Yazılar geri dön

Hadımköy Nakliyat

Hadımköy Nakliyat hizmetlerinde uzun yılların tecrübesine sahip bir firma olarak, en uygun fiyatlar ve yüksek kalite standartlarında ev ve ofis eşyası taşımacılığı yapmaktayız.

 

Konusunda uzmanlaşmış personel ve modern nakliye araçlarıyla İstanbul’un tüm ilçelerine nakliye hizmeti veren firmamız, şehir dışı ev ve eşya nakliyesi konusunda da sektörün lider firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Kurumsal yapılaşmasını tamamlamış olan firmamız, gelişen nakliye sektörünün tüm gereklerini bünyesinde toplamış bir yapıya sahiptir.

Hadımköy evden eve nakliyat ihtiyacı olup daha önce ev eşyası nakliyesi yaptırmamış veya nakliye sırasında eşyaları zarar görmüş kişilerin, nakliye firması seçiminde dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

 

Bu hususların en önemlisi nakliye firmasının kurumsal kimliğe sahip bir işletme olması gerekliliğidir.

Sadece kamyon sahibi olup nakliye yapmak isteyen kişilerle ev eşyası nakliyesi yapmak, sonuç olarak önemli maddi kayıplara sebep olabilmektedir.

 

Hadımköy Nakliyat da ev eşyası nakliyesi sorumluluk isteyen ve yoğun emek gerektiren bir iştir.

 

Nakliyenin her aşaması profesyonel usuller, kaliteli malzeme kullanımı ve uzmanlık gerektirmektedir.

Hadımköy Nakliyat Hizmetimiz de Neler Yapıyoruz

Hadımköy Nakliyat firmaları arayışlarında kurumsal yapının yanında aranması gereken özellikler incelendiğinde, iyi bir nakliye firmasının sahip olması gereken özellikler,

 • Eşyaların nakliye sözleşmesi düzenlenerek taşınması,
 • Müşteri talebi halinde nakliye sigortası yapılabilmesi,
 • Uzman personel yapısı,
 • Ambalajlamada hassasiyet ve kaliteli malzeme kullanımı,
 • Yol koşullarına uygun nakliye araçlarına sahip olunması,
 • Hızlı ve güvenilir nakliye sağlanması,
 • Nakliye fiyatlarındaki uygunluk

Bu özelliklerin müşteri tarafından nakliye öncesi araştırılması ve sonrasında nakliye hizmetinin talep edilmesi eşya nakliyelerinin sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Hadımköy Nakliyat Resim 2

Hadımköy evden eve nakliyat hizmetlerini tamamen profesyonel usullerle yapmaktayız. Nakliye öncesi ücretsiz eksper hizmetiyle nakliyenin sorunsuz yapılmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

 

Taşınacak evde yapılan kısa bir keşifle kullanılacak ambalaj malzemelerinin tespiti, demonte edilecek eşyaların belirlenmesi yapılır. Eğer gerekliyse dıştan platformlu asansör temini gibi hazırlıklar yapılmakta ve müşterinin varsa ekstra hizmet talepleri alınmaktadır.

Hadımköy Nakliyat hizmetimiz için tüm planlamalar yapıldıktan sonra müşterilerin nezaretinde nakliye çalışmaları başlatılmaktadır. Büyük bir itinayla nakliyenin gerçekleşmesine özen gösterilmektedir.

Şehir içi Nakliyatta Müşteri Beklentileri Nelerdir?

Hadımköy şehir içi nakliyat ihtiyacı olan kişilerin genel beklentisi, önemli bütçeler ayırarak satın aldıkları ev eşyalarının herhangi bir zarara uğramadan yeni adreslere taşıyoruz. Ve bu taşımanın en uygun fiyatlara yapılabilir olmasıdır.

 

Fakat nakliyenin sadece ucuz fiyatlarla yapılıyor olması yeterli değildir.

Aynı zamanda Hadımköy Nakliyat da yapılan tüm işlemlerin, eşyanın güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyor olması gerekir.

 

Uzun yılların tecrübesine sahip bir firma olarak tüm ev ve ofis eşyası nakliyelerini belirlenmiş aşamalara göre planlayarak büyük özen içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Hadımköy şehir içi nakliyat çalışmalarımızda öncelikle taşımada kullanılması gerekiyorsa dıştan platformlu asansör teminini sağlıyoruz. Daha sonra demonte edilerek taşınması gereken eşyalar uzman personelimiz tarafından özenle sökülüyor.

 • Özel ambalaj malzemeleri( oluklu mukavva kartonlar, balonlu naylonlar) ile ambalajlama,
 • Hassas elektronik cihaz ve antikalara ekstra güvenlik sağlanması,
 • Eşyaların hasar görmeden taşınması,
 • Yolda hasar görmemesi için eşyaların araçlara özenle yerleştirilmesi
Hadımköy Nakliyat Resim 3

Şeklinde sıralanan işlemlerle nakliyenin güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor. Hadımköy Nakliyat da aynı hassasiyet taşınılan yeni adrese eşyaların taşınması sırasında da gösterilerek nakliye hizmetimiz sonlanıyor.

Hadımköy Nakliyat da Yılların Bize Verdiği Denyim

Hadımköy şehir içi nakliyat konusunda uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahip olan firmamız, tüm hizmetlerde standart olarak müşterilerin hizmetten duyduğu memnuniyeti baz almaktadır. Bu sebeple nakliye sırasında tüm ev eşyaları emanet vasfında görülerek büyük bir dikkatle nakledilmektedir.

Hadımköy Nakliyat da mesafenin uzunluğu veya kısalığı önemsenmeksizin aynı kalitede hizmet sunan firmamız, tüm yol koşullarına uygun modern nakliye araçlarına sahiptir. Nakliye konusunda önemli tecrübelere sahip sürücü personelimiz ve uzman taşıma personelimiz en küçük bir soruna meydan vermeden hizmet üretmektedir.

Hadımköy şehir içi nakliyat profesyonellerin işidir. İstenilen gün ve saatte tam donanımlı bir şekilde hizmet vermeye hazır olan firmamız, 7/24 hizmet esasına göre görev yapmaktadır. Güler yüzlü müşteri hizmetlerimize ulaşarak taleplerinizi belirtmeniz, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yeterli olacaktır.

Hadımköy Nakliyat Resim 4

Ayrıca Hadımköy Nakliyat, firmamızın sosyal medya hesapları, internet adresleri, müşteri hizmet hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ve ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Güvenilir ve hızlı nakliyenin en doğru adresi olan firmamız Hadımköy halkının hizmetindedir.

Hadımköy Nakliyat İletişim

Hadımköy Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön