Yazılar geri dön

Okmeydanı Nakliyat

Okmeydanı Nakliyat firmaların arasında uzun yılların verdiği deneyimler ve farklı bir konumda yer alan firmamız, üstün standartlardaki hizmet farklı gerekse uygun fiyat ve nakliyeler de ki uzman yöntemleri ile sektöre yön veren kurumlar arasında yer almaktadır.

 

7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla görev yapan firmamız Çağdaş nakliye gereğine çağının uygun hizmetler sunmaktadır.

Firmamızda görev yapan elemanlar donanımlı bilgi ve deneyime sahip personellerden oluşmaktadır, çocuk personelimiz her türlü yol ve hava koşullarına uygun olarak hizmet vermektedir.

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında en kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılan nakliyeleri markasını vuran firmamız, her akan zaman diliminde daha Üstün nitelikli hizmet

Okmeydanı Nakliyat da Kurumsallığımız

Okmeydanı Nakliyat olarak şirketleşme ilk hedefi olarak firmamız her türlü hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı İlke edinmiştir. Bundan dolayı bütün nakliye hizmetlerinde uzman yöntemler ve birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır.

Teknolojik gelişmelere her zaman bünyesinde yer veren firmamız, dijital ortamda da adından çokça söz ettirmektedir.

 

Firmamıza ait web sitemizde hizmetlerimiz ile ilgili tüm detaylar yer almakta ve müşterilerimizle birebir yapılan iletişimler de istek sunulan tüm bilgiler şeffaf bir biçimde anlatılmaktadır.

 

Okmeydanı Nakliyat da son teknolojik araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

okmeydanı Nakliyat Resim 1

Okmeydanı Nakliyat olarak müşteri bağlantılarında analizi yöntemleri de dikkate alan firmamız, tavsiye yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük değer vermektedir.

 

Hizmetlerimizden hoşnut kalan Okmeydanı bölgesindeki yurttaşlarımız tarafından en çok tercih edilen firma olmamız, Kesinlikle tavsiye yolu ile büyümeye olan inancımız sayesindedir.

Okmeydanı Nakliyat da Ücretsiz Ekspertiz ve Sigorta

Tüm ev, ofis ve mağaza eşyası nakliye İllerinde düzenli planlama var da hizmet veren firmamız, ücrete tabi olmayan eksper hizmetleri ile nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

Omeydanı nakliyat firmasında görev yapan dalında uzmanlaşmış Personelimizin değerlendirmelerinden yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız

 • Beyaz eşyaların usulüne uygun şekilde Demonte edilmesi
 • Mobilyaların sökülmesi
 • Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri
 • Eşyaların büyük bir titizlikle taşınması
 • Eşyalarını nakliye araçlarına sarsıntıdan etkilenmeyecek biçimde yüklenmesi
 • Süratli nakliye

Sıralamasından oluşan nakliye düzenlerini eksiksiz yerine getirerek, eşyaların güvenli bir biçimde nakd edilmesini sağlamaktadır. Tüm nakliye çeşitlerinde müşteri beklentisi nakliyenin uygun fiyatlı hızlı ve güvenli bir biçimde yapılmasıdır.

Firmamız uzun yılların kendisine kattığı deneyimler ışığında tüm müşteri beklentilerini karşılamaktadır

Okmeydanı Nakliyat da Eşya Ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Okmeydanı Nakliyat firması olarak yaptığımız tüm nakliyeler de müşterilerin istek ve arzuları, nakliyenin kesinlikle garanti koşulları içerisinde Yapılması gerektiğidir.

 

Firmamız bu talepleri karşılamak adına sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmez unsurlar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır.

okmeydanı Nakliyat Resim 3

Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde

 • Nakliye tarihi
 • Nakliye yapılacak aracın bilgileri
 • Firma tarafından yerine getirilecek yükümlülükler
 • Müşteri sorumlulukları
 • Ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı
 • Kurallara uyulmaması halinde uygulanacak ceza yaptırımları

Açık ve net olarak yer almakta bununla beraber tüm aşamalar hakkında müşterinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Okmeydanı Nakliye de Kaliteli Taşımacılığın Adresi Yaş Nakliyat

Okmeydanı Nakliyat olarak sözleşmelerde tüm şartların belirtilmesinin yanında nakliyenin sigorta tutarının da belirterek müşterilerimizin huzur içinde hizmet almasını sağlıyoruz.

Hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinden firma merkezimize getirilen yükleri benzer kalite anlayışı içerisinde yeni adreslerine ulaştırmaktadır.

Firma depolarımız a gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve niteliklerine göre ayrıştırılarak en sağlam şekilde ambalajlanır ve büyük bir özenle nakliye araçlarına yüklenir.

 

Kargo firmalarına kıyasla oldukça düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler ekonomik olarak da önemli kazançlar sağlamaktadır.

Okmeydanı Şehir İçi Nakliyat da Müşteri Memnuniyeti

Okmeydanı Nakliyat olarak en çok dikkate aldığımız konu, müşterilerimizin hizmetlerimizden hoşuna mı kalmasını sağlamaktır.

Bu yüzden var olduğu ilk günden beri hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firmamız kısa süre içerisinde tüm ilçelerde en çok talep gören firmalar arasında Okmeydanı Nakliyat ilk sıralara yükselmiştir.

Bu İlgiye layık olmak amacıyla ve gücüyle çalışan firma Ekiplerimizin, yanımızda gerekli olan tüm yeni uygulamaları kısa süreli eğitimlerle öğrenerek müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermeleri sağlanmaktadır.

okmeydanı Nakliyat Resim 2

Okmeydanı Nakliyat da Firmamızın Vizyonu

Okmeydanı Nakliyat firmaları arasında gelişme ile bire bir şekilde yürüyen yapıya sahip olan firmamız Vizyon olarak Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanınır olmasını amaçlamaktadır.

Okmeydanı Nakliyat da 7/24 Kesintisiz Hizmet

İstanbul’un tüm ilçelerinden firmamıza internet adresimiz, sosyal medya adresimiz ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden isteğinize yönelik gereken tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile cazip ödeme imkanları ile nakliye hizmetlerimizden Sizlerde yararlanabilirsiniz

Okmeydanı Nakliyat İletişim

Okmeydanı Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön