Maltepe Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul genelinde 15 senedir taşıma hizmeti veren Yaş Taşıma, Maltepe ve çevresinde de siz kıymetli müşterilerinin yanındadır. Maltepe Evden Eve Nakliyat da En Hızlı Hizmet Veren Firmayız.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak sorunsuz, stressiz ve uygun maliyetle taşınabilir, yeni evlerinize refah içinde geçebilirsiniz. Deneyimli personelimizden ve ustalaşmış hizmet anlayışımızdan aldığımız güçle bunun garantisini veriyoruz.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz esnasında eşyalarınız taşımacılık sigortası kapsamına alınmakta ve güvenli bir halde yeni adresinize taşınmaktadır. Her bir eşya türüne en uygun malzemeler kullanılarak paketlenmekte ve zarar görmeden yeni adresinizdeki yerlerine yerleştirilmektedir.

Maltepe evden eve taşıma hizmetimiz öncesinde parasız ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Böylelikle eşyalarınızın taşınmasına en uygun aracımızı ve kaç personel çalışacağını saptıyor, maliyet bilgisi de içeren bir rapor hazırlıyoruz. Bu rapor müşterilerimize sunuluyor ve antak kalma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalıyoruz.

Maltepe evden eve taşıma hizmetimizin her aşamasında ustalaşmış ve ciddi bir duruş sergiliyor, verdiğimiz sözlerin arkasında duruyoruz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşaması

Firmamız güvenli nakliyat hizmetlerini vermek için her daim disiplinli bir şekilde sürdürmektedir. Firmamız her zaman sizlere hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlerde hemen bizimle iletişime geçiniz.

 1. Maltepe bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Fiyatlarımızı her zaman en uygun fiyatlar ile vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Resim 2
Maltepe Evden Eve Nakliyat İletişim

Maltepe Evden Eve Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • sıddık kaya cevap

  Benim gibi uzun süre aradan sonra taşınma sorunu ile karşı karşıya kalanlar için faydası olması için görüşlerimi bildirmek istedim. Çünkü ben de internet ortamında tanıştığım Yaş Nakliyat sayesinde teklif aldığım, firmaların müşteri yorumları ve uygun fiyatından etkilenerek “Yaş Nakliyat”ı seçtim ve anlaştım. İki artı bir daireden yaklaşık 60 koli eşyam 3. kattan 3. kata merdivenle taşındı. Kütübhanemdeki kitapların da bulunduğu koliler çok ağır olmasına rağmen, gerek Şenol, Yusuf, Hüseyin ve diğer arkadaşların taşıdıklarını ben izlerken yoruldum. Evet taşıma sonunda küçük çaplı bazı sıkıntılar olsa da, eskimiş eşyalarımın çokluğu, kurulumu ve arkadaşların başarılı çalışmaları, yardımsever ve ilgilenmeleri karşısında canları sağolsun, helal olsun. Aldıkları parayı sonuna kadar helal ettiler. Tek üzülüp hayıflandığım, taşınmadan dolayı evimin müsait olmaması hasebiyle taşıyan arkadaşlara ikramda bulunamadım. Onlar da beni anlayışla karşılayacaklarını umut ediyorum. Tekrar taşınacak olsam veya taşınacak tanıdıklarıma ısrarla “Yaş Nakliyat”ı seçmelerini öneririm

  26 Ekim 2017 , 12:51
 • Semina Aktuna cevap

  Sizinle çalışmak harikaydı

  30 Ekim 2017 , 17:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön