Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
kağıthane evden eve nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un en iyi nakliye firmalarından Yaş Taşıma, Kağıthane’ de de taşınma gereksinim duyan müşterilerine ustalaşmış evden eve taşıma hizmeti vermektedir. Kağıthane Evden Eve Nakliyat da Öncü Firmayız.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile taşınma yükünü müşterilerimizin üstünden alıyor, uygun fiyat garantisi ile taşınma olanağı sunuyoruz.

Taşınmak, maddi tinsel zor bir süreçtir. Ustalaşmış bir şirket seçimi kolay taşınmak ve eşyaların zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir. Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız deneyimli bir personele haizdir. Hem eşyaların güvenli bir halde paketlenmesi hem de zarar görmeden taşınması için personelimiz büyük bir dikkat ve ciddiyetle görevini yerine getirmektedir.

Kağıthane Evden Eve Taşıma hizmetimiz için faklı büyüklükte donanımlı araçlarımız bulunmaktadır. Hem de her eşyanın türüne uygun paket, koli, kutu şeklinde ekipmanlar kullanılarak eşyalarınız güvenli bir halde kırılmadan, zarar görmeden taşınmaktadır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için bizlere talepte bulunan müşterilerimize parasız ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertizlerimiz evinize gelmiş olarak eşyalarınızın miktarını ve türünü incelemekte, taşınacağınız yeni adresin uzaklığını ve konumunu da değerlendirerek maliyeti de içeren bir taşınma raporu hazırlamaktadırlar. Müşterilerimize sunulan bu rapor akabinde antak kalma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalayarak taşınma işlemi başlatılmaktadır.

Ev eşyalarını taşımak hem de yuva taşımak anlamına gelmektedir. Bu yüzden bir Yaş Taşıma olarak hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için büyük bir özveri ile dikkatle işimizi yapmaktayız. Eşyaların sigortalanması firmamız tarafınca yapılmakta ve herhangi bir kaza sonucu ziyan olan eşya olursa firmamız tarafınca kıymeti iade edilmektedir. Kağıthane Evden Eve Taşıma hizmetimiz için verdiğimiz tüm sözlerin arkasında durmakta ve satın alan memnuniyetine kıymet vermekteyiz. Bu hedef ve prensiplerimiz ile her geçen gün daha da büyüyerek İstanbul’ un tüm bölgelerinde ustalaşmış evden eve taşıma görevimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşaması

Değerli müşterilerimiz firmamız Kağıthane evden eve nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli evden eve nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere nakliyat üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1. Kağıthane bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Fiyatlarımızı her zaman en uygun fiyatlar ile vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçiniz. Kağıthane Evden Eve Nakliyat da bize ulaşın.

Kağıthane Nakliyat İletişim

Kağıthane Evden Eve Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (3)

 • Kartal Evden Eve Nakliyat cevap

  […] Kağıthane Evden Eve Nakliyat […]

  25 Ekim 2017 , 15:44
 • rıza gündoğdu cevap

  Öncelikle böyle bir hizmeti sundukları için teşekkür ediyorum. İlk taşınmam olduğu için bazı tereddütlerim vardı. Kimle ve neyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Lakin Yaş nakliyat ve çalışma arkadaşları samimi tavırları ve profesyonel hizmetleri ile kafamdaki bütün soru işaretlerini silip attılar. Çalışanlar laf dinleyen ve işini önemseyen kişiler. Sizin eşyalarınızı sizden çok düşünüyorlar. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. Bundan sonraki gerek benim gerekse çevremdekilerin taşınma işlemlerinde çalışacağım yegane nakiye firması olarak kaldılar. Çok teşekkürler.

  26 Ekim 2017 , 12:55
 • Müyesser Akyildirim cevap

  istanbuldan trabzona esyami taşidim çok memnun kaldım

  30 Ekim 2017 , 17:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön