Silivri Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz ile Silivri ve çevresinde de siz kıymetli müşterilerimizin yanındayız. İstanbul’ un genelinde 15 yılı aşkın deneyimlerimizle evden eve taşıma hizmeti veriyoruz.

Silivri Nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize ilk olarak parasız ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz elemanlarımız eşyaların miktarına, türüne ve taşınılacak yeni adresin uzaklığına, konumuna bakılırsa maliyeti de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar ve müşterilerimizi bilgilendiriyorlar.

Silivri Evden Eve Nakliyat da Sigortalama

Silivri Evden Eve Taşıma hizmetimiz için antak kalma sağlandığı takdirde tüm eşyalar taşımacılık sigortası kapsamına anlıyor ve güvenli bir halde taşınma işine başlıyoruz.

Deneyimli, uzman personelimiz, donanımlı son model araçlarımız ve hususi sarma – paketleme ekipmanlarımız ile Silivri Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Büyük bir dikkat ve itina içinde görevlerini yerine getiren personelimiz yeni evinizi içinde yaşanmaya hazır bir halde size teslim etmektedirler.

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliye İletişim

Silivri de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Ata Kerem Akman cevap

    İstanbul Yaş nakliyatla eşya taşıtmak huzurlu ve güzeldi teşekkür ederim hepsinin emeğine yüreğine salık

    30 Ekim 2017 , 16:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön