Şehir İçi Nakliyat

İstanbul geneline nakliyat hizmetleri veren firmamız Kartal ve çevresinde de siz değerli müşterilerimizin yanındadır. şehir içi nakliyat hizmetlerimiz ile aynı gün içinde eşyalarınızı paketleyerek yeni adresinize taşıyor, yerleştirerek eksiksiz bir şekilde işimizi tamamlıyoruz.

şehir içi nakliyat hizmetimizi donanımlı araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Her türden eşyanın miktarına, boyutuna ve cinsine uygun donanımlı araçlarımız bulunmaktadır. Paketleme ekipmanlarımız her eşyanın türüne ve boyutuna uygundur. Elektronik eşyaların taşınmasından antika eşyalarınıza kadar her parça büyük bir dikkat ve hassasiyet ile paketlenip taşınmaktadır.

şehir içi nakliyat hizmetimiz genellikle aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Villa türü daha büyük evlerin ve büyük şirketlerin taşınma süresi ekspertiz personelimizin incelemeleri sonucunda müşterilerimize bildirilmektedir. Bu ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

şehir içi nakliyat ihtiyacı için taleplerini ileten müşterilerimize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Böylelikle kaç personel çalışması gerektiği, ne tür bir araç kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenmektedir. Bu da müşterilerimize hem ücret konusunda hem de taşınma süreci konusunda net bir bilgi vermemiz açısından önemlidir.

şehir içi nakliyat hizmetimiz konusunda anlaşma sağlanması durumunda müşterilerimizle bir sözleşme imzalıyoruz. Taşıyacağımız eşyaların taşımacılık sigortası kapsamına alınmasını sağlıyor ve belirtilen gün ve saatte taşınma işini başlatıyoruz.

Büyük bir özen ve dikkatle paketlenen eşyaları araca yükleyerek yeni adrese ulaştırıyor ve müşterilerimizin istediği şekilde yerleştiriyoruz. Mobilyaların demonte ve montajları, beyaz eşyaların kurulum ve bağlantı işleri deneyimli personelimiz tarafından yapılıyor ve müşterilerimiz hiçbir işle uğraşmak zorunda kalmıyor.

şehir içi nakliyat hizmetimizi belirttiğimiz süre içinde bitirerek eksiksiz bir şekilde müşterilerimize teslim ediyoruz. İşimizi profesyonel bir şekilde tamamlamaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

şehir içi nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz soru ve taleplerinize yanıt vermekte ve ilgili personeli adresinize yönlendirmektedir. İlgili personelimiz şehir içi nakliyat hizmetimiz hakkında merak ettiklerinizi anlatarak sorularınızı yanıtlamaktadır.

şehir içi nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz bir şekilde taşınmak için bizi arayınız. Bizimle taşındığınıza pişman olmayacaksınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]