Kurtuluş Nakliyat

Yazılar geri dön

Kurtuluş Nakliyat

Kurtuluş Nakliyat güvenli ve hızlı taşımacılık prensiplerine bağlı olarak profesyonel nakliye hizmetler vermektedir. Müşteri memnuniyeti misyonu ile yola çıkan Kurtuluş Nakliyat firmamız, modern çağın gereklerine uygun olarak hizmet kalitesini artırma vizyonuna sahiptir. Kurtuluş Nakliyat olarak bu amaç doğrultusunda her geçen gün hizmet kalitesini artırma çabalarını sürdürmektedir.

Kurulduğu ilk yıllardan beri nakliye sektöründe lider firmalar arasında olmayı hedefleyen Kurtuluş Nakliyat firmamız, kısa sürede büyük bir müşteri potansiyeline kavuşarak hedeflerine başarıyla ulaşmıştır. Modern araç filosu ve uzman personeller ile hizmet veren Kurtuluş Evden Eve Nakliyat firmamız, uygun fiyat garantisi ile de tercih edilmektedir.

Kurtuluş Nakliyat Resim 2

Kurtuluş Evden Eve Nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi, Türkiye’nin en ücra köşelerine de hizmet götürebilecek kapasiteye sahip bir kuruluştur. Her biri birbirinden profesyonel sürücülerimiz, emniyetli taşıma konusunda örnek teşkil etmektedir. Uzun yılların tecrübesi ile hizmette kalite anlayışını birleştiren Kurtuluş Evden Eve Nakliyat firmamız,

 • Şehir içi nakliyat
 • Şehirlerarası Nakliyat
 • Kurtuluş Nakliye
 • Ofis ve mağaza taşımacılığı

Kurtuluş Nakliye olarak konusunda mukayese kabul etmeyen bir kalite anlayışıyla güvenilir hizmetler vermektedir. Nakliyesi yapılacak tüm eşyalar en kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak korumaya alınmakta, en küçük bir çizik dahi oluşmadan yeni adreslere teslim edilmektedir.

Kurtuluş Nakliyat Firmasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kurtuluş Şehir İçi Nakliyat vasıtasıyla yapılan tüm nakliye işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonlandırılarak müşterilerin tüm kaygıları giderilmektedir. Nakliye sektörünün çok hızlı gelişmesine bağlı olarak, her geçen gün yeni firmalar piyasada yer almaktadır. Nakliye firması seçerken müşterilerin dikkatle incelemesi gereken hususlar olmalıdır. Kurtuluş Şehir İçi Nakliyat firmamızla iletişime geçin.

 • Firmanın geçmişi
 • Personel yapısı
 • Araç filosunun durumu
 • Nakliye ücretleri
 • Hizmet kalitesi

Nakliye firmalarını birbirinden ayıran özellikler arasında yer almaktadır. Müşteriler tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak nakliye firması tercihi yapmalıdır.

Kurtuluş Şehir İçi Kamyonet uzun yılların tecrübesine dayanarak tüm aranan özellikleri bünyesinde barındırarak nakliye hizmetleri vermektedir. Nakliye işlemlerinin başlamasından bitiş anına kadar tüm sorumluluğu üstlenen  Kurtuluş Ambar firmamız, yoğun insan emeği ve teknolojik imkânları bir arada kullanarak mükemmel sonuçlara imza atmaktadır.

Her bir safhası uzmanlık isteyen nakliye hizmetleri, Kurtuluş Parça Eşya Taşıma firmamızda görev yapan profesyonel çalışanlarımız tarafından titizlikle yapılmakta ve müşterilerin memnuniyetiyle sonlandırılmaktadır. Tüm bu özellikler dikkate alınarak seçilecek olan nakliye firmaları, sorunsuz bir şekilde hizmetleri yerine getirmektedir.

Kurtuluş Nakliyat Resim 3

Ev ve Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Kurtuluş Kamyonet tüm nakliye faaliyetlerinde belli bir düzen ve tertip çerçevesinde hizmet üretmektedir. Tüm işlemler beli bir sıra ve disiplin içerisinde yapılarak en ufak bir çizik bile oluşmadan nakliye gerçekleşmektedir. Nakliye taleplerinin Kurtuluş Eşya Depolama firmamıza iletilmesini müteakip aşağıdaki işlemler uygulanarak nakliyat gerçekleşmektedir.

 • Hızlı bir şekilde taşıma planı oluşturmak
 • Binanın yüksekliği durumunda, dıştan asansör platform kurulması
 • Sökülerek taşınması gereken eşyaların demonte edilmesi ve ambalajı
 • Kırılacak eşya veya hassas cihazların dayanıklı ambalaj malzemesiyle korunması
 • Antika veya değerli eşyaların özenle ambalajlanması
 • İtinalı bir şekilde taşıma yapılarak ev veya ofisin boşaltılması
 • Eşyaların cins ve ebadına uygun olarak düzenli yükleme
 • En kısa süre içinde yeni adrese teslimat yapılması

Tüm bu aşamalar büyük bir özen ve itina ile yapılarak modern araçlarımıza yüklenmekte ve en küçük bir sorun yaşanmadan nakliyeler gerçekleşmektedir.

Kurtuluş Asansörlü Nakliyat uzun yılların verdiği öz güvenle müşterilerin tüm nakliye taleplerinde ayrıcalıklı hizmetlere imza atmaktadır. Taşıma öncesi nakliye bedelleri müşteriye net olarak iletilmekte, sonrasında herhangi bir ek masraf talep edilmemektedir. Birçok müşteri ekstra maliyet talepleri sebebiyle büyük sorunlar yaşamaktadır.

Bu tür sorunlara engel olmak için tüm hesaplamalar yapılarak müşterinin güveni sağlanmaktadır. Şehir içi nakliyatlara oranla daha zor bir sürece sahip olan şehirlerarası nakliyata ise mesafe ve yol durumuna bağlı olarak yedek şoför bulunduran firmamız oluşabilecek tüm sorunları önceden hesaplayarak, müşterinin mağdur edilmesinin önüne geçmektedir. Asıl olan her zaman müşteri memnuniyeti olmalıdır.

Kurtuluş Nakliyat Resim 4

Kurtuluş Nakliyat kaliteli hizmet anlayışı ve en uygun fiyat seçenekleri ile nakliye sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine yapılan şehir içi nakliyatta ve Türkiye’nin en uzak köşelerine yapılan şehirlerarası nakliyatta güven ve kalitenin sembolüdür.

Kurtuluş Nakliyat firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için internet sitemizden veya 7/24 hizmete açık olan firma iletişim hatlarımızdan bize ulaşarak bilgi talep edebilirsiniz. Kurtuluş Nakliyat olarak en kısa sürede adreslerinize gelecek olan uzman personellerimiz, size özel nakliye planları ile taleplerinizi yerine getirecektir.

Kurtuluş Nakliyat İletişim

Kurtuluş da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön