İstoç Nakliyat

Yazılar geri dön

İstoç Nakliyat

İstoç nakliyat, güvenilir taşımacılığın İstanbul’daki doğru adresidir. İstanbul içi ve Türkiye’nin tüm illerini kapsayacak şekilde yapılan yük ve eşya nakliyelerinde, en uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet verilmektedir.

Kuruluşunda müşteri memnuniyetini hedef alan ve güvenilir taşımacılığı amaç edinen firmamız, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunacak kaliteli hizmetlerde lider firma olmayı da vizyon olarak kendisine hedef belirlemiştir.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis ve mağaza taşımacılığı
  • Yük taşımacılığı
  • İstoç Nakliye Aracı

Firmamızın faaliyet alanları arasında yer almaktadır. Uzman çalışan kadrosuna sahip olan firmamızda, usta sürücüler modern nakliye araçlarımızla hizmet üretmektedir.

İstoç Nakliyat ile Hızlı Taşımacılık

İstoç nakliyat, taşımacılık sektöründe kısa sürede yaşanan hızlı gelişmelerin ışığında, tüm teçhizat ve araçlarını yenileyerek hizmet kalitesini üst seviyelere taşımıştır. Tüm nakliye talepleri en kısa sürelerde planlanarak, olabilecek en hızlı şekilde nakliyeler gerçekleştirilmektedir.

Geçmişte evden eve nakliyatlarda kullanılan yöntemler hızlıca terk edilerek, çağın gereklerine uygun hizmet araçları edinilmiştir. Örneğin günümüzde artık yüksek katlı binalardan taşıma işlemleri sorun olmaktan çıkmış, dıştan kurulan asansörlü platformlar sayesinde taşıma hızı olağanüstü artmıştır.

İstoç Nakliyat Resim 2

İstoç Nakliyat, çağın gereklerine uygun olarak ve müşterilerin talebi halinde dıştan asansörlü platformlar kurarak, eşyaların güvenilir bir şekilde nakliyeye hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ekiplerimiz içerisinde mobilya, elektrik, montaj konusunda uzman personeller bulundurarak eşyaların nakliyeye oldukça hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktayız.

En kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak korumaya alınan ev ve ofis eşyaları, uzman sürücülerimizin idaresindeki modern nakliye araçlarıyla taşınmaktadır. Böylece en küçük bir sorun yaşanmadan kıymetli eşyaların evden eve nakliyesi mümkün olmaktadır.

İstoç Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermek üzere kurulduğu gün itibarı ile nakliye piyasasındaki tüm gelişmeleri yakından izlemektedir. Bu sayede sektördeki tüm yenilikleri en kısa sürede uygulamaya sokabilmektedir. Sürekli bir şekilde eğitme tabi tutulan personellerimiz, daha kaliteli hizmet vermek adına bilgilendirilmektedir.

Farklı amaçlarla yapılan yük ve eşya nakliyelerinde müşterilerin beklentilerine uygun olarak hızlı ve güvenilir nakliye yapan firmalar tercih edilmektedir. Bu sebeple firmamız müşterilerin bu yöndeki taleplerine uygun yöntemlerle nakliye hizmeti vermekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

İstoç Nakliyat Ev ve Ofis Eşyalarında Hızlı Nakliyenin Önemi Nedir?

İstoç nakliyat, özellikle ev ve ofis eşyalarında zamanlama konusuna oldukça büyük önem vermektedir. Çünkü geç kalan nakliye hizmetleri insanların doğal yaşamına etki ederek, yaşam alışkanlıklarının kötü yönde etkilenmesine sebep olmaktadır.

İstoç Nakliyat Resim 3

Örneğin tüm eşyaların toplandığı bir eve yaşam konforu tamamen ortadan kaldırılmıştır. Nakliyenin belirlenen takvimin dışına çıkması, evde yaşayan insanların ev, iş, okul hayatına zarar verecek etkilere sebep olabilmektedir.

Bu sebeple nakliyatın söz verildiği gibi zamanında yapılarak müşterinin normal yaşamına bir an önce dönmesi sağlanmalıdır.

İstoç kamyon, ofis ve mağaza gibi işyerlerinin nakliyesi konusunda da oldukça hassas davranarak günü gününe hizmetin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ofis benzeri iş yerlerinde de normal işleyiş taşınma hazırlıkları sırasında bozulmakta, ofis malzemelerin kullanımı kısıtlı bir hale gelmektedir.

Bu sebeple geciken nakliye işlemleri firmaların ticari faaliyetlerine zarar verecek boyutlara ulaşmaktadır. Bu tür aksaklıklara sebep olmadan hızlı nakliyatı önemseyen firmamız, uzman personellerimizin katkısıyla nakliye sözleşmesinde belirtilen hükümlere uygun olarak, sorunsuz nakliye ortamı oluşturmaya özen göstermektedir.

İstoç Şehir İçi Nakliyat, Ev ve Ofis Eşyası Nakliyesi Nasıl Yapılmalıdır?

İstoç parça eşya taşımacılığı, gerek ev eşyası, gerekse ofis taşımalarında belirlenen kriterlere uygun yöntemler kullanmaktadır. Ev ve ofis nakliyelerinde yapılması gereken işler, eğer ambalajlama ev veya ofis sahibi tarafından yapılacaksa temin edilmesi gereken malzemeler,

  • Koli bantları
  • Balonlu naylon
  • Oluklu mukavva kartonlar
  • Yeteri kadar dayanıklı ip
  • Elektronik cihazlar için strafor malzeme
  • Çuval ve karton kutular

Eşyaların güvence altına alınması için gereken malzemeler listesinde yer almaktadır. Ambalajlama firmamız tarafından yapıldığı takdirde en kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak eşyalar paket haline getirilmektedir.

İstoç Nakliyat Resim 4

İstoç Şehir İçi Nakliyat yük ve eşyaların korunaklı hale getirilmesinin dışında oldukça itinalı bir şekilde taşıma yaparak eşyaların zarar görmemesini sağlamaktadır. Eşyaların nakliye araçlarına düzenli olarak yerleştirilmesi ile nakliye hizmeti kısa sürede sonlandırılmaktadır.

Gerek İstoç Nakliye gerekse İstanbul’un diğer semtlerinden firmamıza ulaşarak, güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden randevu talep edebilir, en uygun fiyat koşulları ile yapacağınız akliye anlaşmaları ile sorunsuz nakliyeye kavuşabilirsiniz. Ayrıca aramalarınıza 7/24 açık olan firma telefonlarımızdan, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri alabilirsiniz.

İstoç Nakliyat İletişim

İstoç da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön