Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak coşku verici olmasının yanı sıra altından kalkılamayacak derecede zor görünmektedir. Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız tüm bu zorlukları ve endişelerinizi ortadan kaldırmaktadır. Taşınmanın kolaylığını uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, ustalaşmış ve tecrübeli bir personele haiz şirket olmanın ayrıcalığı ile yeni evinizin kapılarını siz kıymetli müşterilerine açmaktadır. Donanımlı vasıta filomuz ve hususi paketleme ekipmanlarımız ile süratli, güvenli ve kusursuz bir taşınma garantisi veriyoruz.

Kadıköy Evden Eve Taşıma hizmetimiz için talebiniz doğrultusunda ilk olarak parasız ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Profesyonelliğin ilk adımı olan bu parasız bulgu hizmeti ile eşya miktarı ve kat durumlarına, nakliye mesafesine gore en uygun nakliye aracı tahsis edilmekte ve çalışacak eleman sayısı belirlenmektedir. İşin süre ve mali boyutunu bu şeklide saptayarak size rapor olarak sunuyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimizin ikinci adımı eşyaların sigortalanmasıdır. Gerçek değerler üstünden nakliye sigortanız yapılır. Eşyalarınız garantiye alınır ve ihtimaller içinde kazalarda maddi olarak zarar görmeniz önlenmiş olur. Her mevzuda antak kalma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanır ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanır. Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile fena sürprizlerle karşılaşmadan taşınmanız mümkündür.

Kadıköy Evden Eve Taşıma hizmetimizde ilk olarak eşyaların güvenli bir halde taşınmalarını hedefliyoruz. Bu yüzden eşya türüne uygun paketleme ve taşıma ekipmanları kullanıyoruz. Kırılganlığa, ezilme riskine, kırışma olasılığına karşı tüm eşyalar ayrı ayrı türüne gore paket ve kolilerle taşınmaktadır. Bu mevzuda personelimiz deneyime haizdir. İşini büyük bir duyarlılık ve özenle yerine getirmektedir.

Kadıköy Evden Eve Taşıma hizmeti veren uzman ekibimiz beyaz eşyadan, elektrikli gereçlere, mobilya takımlarınıza kadar lüzumlu demontajları ve yerinde tekrardan kurulumlarını güvenli ve doğru bir halde yapar. Kırılacak, çizilecek eşyalarınız koruma altına alınır. Sizin ve eşyalarınızın güvenliği önceliğimizdir. Bu ilke ile uzun senelerdir İstanbul’ un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Değerli müşterilerimiz firmamız Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli evden eve nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere Kadıköy Evden Eve Nakliyat da üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1.  Kadıköy bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız Kadıköy Evden Eve Nakliyat da her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için Kadıköy Evden Eve Nakliyat da ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimiz için yazmış olduğumuz makaleyi okuyabilirsiniz. Sizlerde güvenli hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat

25.10.2017 tarihinde yayınlanmıştır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Güngören Evden Eve Nakliyat cevap

  […] Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizi incelemelerde bulunarak hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçiniz. Kaliteli ve güvenli hizmet […]

  25 Ekim 2017 , 09:44
 • Mehmet tatlıtürk cevap

  Arkadaşlar hepinize merhabalar esya taşıma konusunda genelde herkes gibi hayatinda bir kere de olsa bende mağdur oldum fakat sizi temin ederimki asla pişman olmayacaginiz dürüst bir evden eve nakliyat firmasi buldum ve esyami gecen yaz ilçe içinde tasittigim icin bu firmayi size yardımcı olmak adına yazayım ve dürüst esnafta eşya tasitan d a kazansın istediğimden buraya yazmak gereği duydum. Malum eşyalarımız önemli Diger firmalara göre fiyatlar da uygun hem anlaştıktan sonra gözünüz kapalı guvenebilirsiniz

  25 Ekim 2017 , 13:39
 • pınar çakal cevap

  Eşya depolaması konusunda kendilerinden destek aldım daha önce bir depoyla anlaşmıştım ama gidip yerlerini görünce bu fikrimden vazgeçtim. Hijyen ve güvenlik konusunda eksik yanları çoktu o yüzden o firmayı tercih etmedim 2 ay kadar farklı firmalar aradım ve sonunda Yaş Nakliyatı buldum ve depolarını ziyaret ettim nem ve rutubet olmadan, 24 saat güvenliği olan ve kapalı devre güvenlik sistemlerine sahip bir depoları vardı direk eşyalarımı onlara emanet ettim eşyalarımı verdiğim gibi geri aldım kendilerine bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

  26 Ekim 2017 , 12:59
 • Bahar Özlem Albaş cevap

  sizleri tanıdığıma ve sizinle taşındığıma çok memnunum sizden herkese bahsedeceğim allah yolunuzu açık etsin.

  30 Ekim 2017 , 17:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön