Göztepe Nakliyat

Yazılar geri dön

Göztepe Nakliyat

Göztepe Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinde, şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapmaktadır. En son model nakliye araçlarıyla yapılan nakliyatlarda, uzman taşıyıcı ve profesyonel şoförler görev yapmaktadır. Birçok farklı amaca uygun olarak yapılan nakliyeler ev, ofis, mağaza taşımacılığı ve yük taşımacılığından oluşmaktadır.

Göztepe Nakliyat merkezimize gelen ev ve ofis eşyası nakliye taleplerinin ardından, taşıma yapılacak olan mahalde taşıma planlaması yapılarak, kullanılacak araç gereç ve personel sayısı belirlenmekte ve nakliyat hizmeti başlatılmaktadır.Göztepe Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Göztepe Nakliyat firmasına bağlı bulunan uzman personelin yapmış olduğu ön planlamaya göre, gerek görülen yerlerde dıştan platformlu asansör kurulmakta ve eşyalar güvenilir bir şekilde taşınabilmektedir. Standart ev veya ofis taşımalarında ise izlenen yöntemler,

 • Sonradan monte edilmek üzere bazı eşyaların sökülmesi
 • En kaliteli ambalaj malzemeleri ile ( balonlu naylon, oluklu mukavva vb.) paketleme
 • Elektronik cihazlar ve antikaların ekstra malzeme ile güçlendirilmesi
 • Beyaz eşya türündeki eşyaların sarsıntıya dayanıklı olacak şekilde ambalajı
 • Özenli taşıma
 • Nakliye araçlarına düzenli yükleme
 • Hızlı Nakliyat

Ev ve ofis eşyalarının nakliyesinde Göztepe Nakliyat uzman personeli tarafından özenle yapılan aşamalarıdır.

Göztepe Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinden Anadolu’nun tüm kentlerine gidecek olan parça yük ve tam yüklerin nakliyesi konusunda da Göztepe Nakliyat uzman bir kuruluştur. Farklı adreslerden Göztepe Evden Eve Nakliyat merkezimize getirilen farklı cins ve miktardaki yükler, personelimiz tarafından gidecekleri istikamete göre sırasıyla nakliye araçlarına yüklenir.

Göztepe Nakliyat Resim 2

Bu tür yüklerin nakliyesi, yüksek kargo ücretlerinden kurtulmak isteyen müşterilerin sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Göztepe Evden Eve Nakliyat tarafından oldukça uygun fiyatlarla yapılan yük nakliyeleri, çok kısa sürelerde teslimat içerdiği için oldukça cazip bir yöntem olarak değerlendirilmektedir.

Göztepe Nakliye, sadece bir tek kişi veya firmaya ait olan tam yük taşımalarında da hizmet vermektedir. Düzenli olarak yapılan yük taşımalarında önemli oranda fiyat avantajı sağlanarak nakliye yapılmakta ve periyodik bir taşıma programı uygulanarak güvenilir nakliye şartları sağlanmaktadır.Göztepe Nakliyat ta uygun fiyat kampanyalarını kaçırmayın.

Göztepe Nakliyat

Gerek ev ve ofis eşyası nakliyesi, gerekse yük nakliyelerinde müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimseyen Göztepe Nakliye, uzun yılların tecrübesine bağlı olarak yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır.Göztepe Nakliyat olarak sizlere yıllardır bu hizmeti sunmaktayız.

Göztepe Nakliyat da Ev ve Ofis Nakliye Firması Ararken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Göztepe Şehir İçi Nakliyat, ev ve ofis eşyalarının nakliyesi konusunda uzun yılların tecrübesine sahip ve kurumsallaşma çalışmalarını tamamlamış bir firmadır. Her tür yük ve eşyanın taşınmasına uygun olarak yapılandırılmış bulunan Göztepe Şehir İçi Nakliyat, işinin ehli uzman personeller ve modern nakliye araçları yer almaktadır. Günümüzde her il ve ilçede birçok nakliye firması taşımacılık yapıyor olsa da, taşıma gereksinimlerinde mutlaka uzman firmalardan destek alınmalıdır.

Firma seçimi yaparken özen gösterilmesi gereken bazı hususlar vardır. Güvenilir nakliye için firmaların bu özellikleri kontrol edilmelidir.

Göztepe Şehir İçi Kamyonet, yük ve eşya taşımacılığı için gereken tüm kurumsal şartlara uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Hatalı firma seçimi önemli maddi zararlara sebep olabildiği gibi, sonu adli süreçlerle biten anlaşmazlıklara da konu olmaktadır. Güvenilir bir nakliye firması ararken,

Göztepe Nakliyat Resim 3
 • Nakliye araçlarının yeterliliği
 • Firma çalışanlarının uzmanlığı
 • Kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi
 • Nakliyenin söz verildiği zaman diliminde yapılması
 • Nakliye sözleşmesi ve sigorta uygulamasının olması

Firmanın güvenilir taşıma yapabileceğinin göstergeleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Göztepe Ambar gibi kurumsal yapılanmasını tamamlamış firmalarla yapılan nakliyeler, tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlayacak niteliktedir.

Yük ve Eşya Nakliyesinde Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Göztepe Parça Eşya Taşıma, eşya ve yük nakliyesinde standart kalite ve güvenilir taşımacılık ilkelerine bağlı olarak hizmet vermektedir. Tüm nakliye çeşitlerinde uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız yol durumu ve mesafe ayırt etmeksizin her yöreye taşıma yapmaktadır.

Yük ve eşya nakliyesi yapılırken bazı nakliye çeşitlerinde standart fiyatlar uygulanırken, karşılaşılan özel durumlarda fiyat farklılığı oluşmaktadır. Fiyat oluşturulurken,

 • Gidilecek mesafe
 • Yük ve eşyanın miktarı
 • Gereken taşıma personeli ve sürücü sayısı
 • Asansörlü taşıma talepleri
 • Kullanılacak donanım ve ambalaj malzemelerinin miktarı
Göztepe Nakliyat Resim 4

Nakliye fiyatının belirlenmesinde etkili olan unsurlar arasında yer almaktadır. Göztepe Kamyonet nakliye öncesi yapılan sözleşmelerde her bir ayrıntıyı müşteriye net olarak beyan etmektedir.

Göztepe Eşya Depolama, İstanbul’un tüm ilçelerinden arayan müşterilerine özel fiyat indirimleri sağlayarak en uygun nakliye koşullarını oluşturmaya gayret sarf etmektedir. Göztepe Asansörlü Nakliyat gerek internet adreslerinden gerekirse şirket hatlarından biri 7/24 arayabilir, nakliye koşulları ve fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Göztepe Nakliyat İletişim

Göztepe de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön