Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma hizmeti ile Yaş Nakliyat, müşterilerine güvenilir ve profesyonel nakliyat hizmetleri vermektedir.

Ofis taşıma işi dikkat ve özen gerektirir. Yaş Nakliyat, ofis taşıma hizmetini deneyimli personeli, paketleme ekipmanları ve donanımlı, güvenli araçları ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yaş Nakliyat olarak, ofis taşıma işinde öncelikle ekspertizlerimiz ile ekspertiz çalışması yapmaktayız. Taşınacak eşyaların miktarı, türü, taşınılacak yeni mekanın uzaklığı, kat sayıları ekspertizlerimiz tarafından incelenir ve hangi büyüklükte araç kullanılacak, kaç kişi çalışacak belirlenir. Bir ofis taşıma raporu hazırlanarak müşterimize sunulur. Ücret bilgisini içeren bu raporda tüm taşınma planı bulunmaktadır.

Anlaşma sağlandığı durumlarda Yaş Nakliyat’ ın aracı ve personeli belirlenen tarih ve saatte ofisinize gelerek taşınma işlemini gerçekleştirirler. Ofis taşıma işinde eşya paketleme çok önemlidir. Sistematik bir çalışmayı gerektirir. Ofis personeline ait masa, dolap, eşya ve evraklar belli bir düzen içinde paketlenerek taşınması önemlidir. Tabi ki evrakların güvenli bir şekilde taşınması ve kayıplar yaşanmaması aynı şekilde önemlidir. Bu yüzden deneyimli ve profesyonel kişilerle ofis taşıma işinizi gerçekleştiriyoruz.

Yeni mekana taşınan eşyalar, aynı sistemle tek tek paketlerinden çıkarılarak ait oldukları şahsın masa ve dolaplarına dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir. Ofis mobilyalarının montajından elektrikli aletlerin bağlantılarına kadar her işlem tam ve eksiksiz olarak Yaş Nakliyat Çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Sözleşme de belirtilen tüm maddeler yerine getirilmiş olarak taşınma işlemi tamamlanır.

Yaş Nakliyat ile ofis taşıma işine başlamadan önce eşyalar sigorta kapsamına alınır ve hasarsız bir şekilde taşınma müşterilerimize garanti edilir.

Ofis mobilyalarının montajından elektrikli aletlerin bağlantılarına kadar her işlem tam ve eksiksiz olarak Yaş Nakliyat çalışanları tarafından gerçekleştirilir.

Sorunsuz, kayıpsız ve profesyonel bir ofis taşıma işini gerçekleştirmenin gururu ve mutluluğu içinde görevimizi tamamlamaktayız.

Yaş nakliyat olarak ofis taşıma hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.