Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat tüm İstanbul’ da etkinlik gösteren Yaş Taşıma organizasyonu olarak Gaziosmanpaşa’ da sorunsuz taşınma isteyen müşterilerinin hizmetindedir.

Küçükçekmece evden eve taşıma olarak, mecburi ve zor bir iş olan taşınmanın maddi külfetleri göz korkutsa da  eğer doğru bir şirket ile çalışır iseniz işlerin düşündüğünüzden kolay ve hesaplı olacağını güvence eder.

Küçükçekmece evden eve nakliyat olarak bizim işimiz evden eve nakliyattır ve bunun için lüzumlu uzman personel,  tam donanımlı taşıma araçları, paketleme ekipmanları ve yılların deneyimi ile evden eve taşınma işidir. Biz bu mevzuda profesyoneliz.

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerinin ilk aşaması parasız ekspertiz hizmetidir. ekspertiz hizmeti yardımıyla eşyalarınızın miktarına ve konumuna hem de taşınılacak mesafeye bakılırsa hizmet bedelinin de belirtildiği raporu hazırlıyoruz. Bu sayede işinizin bütçesi eksiksiz belirlenmiş oluyor.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranıyor, neyin iyi mi taşınacağı mevzusunda bilgili bir personel ile çalışıyoruz. Küçükçekmece evden eve taşıma antak kalma sağlanması durumunda müşterilerinin eşyalarını bu anlayış içinde sigortalamaktadır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın paketlenmesinden cihazlarınızın döşem işlerine, mobilyalarınızın de montaj ve tekrardan montaj işleri ve gerekir ise sökülemeyen büyük eşyalarınızı yüksek katlardan dahi dış asansör ekipmanımız ile taşınmayı gerçekleştiriyoruz.  Uzman elemanlarımız ve ekipmanlarımız bu zor işleri sizin için kolaya dönüştürüyor.

Ehliyetsiz ve günü kurtarma ardındaki şirket görünümlü taşıyıcılardan uzak durmanızı önerir. Taşıma için zamanında gelmeyebilecekleri şeklinde iş sonunda çeşitli bahaneler ile fazladan maliyetler yüklemeleri alışılmadık davranışlar değildir. Küçükçekmece evden eve taşıma size güvenilir, ustalaşmış taşınma hizmeti sunuyor.

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetimiz ile Küçükçekmece ve çevresinde siz kıymetli müşterilerimizin yanındayız. Uygun fiyat garantisi ile kusursuz bir taşınma istiyorsanız bizi arayınız.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşaması

Firmamız güvenli nakliyat hizmetlerini vermek için her daim disiplinli bir şekilde sürdürmektedir. Firmamız her zaman sizlere hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlerde hemen bizimle iletişime geçiniz.

 1. Küçükçekmece bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Fiyatlarımızı her zaman en uygun fiyatlar ile vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçiniz. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat da En ucuz Taşıma işlemi için bizi arayınız.

 

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat
Küçükçekmece Nakliyat İletişim

Küçükçekmece de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • kerim pehlivan cevap

  Fiyat ve kalite. Firma zamanında kapıdaydı. Tüm arkadaşlar yakından ilgili alakalı. Her işte olduğu gibi ne beklediğiniz de önemli tabiki. Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmalarımdan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 3. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelirmisiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendirler sağolsunlar. İlgili ve tecrüeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

  26 Ekim 2017 , 12:53
 • Eda Sena Akyıldız cevap

  Gerçekten çok güvenilir bir firmasiniz sizinle çalişmaktan gurur duyduk bence tek.güvenilir vede verdigi sözleri yerine getiren tek firmasiniz . Size çok çok teşekkür ederiz

  30 Ekim 2017 , 17:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön