Şerifali Nakliyat

Yazılar geri dön

Şerifali Nakliyat

Şerifali Nakliyat olarak uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin dört bir köşesine yük ve eşya taşımacılığı yapmaktayız. Şerifali Nakliyat uzman personel desteği ve modern nakliye araçlarıyla kusursuz hizmetin öncüsü olan Şerifali Nakliyat firmamız, en iyi fiyat şartlarıyla nakliye hizmeti vermektedir.

Hizmet ürettiği tüm alanlarda müşteri tavsiyeleriyle büyümeye özen gösteren Şerifali Nakliyat firmamız, sürekli artan müşteri sayısı ve sürekli yükselen kalite standartlarıyla sektörde öncü firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Şerifali Evden Eve Nakliyat firmamız ev, ofis, mağaza eşyası nakliyelerin yanında yük taşımacılığı konusunda da hizmetinizdedir.

Şerifali Evden Eve Nakliyat kurumsallaşma ve profesyonel hizmetin önemini kavramış bir yapıda sorunsuz hizmetin İstanbul’daki en doğru adresidir.  Şerifali Evden Eve Nakliyat firmamıza yapılan nakliye talebi başvurularında, öncelikle kısa bir süre içinde müşteriye özel nakliye planlaması hazırlanmaktadır.

Hazırlanan bu taslak planda nakliye ile ilgili tüm ayrıntılar belirlenmektedir.

 • Kullanılması gereken ekipmanlar
 • Personel sayısı
 • Nakliye aracının seçimi
 • Nakliye bedeli
 • Varsa müşterinin ekstra talepleri
Şerifali Nakliyat Resim 2

Önceden belirlenmek suretiyle nakliye işlemleri başlatılmaktadır. Şerifali Nakliye olarak tüm ayrıntıların müşteri ile karşılıklı olarak onaylanmasına özel önem gösterilmektedir. Bu sayede taşıma sonrası müşteri ile Şerifali Nakliye firmamız arasında en küçük bir pürüz yaşanmadan sorunsuz nakliye sağlanmaktadır.

Şerifali Şehir İçi Nakliyat firması olarak hizmet anlayışımız, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuniyetinin sağlanmış olmasıdır. Şerifali Şehir İçi Nakliyat olarak bu anlayışla verdiğimiz hizmetlerde tüm nakliye aşamaları büyük bir titizlikle ve özen gösterilerek yapılmaktadır.

İstanbul içi veya şehir dışına yapılan nakliyelerde, öncelik olarak sökülerek taşınması icap eden eşyaların demonte edilme işlemi yapılmaktadır. Daha sonra işlemler sırasıyla ve profesyonel bir anlayışla devam ederek, en küçük bir ayrıntı atlanmadan sürdürülmektedir.

Şerifali Şehir İçi Kamyonet ev ve ofis taşımalarında gösterdiği azami dikkat ile yüksek kalitede nakliye hizmetlerine imza atmaktadır. Ev ve ofis nakliyelerinde eşyaların demonte edilmesi sonrasında,

 • En kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak paketleme,
 • Büyük bir titizlikle eşyaların araçlara taşınması,
 • Nakliye araçlarına dikkatle istif,
 • En hızlı şekilde nakliyenin gerçekleşmesi

Yapılarak nakliyatın sorunsuz ve sıfır hata ile sonlanması sağlanmaktadır. Nakliyatlar uzun mesafelere yapılacaksa Şerifali Ambar olarak yolun vasıflarına uygun araç, yedek şoför, personel takviyesi yapılarak nakliyatın güven içerisinde yapılması sağlanmaktadır.

Şerifali Nakliyat Resim 3

Şerifali Nakliyat da Yük Nakliyesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şerifali Parça Eşya Taşıma İstanbul içi veya farklı şehirlere yapılan parça ve tam yük nakliyatlarında da ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Tüm ilçelerden toplanan ve farklı yönlere gidecek eşyalar Şerifali Kamyonet firma merkezimizde bir araya getirilmekte, gidecekleri yönlere göre ayrım yapılarak her istikametin yükü sırasına göre itina ile nakliye araçlarımıza yüklenmektedir.

En kaliteli ambalaj malzemeleriyle sarılan yükler, kısa zamanda alıcıya ulaştırılarak müşterilerin nakliye ihtiyacı giderilmektedir. Kargo taşımacılığına göre oldukça uygun fiyatlarla yapılan parça yük taşımacılığı, zaman açısından da müşteriye önemli avantajlar sağlamaktadır. Bu tür nakliye hizmetlerinde firmanın güvenilir olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

Şerifali Eşya Depolama Türkiye’nin tüm bölgelerine yapılan düzenli tam yük taşımacılığı konusunda da lider firmalar arasında yer almaktadır. En ufak bir soruna sebebiyet verilmeden yapılan yük taşımacılığında, Şerifali Asansörlü Nakliyat firmamıza ait en modern nakliye araçları ve uzman sürücüler görevlendirilmektedir.

Nakliye sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen Şerifali Nakliyat firmamız, personel geliştirme eğitimleri ile sürekli çağımızın kalitesine uygun hizmet üretmektedir. Bu sayede İstanbul’un birçok ilçesinde en fazla tercih edilen firmalar arasında yer alarak, her geçen gün müşteri sayımızı arttırıyoruz.

Şerifali Nakliyat ev ve ofis taşımacılığında hizmetin gerektirdiği tüm modern ekipmanları kullanarak çağdaş hizmetlere imza atmaktadır. Asansörlü nakliye hizmetleri gerektiği yerde uygulamaya sokularak nakliyenin hatasız ve zarar vermeden yapılması sağlanmaktadır.

Paketlemede kullanılan ambalaj malzemeleri en kaliteli ürünlerden seçilmekte, müşteriye ait özel özel öneme sahip eşya ve antikalar ekstra koruma altına alınarak zarar görmeden nakliyesi sağlanmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda nakliye sigortası yapılarak oluşabilecek zararların tazmin edilme garantisi verilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Şerifali Nakliyat Resim 4

Şerifali Nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerinden kolayca ulaşım sağlayarak sorunsuz nakliye sağlayabilecek firmalar arasında yer almaktadır. Talep edilen tüm nakliyelerde firmaların kurumsal olmasına özenle dikkat edilmesi nakliyenin güven içinde yapılması için en önemli husustur.

 • Evden eve şehirlerarası nakliyat
 • Şehir içi nakliyat
 • Parça yük nakliyesi
 • Tam yük nakliyesi

Firmamız tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmek veya nakliye talep edeceğiniz hizmet türü ile ilgili geniş bilgilere ulaşabilmek için, firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerine açık olan telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Ayrıca internet adreslerimiz ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet talep edebilirsiniz.

Şerifali Nakliyat İletişim

Şerifali de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön