Yazılar geri dön

İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir Nakliyat hizmeti veren firmamız tüm Türkiye ye 81 ile nakliye hizmeti vermektedir. Modern araçlarımız ve ekipmanlarımızla mesafe tanımaksızın sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı aralıksız devam etmekteyiz. Uzman personelimizle güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bilindiği üzere son yıllarda nakliye firmaları sayısı ihtiyaç doğrultusunda çoğalmış fakat buna bağlı olarak ne yazık ki kalite düşmüştür. Bunun sonucu evini taşıtmak isteyen siz değerli müşterilerimiz yanlış firma seçimi sonucu ciddi zararlar görmüştür.

İstanbul İzmir Nakliyat da Neden Bizi Seçmelisiniz?

İstanbul evden eve nakliye firmaların da ciddi bir artış olmuş. Bunun sonucu sektörde ciddi tutarsızlıklar meydana gelmiştir. Fiyatlar düşmüş fakat buna bağlı olarak kalite doğru oranda düşmüştür. Bunun sonucu fiyat anlamında kâr etmek isteyen siz değerli müşterilerimiz maddi ve manevi büyük kayıplara uğramıştır.

Ev ve ofis nakliye işleriniz de bölgenizden ve bildiğiniz kurumsal firmaları seçmeniz ciddi zararlar görmemeniz için önemlidir. Yanlış firma secimi sonucu ne yazık ki zararlarınız karşılanmamaktadır. Nakliye işlerinde ihtiyaç duyduğunuz zaman dikkat etmeniz gereken hususlar firmanın kurumsal ve güvenilir olmasına dikkat edilmelidir.

İstanbul İzmir Nakliyat Resim 1

İdeal bir Nakliye firmasında sorgulanması gerekenlere ise;

 • Araçlarının modernliği ve nakliyeye uygun olup olmadığı
 • Çalışanlarının yeterliliği ve güvenirliliği
 • Nakliye öncesi kullanılan ambalaj kalitesi ve miktarı
 • Fiyat konusun da uygunluğu

İstanbul İzmir Nakliyat da Yapılacak Olan Her Türlü Eşyanın Güvenliği ve Nakliyenin Hızı

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti talep etmeden önce nakliyeyi yapacak firmanın mutlak suretle araştırılması, nakliye hizmetinin daha sonra talep edilmesi siz değerli müşterilerimizin zarar görmemesi için önemlidir. Sadece fiyat değil verilen hizmetin kalitesine de dikkat edilmelidir. Evden eve nakliye firmamızdan hizmet talep ettiniz andan itibaren eşyalarınızın değer tespitini ücretsiz olarak yapar.

Taşımanın en hızlı ve güvenilir şekilde yapmak için planlamamızı yaparak ve bu plana bağlı kalarak yaptığımız işlemleri sırası ile,

 • Beyaz eşyalarınızın özenle sökülüp ambalajlanması
 • Sökülmesi gereken mobilyalarınızın itina ile sökülüp paketlenmesi
 • Büyük bir özenle eşyalarınızın taşınması
 • Nakliye yapılacak araç itina ile yerleştirilmesi, sarsıntı dan zarar görmemesinin sağlanması.
 • Yerine en süratli şekilde ulaştırılması

Firmamız nakliye hizmeti yapılmadan önce plana uygun hizmet vererek sizin için değerli olan eşyaları kendi eşyalarını taşıyormuş bilinciyle nakliyenin sonuçlanmasını sağlar. İstanbul İzmir Nakliyat da bir çok nakliyat firmasının arasından lider olmamız bizim ne kadar tecrübeli olduğumuzun göstergesi.

İstanbul İzmir Nakliyat Resim 2
İstanbul İzmir Nakliyat Dünyasında Sunduğumuz Uygun Fiyatlar

İstanbul İzmir evden eve nakliyat firması olarak, Verilen hizmetin kalitesi sürati hızı ve güvenilirliği değerli müşterilerimizin hem maddi hem manevi zarar görmemesi için belirleyici kriterlerden söz etmemiz doğru olacaktır. İstanbul İzmir Nakliyat da Hızlı Taşımacılığın adresi Yaş Nakliyat.

Bu kriterler;

 • Nakliyenin yapılacağı yerin uzaklığı;
 • Nakliyenin yapılacağı konutun veya iş yerinin kaçıncı katta olduğu
 • Nakliye yapılacak eşyanın miktarı
 • Taşıma esnasın da görev yapacak personel sayısı
 • Nakliye için gerekli olan teknik ekipman asansör platform vb.
 • Özel bir durumla karşılaşılması durumun da personel ve ekipman desteği

Yukarıda belirttiğimiz maddeler ışığında fiyat belirlemeleri yapılmaktadır. Belirttiğimiz şartlar altında firmamız en uygun fiyat ve güvenirlilikle eşyalarınızın yeni adresine taşınmasını sağlamaktadır. Gerekli durumlar da ya da özel olarak talep edilmesi durumunda asansörlü taşıma hizmeti de vermektedir. Asansörle tasıma özellikle yüksek binalarda nakliye hizmetinin daha hızlı ve güvenilir olmasını sağlamaktadır.

 • Hiçbir şekilde eşyalarınızın zarar görmemesine imkân sağlar.
 • Taşıma işleminin suresini kısaltır.
 • Taşıma esnasında hem binaya zarar vermez hem apartman sakinlerinin rahatsız olmamasına yardım eder.
 • Taşıma işlemini yapan çalışanların daha az yorulmasını ve buna bağlı olarak insan hatasını minimum seviyeye düşmesine yardım eder.
İstanbul İzmir Nakliyat da Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Asansörlü taşıma için taşınılacak binanın fiziki durumu ve çevresel faktörler önemlidir. Asansörün taşıma yapılacak binaya yanaşabilmesi gerekmektedir. Bina buna uygun değilse asansörle taşıma işlemi gerçekleştirememektedir. Firmamızdan asansörlü nakliye işlemi talep edilmesi için siz değerli müşterilerimizin personelimizden talepte bulunup binanın uygun olup olmadığı tespit edilmelidir.

İstanbul İzmir Nakliyat Resim 3

Yapılan nakliye anlaşması sayesinde eşyalarınız güvence altına alınır. Kurumsal olmayan firmaların resmi bir anlaşma yapmadan nakliye işlemi yaptıkları için hizmet esnasında doğacak maddi manevi zararları hiç bir şekilde karşılamamaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için nakliye işlerinizde kurumsal firmaları tercih etmeniz hem maddi hem manevi sizin menfaatinize olacaktır.

Firmamızdan hizmet talep etmek için haftanın 7 günü 24 saat bize internetten, telefon numaralarımız dan sosyal media aracılığıyla ulaşabilir. Güvenilir hizmet, süratli nakliye, uygun fiyat ve diğer avantajlarımızdan faydalana bilirsiniz. İstanbul İzmir Nakliyat da eni iyi firmalardan birisiyiz.

İstanbul İzmir Nakliyat İletişim

İstanbul İzmir Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön