Şekerpınar Nakliyat

Yazılar geri dön

Şekerpınar Nakliyat

Günümüzde taşınma işi bilinçsiz davranışlardan ötürü kabusa dönmeye başlamıştır. Taşınma sırasında eşyaların çizilmesi ve kırılması gibi zararlarda hem maddi hem de manevi kayıplar yaşanmaktadır. Bu sorunların önüne geçen Şekerpınar Nakliyat bünyesinde barındırmış olduğu uzman ekip kadrosu ve kullandığı son teknoloji sayesinde eşyaların çizilmesine ve kırılmasına son vermektedir.

Müşterilerinin güvenini kazanan Şekerpınar Nakliyat firma problemsiz taşıma hizmetinin yanı sıra kusursuz çözümleri ile ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Şekerpınar Nakliyat Firma, sektörde yeniliklerin öncüsü durumundadır. Taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zararda dahi Şekerpınar Nakliyat firması olarak taşınma sırasında imzalanan sözleşmede de belirtildiği üzere müşteriye hiçbir şeklide maddi zarar yansıtmaksızın sigorta acentası tarafından zarar karşılamaktadır.

Şekerpınar Nakliyat Resim 2

Şekerpınar Evden Eve Nakliyat firması değerli müşterilerine yüksek kalite standardıyla kolay, hızlı ve güvenilir hizmet vermek sunmaktadır. Birçok firma, kurum ve kuruluş ile birlikte çalışan Şekerpınar Evden Eve Nakliyat buradaki müşteri memnuniyetleri ile önemli ölçüde referanslar oluşturmuş ve oluşturmaya da devam etmektedir.

Paketleme sırasında küçük ve hassas eşyalar için ekonomik paketleme avantajı sağlanmaktadır. Şekerpınar Evden Eve Nakliyat taşınma işlemleri sırasında yetkili – müşteri iş birliği çerçevesinde beklentiler karşılanarak eksiksiz hizmet sunulmaktadır. Hızlı konutlaşma ve kentleşmeden dolayı taşınmayı maddi çıkara çevirmeden müşteriyi de düşünerek ücretlendirme politikasını oluşturan Şekerpınar Nakliye firması bu anlayış ile ailenizden biri olma konumuna gelerek her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

Şekerpınar Nakliyat Kusursuz Taşımacılık

Bünyesinde barındırdığı uzman ekip kadrosu ve ustaları ile birlikte sorunsuz ve kusursuz taşıma işlemini sürdüren Şekerpınar Nakliye taşımanın yanı sıra depolama, paketleme ve ambalajlama gibi alanlar da ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz için 7/24 hizmet vermektedir. Şekerpınar Nakliye firması nereden ulaşıyor olursanız olun en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

Şekerpınar Şehir İçi Nakliyat olarak paketleme ve ambalajlama da ise birinci sınıf kalite malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler sayesinde eşyalarınız alındığı şekilde tekrar size teslim edilmektedir. Böylece taşınma süreci sonunda herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Ayrıca Şekerpınar Şehir İçi Nakliyat firma kullanmış olduğu asansörlü araçları ile çevreye ve eşyalara zarar vermeden zamandan tasarruf ederek taşıma işlemini hızlandırmaktadır.

Bu süreç boyunca sizin işlerinizi aksatmadan normal seyrinde sürdürmenize yardımcı olan Şekerpınar Şehir İçi Kamyonet firma eşyalarınızı güvenle paketler, ambalajlar ve taşır.

Geniş araç filosuna sahip olan Şekerpınar Ambar koşullar arasında ayırım yapmaksızın özel şoförleri ile hizmet kesintisi olmadan taşıma işlemini sürdürmektedir.

Firmanın önemli avantajlarından birkaçı; hızlı, kolay, güvenilir, son teknolojiyi kullanma, geniş araç filosu, sigorta acentası, hizmet kesintisi olmadan 7/24 ulaşılabilir olma ve ekonomik ücretlendirmeyi sayabiliriz.

Şekerpınar Parça Eşya Taşıma firmaya ulaşmak için talebinizi e mail yoluyla ulaştırabilir, iletişim numaralarından arayabilir ya da sitede yer alan talep formunu oluşturarak gün ve saat belirleyebilirsiniz. Ön bilgilerin ardından taşıma işlemine başlandığında yeni yerinizin keyfini şimdiden çıkarabilirsiniz.

Şekerpınar Nakliyat Resim 3

Şekerpınar Nakliyatın Aşamaları

 • İletişim yollarından ulaşıldıktan sonra ön notlar alınır.
 • Şekerpınar Eşya Depolama olarak ekipler verilen adrese en kısa sürede ulaşılır eşyaların büyüklüğünün ve çokluğunun notlarını almasının ardından çevre incelemesi başlatır. Bunun nedeni ise asansörlü araç kullanmada mekanın uygunluğunun ölçülmesidir.
 • Fiyat konuşulur ve ortak bir noktada anlaşılır.
 • Sözleşme imzalanır. Bu sözleşme eşyalarda hasar oluşması sonucunda müşteriye hiçbir şekilde yansıtılmaması adına imzalanmaktadır.
 • Ardından taşınılacak gün ve saat belirlenerek takvim oluşturulur.
 • Belirlenen gün ve saat geldiğinde Şekerpınar Asansörlü Nakliyat olarak uzman ekip ve ustalar taşınılacak yere giderek her eşyayı ayrı ayrı türüne, çeşidine ve büyüklüğüne göre paketler, ambalajlar, koliler ve son kontrolleri sağlar.
 • Taşınmaya hazır eşyalar asansörlü araçla ile araca aktarılır.
 • Geniş araç filosuna sahip olan firma burada eşyaların sıkışmasına ya da üst üste gelmesine olanak tanımadan gereken özen ve titizlikle eşyaları araca sıralar.
Şekerpınar Nakliyat Resim 4
 • Eski yerde işlemi biten ekip ve ustalar yeni yere ulaşmak üzere yola çıkar.
 • Aynı süreç yeni yerde de devam eder. Monte gereken durumlar ustalar tarafından karşılanır.
 • Tüm eşyaları yerleştiren ekip herhangi bir sorunun olmadığına emin olduktan sonra iyi dileklerini iletmesinin ardından yeni yerinizden ayrılır.
 • Şekerpınar Nakliyat sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Şekerpınar Nakliyat olarak taşınma işleminiz kabusa dönüşmeden, yormadan ve yorulmadan gerçekleştirmek istiyorsanız, hızlı, kolay, güvenilir ve ekonomik taşımayı ilke edinmiş bir firma arayışındaysanız, eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görüp gereken özen ve dikkati gösteren bir ekip düşünüyorsanız eğer adresiniz 7/24 istediğiniz her yere sorunsuz ve kusursuz hizmet ulaştıran Şekerpınar Kamyonet firması olmalı.

Şekerpınar Nakliyat İletişim

Şekerpınar te bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön