.

 

Tavsiye ile büyümeye olan inancımız eş değerdedir. Tüm ev, ofis, mağaza eşyası taşımacılığında belli aralıklarla hizmet üreten firmamız, eksper hizmetini ücretsiz yapmasıyla nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

Soğanlık Nakliyat da Uzman Kadromuz

Soğanlık nakliyat olarak alanında uzman personelimiz ile  değerlendirmelerimiz sonucunda nakliye hizmetlerini gerçekleştirecek olan  firmamız,

Soğanlık Nakliyat Resim 1
 • Beyaz eşyaların demontesinde usulüne uygunluğuna dikkat edilmesi,
 • Mobilyaların dikkatlı ve özenli sökülmesi,
 • Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri,
 • Büyük bir dikkatle eşyaların taşınması,
 • Eşyaların nakliye araçlarına sarsıntıdan etkilenmeyecek biçimde yüklenmesi,
 • Hızlı nakliye

Her bir Aşamasını dikkatle oluşturan, nakliye planlarını harfiyen yerine getirerek,  eşyaların güvenli bir biçimde nakledilmesini sağlamaktadır.

 

Tüm nakliye çeşitlerinde müşteri beklentisi nakliyede en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli şekilde yapılmasıdır.

 

Firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübeler ışığında tüm müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Eşya ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Yapmış olduğumuz tüm nakliyeler de Okmeydanı Nakliyat firması olarak müşterilerin ortak talebi, nakliyenin mutlaka garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir.

 

Firmamız bu talepleri karşılamak adına sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmez unsurlar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır.

Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde,

 • Nakliye tarihi,
 • Nakliyede kullanılacak aracın bilgileri,
 • Nakliye ücreti,
 • Firmaların yerine getirmesi gereken yükümlülükler,
 • Sorunlumlu oldukları müşteriler
 • Kimler tarafından Ambalajlamaların yapılacağı,
 • Tüm aşamaları hakkında müşterinin bilgi sahibi olması, Şartlara uyulmaması halinde uygulanacak cezai müeyyideler

Net olarak yer almaktadır.

Soğanlık nakliyat şirketi olarak biz tüm koşulları sözleşmeler de belirtmemizin yanında, nakliyenin sigorta bedelini de belirterek, müşterilerimizin huzur içinde hizmet almasını sağlıyoruz.

 

Hizmet türleri olarak tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer vermekteyiz.

 

Firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinden merkezimize firmalardan getirilen yükleri de aynı kalite anlayışı içerisinde götürülmesi gereken adreslerine nakletmektedir.

Soğanlık Nakliyat da Depolama Hizmetimiz

Firma depolarımıza gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrılarak en sağlam şekilde paketlenmekte ve büyük bir özveriyle nakliye araçlarına yüklenmektedir.

 

Kargo firmalarının vermiş olduğu fiyatlara oranla oldukça düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler ekonomik olarak önemli kazançlar sağlamaktadır.

 

Soğanlık nakliyat olarak birinci önceliğimiz müşterilerimizin hizmetlerinden memnun olmasını sağlamaktır.

Soğanlık Nakliyat Resim 2

Şirketimiz kurulduğu günden, bugüne her geçen gün artan hizmet kalitesi kendi alanında tüm ilçelerde en çok tercih edilen firmalar arasında olmasını sağlamıştır.

 

Gelmiş olduğumuz bu noktaya  layık olabilmek amacıyla var gücüyle çalışan firma elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. İş alanında  gerekli olan tüm güncel uygulamaları kısa süreli eğitimlerle öğrenip  ve müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Soğanlık nakliyat firmaları gelişime ve geliştirmeye önem verip, öncelikli hizmet olarak da Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanınır olmasını hedeflemektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinden firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

İnternet adreslerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve telefon numaralarımızdan güler yüzlü ve samimi müşteri temsilcilerimizden talebinize yönelik gereken tüm bilgileri alabilirsiniz.

 

Size en uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme imkânlarıyla nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Soğanlık Nakliyat İletişim

Soğanlık Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön