İkitelli Nakliyat

Yazılar geri dön

İkitelli Nakliyat

İkitelli Nakliyat İstanbul’un tüm ilçeleri dahil olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye sektöründeki gelişmelere bağlı olarak modern araç ve ekipmanlarla hizmet veren İkitelli Nakliyat, en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat düsturuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Eşya ve yükün niteliğine bakılmaksızın, aynı özen ve dikkatle yapılan nakliye hizmetlerinde, uzman taşıma personeli ve profesyonel sürücüler görev almaktadır. Modern araç filomuzla Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine nakliyat yapabilme kapasitesine sahip olan İkitelli Nakliyat, tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini esas almaktadır. İkitelli Nakliyat ile iletişime geçiniz.

İkitelli Evden Eve Nakliyat kurulduğu günden bu güne kadar nakliye sektörünün gerektirdiği tüm özellikleri bünyesinde toplayarak, sektörün lider kuruluşları arasında yer almıştır. Her geçen gün yenileri açılan nakliyat firmaları tüketicinin seçeneklerini artırmakla birlikte, hizmetin kalitesini düşürecek derecede kötü etkilere sebep olmaktadır. İkitelli Evden Eve Nakliyat olarak bizler en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

İkitelli Nakliyat Resim 2

Bu yüzden yük ve eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesini sağlamak adına, nakliye firmalarının seçiminde dikkatli bir araştırma yapmak zorunlu hale gelmiştir. İkitelli Evden Eve Nakliyat geleneksel nakliye usullerinin dışında çağın gerektirdiği modernizasyonu da sağlayarak, İkitelli Nakliye olarak kusursuz hizmetin tek adresi olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

İkitelli Nakliye hizmet anlayışı gereği piyasada yer alan diğer firmalarla değil, kendi hizmet kalitesiyle rekabet içerisindedir. İkitelli Şehir İçi Nakliyat olarak her geçen gün artan müşteri portföyümüz, kaliteli hizmet anlayışımızın gereği olarak tavsiyelerle büyümektedir.

Nakliye sırasında İkitelli Şehir İçi Kamyonet ekiplerimizin hassas çalışması, en kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanılması ve gerek taşıma, gerekse nakliye sırasındaki özenli hizmetlerimiz İkitelli ilçesinde en fazla talep gören firma olmamızı sağlamış durumdadır. Nakliye talepleri İkitelli Şehir İçi Nakliyat firma merkezimize ulaştığında, kişiye özel olarak taşıma planları oluşturularak işlemler başlatılmaktadır.

İkitelli Ambar çalışanları nakliye talebinde bulunan müşterilerimize özel olarak hazırladıkları taşıma planında, taşıma için gerekebilecek ekipmanları hazırlayarak hizmete başlamaktadır. Taşıma yapılacak olan ev veya ofisin yüksek katlarda olması durumunda ve binanın fiziki durumu el vermesi halinde, asansörlü platformlar kurulmakta, eşyalar arasında sökülmesi gereken eşyalar öncelikli olmak üzere demonte işlemleri yapılmaktadır.

İkitelli Nakliyat Resim 3

İkitelli Kamyonet olarak daha sonra en kaliteli ambalaj malzemelerini kullanarak eşyaların koruma altına alınması ve kamyonlara yüklenmesiyle nakliye gerçekleşmektedir. İkitelli Parça Eşya Taşıma olarak tüm aşamaları belli bir düzende yapılan işlemler sonucu en küçük bir hasara sebebiyet verilmeden nakliye sonlandırılmaktadır.

Neden İkitelli Nakliyat ı Tercih Etmelisiniz?

İkitelli Eşya Depolama her şeyden önce verilen hizmetlerin bilincinde olarak, tüm ev ve ofis eşyalarınızın emniyetli nakliyesinden sorumlu olduğunun farkındadır. Bu anlayışla ev, ofis veya yük nakliyelerinizde öncelik, müşterileri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacını taşımaktadır.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile ayrıcalıklı hizmeti prensip olarak gören  İkitelli Asansörlü Nakliyat firmamız, kaliteli hizmet anlayışı sebebiyle tercih edilmelidir. Bunun yanında tüm nakliye hizmetlerinde en kaliteli ambalaj malzemeleri ve modern ekipmanları kullanıyor olmamız tercih sebepleri arasında yer almalıdır.

İkitelli Nakliyat hizmet taleplerini aldığı andan itibaren, sorumluluk bilincine uygun olarak son derece düzenli ve titiz bir çalışma planı uygulamaktadır. Gerek uzman personelimizin insanüstü çabası gerekse hizmet anlayışımızın gereği, tüm eşyalarınız İkitelli Nakliyat firmamız için’’ emanet ‘’ statüsünde kabul görmektedir. Emanetin kutsallığına yakışır bir şekilde en küçük bir zarara uğramadan nakledilen eşya ve yükleriniz, en kısa sürelerde yeni adresinize sorunsuz olarak teslim edilmektedir.

İkitelli Nakliyat haftanın her günü 24 saat esasına dayalı olarak müşteri taleplerine açık bir şekilde hizmet vermektedir. Nakliyeleriniz yapılmadan önce tüm taşıma giderleri net olarak hesaplanıp, şeffaf bir şekilde paylaşılmaktadır. Sektörde anlaşma sonrası ekstra ücret talepleri ile sıklıkla karşılaşan müşterilerimizi rahatlatmak adına, her türlü masraf ve giderler taşıma öncesi müşteriye onaylatılmakta ve ekstra hiçbir gider talep edilmemektedir.

Karşılıklı güven esasına dayalı olarak yapılan nakliye anlaşmaları, firmamızın tercih edilmesinin sebepleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ayrıca talep edilmesi halinde yük ve eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak müşterilerimizin her türlü endişesi giderilmektedir.

İkitelli Nakliyat Resim 4

İkitelli Nakliyat sayesinde taşınma dert olmaktan çıkıp, profesyonel bir gösteri izlemekle eş anlamlı bir hele geliyor.  Oldukça kısa sürelerde tüm demonte gerektiren eşyalarınız sökülerek korumaya alınıp, pahalı elektronik cihaz veya antikalarınız özenle ekstra ambalajlanıyor.

Beyaz eşyalarınız hassas yapılarına uygun olarak özenle sarmalanıyor ve kırılacak eşyalarınız dayanıklı malzemeden üretilen ambalaj malzemeleriyle korunuyor. Tüm hizmet safhaları, uzman personelimizin özenli çalışması sonucu sorunsuz nakliye ortamı sağlanıyor. İkitelli Nakliyat firmamız hakkında geniş bilgi sahibi olmak ve nakliye talebinde bulunmak için, iletişim numaralarından bize ulaşarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İkitelli Nakliyat İletişim

İkitelli de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön