İstinye Nakliyat

Yazılar geri dön

İstinye Nakliyat

İstinye Nakliyat İstanbul’un tüm ilçeleri arasında ve Türkiye’nin tüm illerine profesyonel nakliye hizmetleri vermektedir. Uzun yıllardan beri İstanbul’da nakliye hizmetleri vermekteyiz.

 

İstinye Nakliyat firmamız, nakliye sektörünün gerektirdiği tüm özellikler sahip bir yapıda, kurumsal anlayışta ve kalite standartları yüksek hizmet anlayışı ile tanınmaktadır.

 

İstinye Nakliyat firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

İstinye Nakliyat da müşteri beklentilerine uygun olarak şekillenen hizmet politikamızda misyonumuz, her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak olarak planlanmıştır.

 

Bu anlayışla İstinye Evden Eve Nakliyat firması olarak verdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hızlı ve güvenilir nakliyeyi sağlamak amacını taşımaktadır.

İstinye Nakliyat da Müşteri Beklentileri Nelerdir?

İstinye Nakliyat Resim 2

İstinye Evden Eve Nakliyat olarak sektörün gerektirdiği modernizasyonu sağlamış bir şekilde kusursuz hizmete yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu sebeple gerek şehirlerarası nakliyat, gerekse şehir içi nakliyatın sorunsuz gerçekleşebilmesi adına,

 • Profesyonel ekip,
 • Kaliteli ambalaj malzemeleri,
 • Modern nakliye araçları,
 • Uzman sürücü personel
 • İstinye Evden Eve Nakliyat

Kriterlerinden ödün vermeden hizmet üreten İstinye Nakliye firmamız, her geçen gün kalite çıtasını yükseltme uğraşı içindedir.

 

Kaliteli hizmetlerin yanında uygun fiyat politikasıyla bilinen İstinye Nakliye firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde en fazla tercih edilen nakliye şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Mesafe tanımaksızın ülkemizin her bölgesine aynı kalitede hizmeti götürebilmek için uğraş veren İstinye Şehir İçi Nakliyat firmamız, güvenilir taşımacılıkta en doğru adres olma vizyonuna sahiptir.

İstinye Nakliyat da Uzman Kadromuz

İstinye Şehir İçi Kamyonet taleplerinde firmamızda görevli bulunan uzman personellerin yaptığı taşıma planına uygun olarak, en kısa sürede ve güvenilir nakliye yapabilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.

 

İstinye Ambar firması olarak tüm nakliye aşamaları uzman personelimiz tarafından sırasıyla yapılarak en küçük bir mağduriyet yaşanmamasına özel önem gösteriyoruz.

 • Çamaşır, bulaşık makinaları ve buzdolaplarının demonte edilmesi,
 • Demonte edilmesi gereken mobilyaların özenle sökülmesi,
 • Balonlu naylonlar, mukavva kutular, gibi kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlama,
 • Hassas taşıma,
 • Nakliye araçlarına özenli istifleme

Nakliye çalışmalarımızın aşamaları olup, her biri büyük bir özenle ve en küçük bir hasara sebebiyet vermeden yapılmaktadır.

 

İstinye Parça Eşya Taşıma, nakliyesi yapılan tüm ev eşyalarının müşteri açısından önemine vakıf bir anlayışla hizmet üretmekte ve tüm hizmetlerimiz % 100 müşteri memnuniyeti ile sonlandırılmaktadır.

İstinye Nakliyat da Sigortalama

Yaşanabilecek olası hatalardan müşteriyi vareste tutabilmek amacıyla müşteri taleplerine uygun olarak sigortalama yapmaktayız. En küçük bir hasar oluşumu  İstinye Kamyonet firmamız tarafından tazmin edilmektedir.

 

Hizmet öncesi yapılan nakliye sözleşmelerinde yer alan tüm talepler eksiksiz olarak karşılanmakta hizmet sonrası herhangi bir ekstra ücret talebi müşteriye yansımamaktadır.

İstinye Eşya Depolama konusunda da kaliteli hizmet anlayışını en üst seviyede tutmaktayız. İstinye Asansörlü Nakliyat firmamız, tüm hizmetlerini müşteri beklentilerine göre planlayarak güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Nakliye hizmetlerinde müşteri beklentisi genel olarak,

İstinye Nakliyat Resim 3
 • Zamanında nakliye,
 • Uygun fiyat,
 • En kısa sürede taşıma,
 • Uzman personel ve modern nakliye araçları,

Şeklinde olmakta ve eşyaların zarar görmeden nakliyesi en temel beklenti olarak görülmektedir. Nakliye firmaları ile yapılan anlaşmalarda nakliyenin zamanında yapılması büyük önem taşımaktadır.

 

Taşınma öncesi birçok eşya kullanım dışı kalıp paketlendiği için, günlük yaşamda gereken bazı konforlar eksilmektedir.

Nakliyenin anlaşma yapılan tarihte yapılmayarak gecikmesi her geçen gün müşteriye mağduriyet yaşatmaktadır.

 

İstinye Nakliyat firmamız anlaşma yapılan gün ve saatte nakliyeyi gerçekleştirmeye büyük özen göstererek müşterilerimizin gönül rahatlığı içinde normal yaşamına dönmesini sağlamaktadır.

İstinye Nakliyat da Asansörlü Taşımacılık

İstinye Nakliyat taleplerinde yüksek binalardan taşıma işlemleri için asansör platformlar kullanarak müşterinin zamandan tasarruf beklentisi karşılanmaktadır.

 

Aynı zamanda yüksek binalardan eşya taşıma sırasında oluşabilecek hasarlar önlenmekte ve hizmet kaliteli bir şekilde verilmektedir.

Özenle ambalajlanmış eşyalar nakliye araçlarına aynı özenle düzenli bir şekilde istiflenerek yolda sallantıya bağlı zedelenmelerin önüne geçilmektedir.

 

Müşterinin önem verdiği değerli eşya ve antika türünden eşyalar herhangi bir zarar görme ihtimaline karşı özel korumaya alınmakta ve güven içerisinde taşınması sağlanmaktadır.

 

Nakliye hizmetlerinde modern araçların kullanılıyor olması da eşyaların güven içerisinde nakliyesinde özel bir öneme sahiptir.

İstinye Nakliyat da Şehir İçi Nakliyat Hizmetimiz

İstinye Nakliyat hizmetlerinde kusursuz hizmeti görev bilen İstinye Nakliyat firmamız, İstanbul içi ve dışı tüm nakliye hizmetlerinde 7/24 müşteri taleplerine açıktır.

 

Nakliye taleplerinizle ilgili sormak ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri gerek iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, gerekse sosyal medya hesaplarımız ve internet adreslerimizden alabilirsiniz.

İstinye Nakliyat Resim 4

Zamanında ve güvenli nakliyatın sektördeki öncülerinden biriyiz. İstinye Nakliyat firmamız, uzman personel, kaliteli ambalaj malzemeleri, modern nakliye araçları en uygun fiyatlar ve cazip ödeme imkânlarıyla daima hizmetinizdedir.

İstinye Nakliyat İletişim

İstinye Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Tuzla Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön