Postane Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön

Postane Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatın İstanbul’ da ki doğru adresi Tuzla Taşıma, Tuzla Postane’ de de hizmetinizdedir. Postane Evden Eve Nakliyat taşıma konusunda en başarılı ve en hızlı nakliyat firmasıyız. Amacımız sadece işi bitirmek değil işi en iyi şekilde ve müşterilerimizi en mutlu bir biçimde işimizi bitiriyoruz.

Tuzla Postane evden eve nakliyat hizmetimiz ile evlerinizi uygun fiyat garantisi ve ustalaşmış bir işçilikle taşıyoruz. Taşımakla kalmayıp yeni evinizi yerleştirerek kullanıma hazır hale getiriyoruz. Ve tüm bu hizmetimiz esnasında eşyalarınızı taşımacılık sigortası kapsamına alarak koruyoruz.

Tuzla Postane evden eve nakliyat hizmetimiz için taleplerinizde parasız ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu sayede eşyalarınızın miktarı ve türüne bakılırsa bir taşınma planı hazırlıyoruz. Yeni taşınacağınız adresin uzaklığını ve konumunu da değerlendirerek maliyet bilgisi içeren rapor hazırlıyoruz. Bu rapor ile müşterilerimizi taşınma mevzusunda bilgilendiriyoruz.

Postane Evden Eve Nakliyat Resim 1

Postane Evden Eve Nakliyat da En Büyük Kadro

Tuzla Postane evden eve nakliyat hizmetimizi deneyimli bir personel ile gerçekleştirmekteyiz. Taşıdığımız eşyaların kıymeti bizim için büyüktür. Bu yüzden oldukça dikkatli ve özenli bir emek verme gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyaları türüne ve özelliğine uygun malzemeler ile paketleyerek kutu ve kolilere yerleştiriyoruz.

Donanımlı araçlarımızla eşyaları güvenli bir halde yeni adrese ulaştırıyoruz. Araçlarımız son teknolojik aletlerle donatılmıştır. Araçlarımızda koli, patpat, battaniye vb. bir çok alet edevatlar da dahil her şey araçlarımızda bulunmakta. Bizler oluşabilecek her türlü hatayı ve kazayı önlemek amacıyla araçlarımızda ek önlem olarak koruyucu ekstra malzemeler bulunmakta.

Tuzla Postane Nakliye hizmetimizden yararlanmak için derhal ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın. Eğer sizde gerçekten en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın. Bizler işimizi severek yapıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli firmayız. Araçlarımızın dışında 16 kişilik kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Postane Nakliyat İletişim

Postane Ev Taşımacılığın da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön