İmes Nakliyat

Yazılar geri dön

İmes Nakliyat

İmes Nakliyat hizmetlerinde yüksek kalite ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet sunan firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine ve mesafe gözetmeksizin Türkiye’deki tüm il ve ilçelere nakliyat hizmeti vermektedir. Nakliye sektöründe uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler ışığında önemli bir misyon oluşturan firmamız, her geçen gün artan hizmet kalitesi sebebiyle sektörde en fazla tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yerini almıştır.

Eşya taşımacılığında olması gereken sorumluluk duygusu ve karşılıklı güvene olan inancıyla profesyonel taşımacılık yapan firmamız, haftanın 7 günü 24 saat hizmet taleplerine açıktır.

İmes nakliyat işlemleri için müşteri beklentilerine uygun olarak oluşturulmuş bir yapıya sahip olan firmamız, tüm nakliye çeşitlerinde müşterilerin genel talebi olan,

  • Uygun fiyat,
  • Kaliteli ambalaj malzemeleri,
  • Modern nakliye araçları,
  • Hızlı ve güvenilir nakliyat

Özelliklerinin tamamını bünyesinde barındırmaktadır. Tüm hizmetlerimiz uzman taşıma personeli ve profesyonel sürücüler tarafından yapılarak, sorunsuz nakliyede sektör lideri olma yönünde dev adımlar atılmaktadır. Müşterilerimizin güvenine layık olmak adına büyük bir özveri ile hizmet üreten firmamızda tüm nakliye hizmetleri profesyonel yöntemlere bağlı kalınmak suretiyle verilmektedir.

İmes Nakliyat da Kaliteli Taşımacılığın Adresi

İmes nakliyat uygulamalarında firmamız tarafından en çok önemsenen husus, nakledilecek olan eşyaların en küçük bir zarar görmeden yeni adreslere ulaştırılmasıdır. Buna uygun olarak her nakliye öncesi ücretsiz eksper hizmeti verilerek, nakliyenin hangi şartlarda ve nasıl yapılması gerektiği planlanmaktadır.

İmes Nakliyat Resim 1

Ekibimizde yer alan personellerimizin mobilya, montaj, elektrik konusunda önemli bilgi ve tecrübe sahibi olmaları sebebiyle eşyalar oldukça kısa sürelerde nakliyeye hazır hale getirilmekte ve nakliye hizmetlerinde en küçük bir müşteri mağduriyetine mahal verilmemektedir. İmes Nakliye Hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İmes nakliyat hizmetleri yapılmadan önce hazırlanan nakliye sözleşmelerinde nakliye ile ilgili tüm ayrıntılar müşterinin onayına sunulmaktadır. Bu sebeple nakliye öncesi ve sonrası en ufak bir pürüzle karşılaşma olasılığı ortadan kaldırılmaktadır.

Nakliye sözleşmelerinde,

  • Eşyaların firma elemanları tarafından demonte edilerek paketleneceği,
  • Firma personelinin hatası sonucu oluşan zararların nakliye bedelinden düşüleceği,
  • Eksik veya kayıp eşyaların nakliye firmasının sorumluluğunda olduğu,
  • Nakliyenin zamanında yapılmaması durumunda oluşacak zararın tazmin edilme oranları,
  • Eşyaların müşteri tarafından paketlenmiş olması dolayısıyla zarar görmesi durumunda firmanın sorumluluk almayacağı,
  • Nakliyenin hangi gün ve saatte ve ne kadar bedelle yapılacağı

Şeklindeki tüm ayrıntılar yer almaktadır. Ayrıca nakliye sırasında meydana gelebilecek hasarları karşılamak adına sigorta yapılarak müşteriye güvence verilmektedir. İmes Şehir İçi Nakliyat ve İmes Parça Eşya Taşımacılığı hizmeti için bizi arayınız.

İmes Nakliyat Resim 2

Nakliyat Sözleşmesi ve Sigortanın Önemi Nedir?

İmes nakliyat hizmetleri için firma tespiti yaparken öncelikle firmanın kurumsal bir yapıda olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü profesyonel olmayan firmalara yaptırılacak nakliyelerde birçok sorunla karşılaşma olasılığı kuvvetle muhtemeldir. Hatalı tercihler sonrasında eşyalarda büyük maddi zararlar meydana gelmekte ve oluşan zararlar müşteri açısından mağduriyete dönüşmektedir.

Örneğin hiçbir sözleşme ve sigorta olmadan yapılan nakliyelerde zarar gören bir beyaz eşya önemli mali külfettir. Sadece biraz daha uygun fiyata taşıma yaptırabilmek ve bu tür riskleri karşılamak akıllıca bir davranış şekli değildir. İmes Nakliye hızlı nakliyat hizmeti.

İmes nakliyat firmaları arasında kurumsal kimliğe sahip olanlar her türlü nakliye hizmetinde sözleşme ve nakliye sigortası yaparak müşteriye tam güvence sağlamaktadır. Firmamız da meydana gelebilecek tüm sorunların giderilmesi amacıyla sözleşme ve sigorta işlemlerine büyük bir önem vermektedir. Bu sebeple nakliye müşterilerinin firmalardan ısrarla sözleşme ve sigorta talep etmeleri kendileri açısından risklerin sıfırlanması anlamını taşımaktadır.

İmes Nakliyat da Hızlı Taşımacılık

Nakliye sektörünün hızlı gelişmesi sebebiyle birçok firma açılmakta fakat kalite standartlarına uygun davranış sergilemeyen firmalar kısa sürede sektörden silinmektedir. Buna mukabil firmamız kalite standartlarını yükseltmek adına, kendine teslim edilen tüm eşya ve yükleri birer emanet gibi kabul ederek güven içerisinde nakliyesini sağlamaktadır.

İmes Nakliyat Resim 3

İmes nakliyat hizmetlerinde uzun yıların tecrübesine sahip olan firmamız, müşteri önceliklerini tecrübe yolu ile öğrenmiş ve tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesini en önemli unsur olarak kabul etmiştir. İmes ilçesi başta olmak üzere tüm ilçelere aynı kalitede hizmet veren firmamız, farklı yük çeşitleri nakliyesinde de sektörde tercih edilen bir konuma gelmiştir.

İnternet çağının gereklerine uygun olarak teknolojik gelişmeleri an be an takip eden uzman personelimiz, müşterilerimizin firmaya ulaşımını daha da kolay hale getirmiştir. Hizmet taleplerinizde firmamızın sosyal medya adresleri ve internet adresleri 7/ 24 nakliye taleplerine açıktır. Ayrıca firma iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, nakliye ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

İmes Nakliyat İletişim

İmes Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön