Kurumsal

İstanbul genelinde Taşımacılık ve Nakliyat hizmetleri veren firmamız sektörün gerektirdiği donanıma, deneyime ve profesyonel iş gücüne sahiptir. 10 yılı aşkın süredir eşya taşıma, depolama hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’ un tüm ilçelerinde işimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Bunlardan biri de Nakliyat hizmetimizdir.

Yaş Nakliyat hizmetimiz ile evden eve nakliyat, şehirlerarası ve şehir içi nakliyat, fuar taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, depolama ve ekspertiz hizmetleri veriyoruz.

Firmamız kuruluşundan bu güne kadar gelişerek büyümüştür. Taşımacılık hizmetinin gerektirdiği hassasiyetin ve özenin bilincinde olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefledik. Eşya taşımanın önemli bir iş olduğunun farkındayız ve üzerimizde ki sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirerek hasarsız ve zararsız bir şekilde taşınma garantisi veriyoruz.

Modern ve donanımlı araçlarımız, eşya paketleme ekipmanlarımız ve deneyimli iş gücümüzle Yaş Evden Eve  Nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Taşımacılık sektöründe sigorta çok önemlidir. Bu yüzden taşınma ihtiyacı olan müşterilerimizin eşyalarını sigortacılık kapsamında taşıyarak kazalara karşı eşyalarını koruma altına alıyoruz. Ayrıca ekspertiz çalışması ile eşyaların türüne, miktarına, büyüklüğüne ve taşınılacak yerin uzaklığına göre taşınma planı hazırlıyoruz. En uygun fiyata en profesyonel taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz, kuruluşumuzdan bu güne kadar olan süreçte ki başarılarımızı daha da geliştirerek kaliteli hizmetlerimizle daha fazla kitleye ulaşmak ve hizmet vermektir.

Yaş Nakliyat kurumsal bir yapıya sahip olup taşımacılık sektöründe profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve işimizi en iyi şekilde yerine gerçekleştirmek gurur kaynağımızdır.

Yaş Nakliyat  olarak ister ev ister işyeri taşımacılığı isterseniz depolama hizmetleri ihtiyaçlarınıza kaliteli hizmeti uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz. Para kazanmak tabi ki önemli ama biz öncelikle insan kazanmayı prensip olarak benimsedik. Bu prensibiz sayesinde bu güne emin adımlarla geldik. Aynı şekilde hizmet vermeye devam ederek daha da büyüyerek, müşterilerimize çok daha kaliteli hizmetler vererek yürümeye devam edeceğiz.

Nakliyat olarak yuvalarınızı, iş yerlerinizi bizimle güven içinde taşıyabilir, değerli eşyalarnızı depolarımıza güvenle emanet edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için her şeyden değerlidir.

Teklif Al

– Yaş Nakliyat –