Şehirler Arası Nakliyat

Yaş Nakliyat, kaliteli ve güvenilir nakliye firmalarının başlarında gelmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Şehirlerarası nakliyat konusunda müşterilerimize birinci sınıf kalitede hizmet veriyoruz. Yaş nakliyat olarak, farklı büyüklükte ve donanımlı araç filomuz ile Türkiye’nin her yerine taşımacılık yapıyoruz.

Yaş Nakliyat ile ister evinizi ister iş yerinizi farklı bir şehre güven içinde taşıyabilirsiniz. Deneyimli ve uzman personelimiz eşya paketlenmesinden taşınmasına ve tüm montaj işlerine kadar her konuda yüksek kalitede işçilik sergileyerek tüm eşyalarınızı kullanılabilir durumda yerleştirerek işini tamamlamaktadır.

Yaş Nakliyat’ ın şehirlerarası nakliyat hizmeti için donanımlı araçlarımız ve paketleme ekipmanlarımız ile eşyalarınız güvende ve sağlam bir şekilde taşınmaktadır.

Yaş Nakliyat, şehirlerarası nakliyat hizmeti için öncelikle ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertizlerimiz mekanınıza gelerek eşyaların miktarına, taşınılacak yeni mekanın uzaklığına bakarak nasıl bir araç kullanılacağını, ne kadar uzaklığa taşınılacağını, binaların kat yükseklikleri ve eşyaların miktarına göre kaç kişi çalışacağını saptarlar ve bir taşınma raporu hazırlarlar. Ücret bilgisi de içeren bu raporu müşterilerimize sunarak bilgilendiririz.

Müşterilerimiz şehirlerarası nakliyat hizmetimizden yararlanmak istediklerinde karşılıklı sözleşme imzalanır ve eşyaların sigorta işlemlerini gerçekleştiririz. Belirtilen tarih ve saatte de aracımız ve personelimiz adresinizde hazır olurlar, taşınma işlemini başlatırız.

Yaş Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz, stressiz ve kayıpsız bir taşınma gerçekleştirmek temel hedefimiz ve görevimizdir. Siz elinizi hiçbir eşyaya sürmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini yaşayın. Yeni bir şehirde, yeni adresinizde huzur içinde yaşamaya başlayın.

Yaş nakliyat’ ın şehirlerarası nakliyat hizmeti ile eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenip, montaj ve demontajları yapılır, hassasiyet ve dikkatle araca taşınan eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaştırılır ve yeni adresinize taşınarak sizin talimatlarınız doğrultusunda yerleştirilir. Tüm sözleşme maddeleri yerine getirilmiş olarak şehirlerarası nakliyat işimizi tamamlamış oluruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Yaş Nakliyat, sorunsuz bir şekilde şehirlerarası nakliyat hizmeti vermenin gurununu yaşamaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]