Sefaköy Nakliyat

Yazılar geri dön

Sefaköy Nakliyat

Sefaköy Nakliyat firmaları içinde yılların verdiği deneyimlerle farklı bir konumda bulunmaktadır. Sefaköy Nakliyat firmamız, gerek yüksek standarttaki hizmet farklılığı gerekse düşük fiyatları ile liderdir.

 

Nakliyedeki profesyonel yöntemleri ile sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer almaktadır.

7 gün 24 saat duraksız hizmet anlayışıyla görev yapan Sefaköy Nakliyat firmamız, modern çağın gereğine uygun nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Sefaköy Nakliyat firmamızda çalışan elemanlarının yüksek bilgi ve tecrübeye sahip personellerden oluşmaktadır, sürücü personelimiz en zorlu yol ve hava koşullarına uygun olarak hizmet vermektedir.

 

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında birinci sınıf paketleme malzemeleri ile yapılan nakliyeleri adını kazıyan Sefaköy Evden Eve Nakliyat firmamız, her ilerleyen dakika en üstün hizmetleri vermektedir.

Sefaköy Nakliyat Resim 2

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy Evden Eve Nakliyat olarak kurumsallaşmayı ilk amaç belleyen firmamız koşulsuz şartsız her türlü hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı ilk hedef edinmiştir. Sefaköy Evden Eve Nakliyat firmamızla iletişime geçip bizimle çalışabilirsiniz.

Sefaköy Nakliye firmamız bu nedenden dolayı tüm nakliye hizmetlerinde uzmanlaşmış yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmeleri birebir uyan bir yapıya sahip olan Sefaköy Nakliye firmamız, dijital ortamda da kendisinden çok çaba hissettirmektedir.

Sefaköy Şehir İçi Nakliyat olarak müşteri münasebetlerinde geleneksel yöntemlere de dikkate alan Sefaköy Şehir İçi Nakliyat firmamız, öneriyoruz yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük ehemmiyet göstermektedir.

 

Hizmetlerimizden memnun kalan Küçükyalı bölgesindeki vatandaşlarımız tarafından en çok talep edilen firma olmamız, sadece öneri yoluyla gelişmeye olan inancımızdan kaynaklanmaktadır.

Tüm ev, ofis ve mağaza eşyası nakliyesinde belirli planlamalar ile hizmet üreten  Sefaköy Şehir İçi Kamyonet firmamız, ücret talep etmeden sunduğu esksper hizmetleriyle daha hızlı ve güvenli bir nakliye sağlamaktadır.

 

Sefaköy Ambar firmasında görev yapan dalında uzmanlaşmış Personelimizin öngörülerin den yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız,

 • Beyaz eşyaların usulüne uygun taşınması
 • Mobilyaların sökülmesi
 • Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme
 • Eşyaların büyük bir özenle taşınması
 • Eşyaların nakliye araçlarla sarsıntıdan etkilenmeyecek biçimde yüklenmesi
 • Süratli nakliye

Basamaklarından oluşan stratejilerini harfiyen yerine getirerek, eşyaların en güvenli şekilde nakli edilmesini sağlamaktadır.

Sefaköy Nakliyat da Eşya Ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Sefaköy Parça Eşya Taşıma firması olarak bu gune kadar yaptığımız tüm nakliyelerde müşterilerin ortak istekleri, nakliyenin kesinlikle garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir.

 

Sefaköy Kamyonet firmamız bu istekleri karşılamak adına sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmezi olarak istisnasız bir şekilde uygulanmaktadır. Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde,

Sefaköy Nakliyat Resim 3
 • Nakliye tarihi
 • Nakliye yapılacak aracın tanıtımı
 • Firmamız tarafından yerine getirilecekler
 • Müşteri sorumlulukları
 • Kolileme işleminin kim tarafından yapılacağı
 • Sözleşme koşullarını uyulmaması halinde uygulanacak cezai yaptırımlar

Şeffaf olarak yer almakta ve tüm aşamalar hakkında müşterinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Sefaköy Eşya Depolama

Sefaköy Eşya Depolama olarak sözleşmelerim izle tüm şartların belirtilmesinin yanında nakliyenin sigorta tutarının da belirtilerek müşterinin gönül rahatlığı içinde aklinda hic bir soru isareti kalmadan hizmet almasını sağlıyoruz.

 

Hizmet türlerimiz içinde tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren Sefaköy Asansörlü Nakliyat firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde firma merkezimize getirilen yükleri de aynı kalite anlayışı içinde yeni adreslerine özenle nakletmektedir.

Firma depolarımıza gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrılarak en sağlam şekilde kolilenerek ve büyük bir dikkatle nakliye araçlarına yüklenmekte ve nakledilmeye hazır hale getirilir.

 

Kargo firmalarına kıyasla oldukça düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler ekonomik olarak da kayda değer kazançlar sağlamaktadır.

Firmamızın Kalite Standartları

Sefaköy Nakliyat olarak en çok dikkate aldığımız konu, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamaktır. Bundan dolayı kurulduğumuz ilk günden bu yana hizmet kalitesine her geçen gün en üst seviyelere çeken Sefaköy Nakliyat firmamız, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm ilçelerde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralara yükselmiş bulunmaktadır.

Sefaköy Nakliyat olarak bu alaka ya layık olmak amacıyla ve gücüyle çalışan firma elemanlarımız dalımız da gerekli olan bütün yeni uygulamaları kısa sürede eğitimlerle öğrenerek müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedirler.

Sefaköy Nakliyat firmaları arasında kapılarını gelişmeye daima açık tutan bir yapıya sahip olan firmadır.

 

Sefaköy Nakliyat firmamız hedef olarak Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanımlar olmasını amaçlamaktadır.

 

İstanbul’un tüm ilçelerimizde firmalarımıza internet adresimiz, sosyal medya hesabımız ve telefon numaralarımızdan 7/24 kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Sefaköy Nakliyat Resim 4

Sefaköy Nakliyat olarak sizleri dalında uzmanlaşmış ,en iyi şekilde yetiştirilmişlerdir. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz karşılar ve taleplerinize yönelik gereken bütün bilgileri tüm detaylarıyla  tek tek aktarir.

 

Ugun fiyat seçenekleri artı cazip ödeme koşullarıyla nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sefaköy Nakliyat İletişim

Sefaköy Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön