Yazılar geri dön

Mecidiyeköy Nakliyat

Mecidiyeköy Nakliyat firmalar arasında uzun yılların bünyemize kalktı deneyimler sayesinde farklı bir konumda yer almaktadır.

 

Mecidiyeköy Nakliyat firmamız, gerek Üstün kaliteli hizmet farklılığı gerekse uygun fiyat ve nakliye deki profesyonel yöntemleri ile sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer almaktadır.

 

7/24 duraksız hizmet anlayışıyla görev yapan Mecidiyeköy Nakliyat firmamız, modern nakliye çağının gereğine uygun hizmetler sunmaktadır.

Mecidiyeköy Nakliyat firmamızda yer alan elemanlar Üstün bilgi ve tecrübelere sahip personellerden oluşmaktadır, sürücü personelimiz her türlü zorluğu hava ve yol koşullarına uygun olarak hizmet üretmektedir.

 

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında en kaliteli paketleme malzemeleri ile yapılan nakliyeleri damgasını vuran Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat firmamız kalitesini kanıtlamıştır.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat olarak kurumsallaşmayı ilk amaç alarak firmamız her türlü hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı Amaç edinmiştir.

 

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat olarak bu nedenle tüm nakliye hizmetlerinde uzman yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Mecidiyeköy Nakliyat da Her Türlü Hizmeti Vermekteyiz

Teknolojik gelişmelere her zaman açık bir yapıya sahip olan Mecidiyeköy Nakliye firmamız, dijital ortamda da kendisinden çokça söz ettirmektedir.

 

Mecidiyeköy Nakliye firmamıza ait web sitemizde hizmetlerimiz ile ilgili tüm ayrıntılar yer almakta ve müşterilerimizle birebir yapılan iletişimler de Arzu edilen tüm bilgiler açık ve net bir biçimde sunulmaktadır.,

Mecidiyeköy Nakliyat Resim 2

Mecidiyeköy Şehir İçi Nakliyat olarak müşteri bağlantılarımız daha geleneksel yöntemleri de dikkate alan firmamız, öneri yoluyla hizmetlerinin üst seviyelere çıkarılmasına büyük önem vermektedir.

 

Hizmetlerimizden memnun kalan Mecidiyeköy bölgesindeki yurttaşlarımız tarafından çokça tercih edilen firma olmamız, Mecidiyeköy Şehir İçi Nakliyat olarak kesinlikle öneriler yoluyla büyümeye olan inancımız sayesindedir.

Mecidiyeköy Nakliyat da Şehir İçi Taşımacılığı

Tüm ev, ofis ve mağaza eşyası nakliye lerinde belirli planlarla hizmet üreten  Mecidiyeköy Şehir İçi Kamyonet firmamız ücrete tabi olmayan eksper hizmetleri ile nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

 

Mecidiyeköy Ambar firmamız bünyesinde görev yapan uzman Personelimizin değerlendirmelerinden yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız

 • Beyaz eşyaların usulüne uygun taşınması
 • Mobilyaları sökülmesi
 • Birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri
 • Itina ile eşyaların taşınması
 • Eşyaların nakliye aracına zarar görmeyecek şekilde yerleştirilmesi
 • Hızlı nakliye

Mecidiyeköy Kamyonet olarak sıralamaları bundan oluşan nakliye düzenlerini harfiyen yerine getirerek, eşyaların güvenli bir şekilde nasıl edilmesini sağlamaktadır.

 

Tüm nakliye çeşitlerinde müşteri istekleri nakliyenin en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli şekilde yapılmasıdır.

 

Mecidiyeköy Parça Eşya Taşıma firmamız uzun senelerin kazandırdığı deneyimler sayesinde tüm müşteri isteklerini karşılayabilmektedir.

Mecidiyeköy Nakliyat da Eşya Ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Mecidiyeköy Kamyonet firması olarak gerçekleştirdiğimiz tüm nakliyelerde müşterilerin ortak isteği, nakliyenin kesinlikle garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir.

 

Mecidiyeköy Eşya Depolama firmamız bu istekleri karşılamak için sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmez koşullar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır.

 

Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde,

Mecidiyeköy Nakliyat Resim 3
 • Nakliye tarihi
 • Nakliye yapılacak aracın bilgileri
 • Nakliye bedeli
 • Firmamız tarafından yerine getirilecek yükümlülükler
 • Müşteri sorumlulukları
 • Paketleme işleminin kim tarafından yapılacağı
 • Koşullara uyulmaması halinde uygulanacak cezai yükümlülükler

Mecidiyeköy Asansörlü Nakliyat olarak açık bir şekilde yer almakta ve tüm aşamaları hakkında müşterinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Mecidiyeköy Nakliyat olarak sözleşmelerde tüm şarkıların açıklanmasının yanında nakliyenin sigorta bedelini de belirterek müşterilerimizin huzur içinde hizmet almasını sağlıyoruz.

 

Hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren Mecidiyeköy Nakliyat firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde firma merkezimize getirilen yüklerin aynı şekilde kaliteli bir biçimde yeni adreslerine nakledilmesini sağlamaktadır.

Mecidiyeköy Nakliye de depolama

Mecidiyeköy Nakliyat firma depolarımıza gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve niteliklerine göre ayrıştırılarak en sağlam şekilde paketlemek TV büyük bir dikkatle nakliye araçlarına yerleştirilmektedir.

 

Kargo firmalarına kıyasla daha düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler maddi olarak da ciddi kazançlar sağlamaktadır.

Mecidiyeköy Nakliyat da Müşteri Memnuniyeti Önemlidir

Mecidiyeköy Nakliyat olarak en fazla göz önünde bulundurduğumuz konu, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamaktır.Bu nedenle kurulduğu andan itibaren hizmet kalitesini daima yukarı çeken Mecidiyeköy Nakliyat firmamız kısa bir zaman diliminde tüm ilçelerde en çok tercih gören firmalar arasında ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu ilgiye layık olmak amacıyla ve gücüyle çalışan firma personelimiz bulunmaktadır.

 

Bütün yeni uygulamaları kısa süreli eğitimler alarak müşterilerimize en üst seviyede hizmet sunmaktadırlar.

 

 

Mecidiyeköy Nakliyat arasında gelişmelere kapılarını her zaman açık tutan bir kuruluşuz.

 

Mecidiyeköy Nakliyat firmamız ilke olarak Türkiye de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya genelinde bilindik hale gelmesini hedeflemektedir.

Mecidiyeköy Nakliyat Resim 4

İstanbul un tüm ilçelerinden Mecidiyeköy Nakliyat firmamıza, internet adresimiz,sosyal medya hesabımız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Mecidiyeköy Nakliyat ın güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden talebinize yönelik gereken tüm bilgileri edinebilir uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme koşullarıyla siz de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Mecidiyeköy Nakliyat İletişim

Mecidiyeköy Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön