Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Yaş Taşıma, Sarıyer’ de de ustalaşmış evden eve taşıma hizmetleri ile siz kıymetli müşterilerinin yanındadır. Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmeti için bizi arayınız.

Sektörde uzun yılların deneyimi ve kuvvetli kadromuzla Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşıdığımız eşyaların güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. Bu amaçla personelimiz büyük bir dikkat ve özenle işlerini yerine getirmektedirler.

Taşınmak yalnız eşyaların bir yerden başka bir yere götürülmesi demek değildir. Her eşyanın türüne gore paketlenmesi, mobilya montaj ve demontaj işlerinin doğru bir halde yapılması, elektrikli aletlerin elektrik ve su döşem bağlantılarının sökülüp tekrardan yapılması, belli bir sistem ile güvenle tüm eşyaların araca yüklenmesi ve yeni adrese ulaştırılıp yerleştirilmesi gerekmektedir. Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz tüm bu aşamaları kapsamakta ve ustalaşmış bir halde gerçekleştirilmektedir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat da Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilk olarak parasız ekspertiz emek harcaması yapmaktayız. Bu emek harcama ile taşıma işinde kaç personel çalışacağı, hangi büyüklükte vasıta kullanılacağı, taşınma işleminin ne kadar süreceği tarafımızdan belirlenmekte ve müşterilerimize maliyet bilgisi de içeren bir rapor sunulmaktadır.

Sarıyer Evden Eve Taşıma talebiniz ve antak kalma durumumuzda öncelikli iş eşyaların sigortalanmasıdır. Firmamız bu mevzuda da gerekeni yapmaktadır.

Taşınılacak yeni adresin uzaklığı, konumu ve binanın eşya taşımaya uygunluğu da tarafımızdan değerlendirilmektedir. Bazı durumlarda bina kapı ve koridorları büyük ebatlı eşyaları taşımaya elverişli olmayabiliyor. Bu benzer biçimde durumlar için asansör sistemli araçlarımız devreye sokulmakta ve eşyalar güvenli bir halde dışarıdan taşınabilmektedir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat da Profesyonel Ekip İle Çalışıyoruz

Sarıyer Evden Eve Taşıma hizmetimiz esnasında tüm işler personelimiz tarafınca yapılmakta, yeni ev içinde yaşanmaya hazır hale vardığında müşterilerimize eksiksiz ve kusursuz olarak teslim edilmektedir.

Yaş Taşıma olarak uzun senelerdir bu sektörde İstanbul’ un tüm ilçelerinde etkinlik göstermekteyiz. Kent içi ya da şehirlerarası taşınma durumlarında verdiğimiz sözü tutarak işi zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktayız. Bu ilke ile her geçen gün daha da büyümekte ve daha oldukça müşteriler kazanmaktayız.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Nakliyat İletişim

Sarıyer da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Senem Aksevim cevap

    Harika bir tasima sistemleri var tavsiye ederim

    30 Ekim 2017 , 16:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön