Yazılar geri dön

Göktürk Nakliyat

Göktürk Nakliyat firmaları arasında gelişmelere daima kapıları açık olan firmamızın varmak istediği nokta Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında bilinir olmasını sağlamaktır.

 

İstanbul’un tüm ilçelerinde Göktürk Nakliyat firmamıza internet adresimiz, sosyal medya hesabımız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 Saat ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü, içten müşteri temsilcilerimizden Göktürk Nakliyat firmamızla ilgili tüm bilgileri alabilir en uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme koşulları ile nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Göktürk Nakliyat olarak ilk hedefimiz müşterilerimizin her türlü hizmet isteğini çabuk ve hatasız olarak sağlamaktır.

 

Göktürk Evden Eve Nakliyat olarak bu nedenle tüm nakliye hizmetlerimizde en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf hizmetler yer almaktadır.

Göktürk Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Teknolojik hizmetleri her zaman bünyesinde bulunduran Göktürk Evden Eve Nakliyat firmamız dijital ortamlarda da adından saygı ile bahsedilmektedir.

 

Göktürk Evden Eve Nakliyat firmamıza ait web sitemizde siz sevgili müşterilerimize sunduğumuz hizmetler en ince detaylarına kadar anlatılmakta ve kurulan birebir bağlantılarda gayet açık ve net bir biçimde sunulmaktadır.

Göktürk Nakliyat Resim 2

Göktürk Nakliye firmasında çalışan Mahir personellerimizin de öngörüler elinden yola çıkarak nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiren Göktürk Nakliye firmamız,

 • Beyaz eşyaların en doğru biçimde taşınması
 • Mobilyaların sökülmesi
 • Kolileme sırasında birinci sınıf malzeme kullanımı
 • Eşyaların itina ile taşınması
 • Eşyaların nakliye aracına zarar görmeyecek biçimde yerleştirilmesi
 • En hızlı nakliye

Sıralamasından oluşan nakliye planları noksansız bir biçimde yerine getirilerek eşyaların en iyi şekilde nasıl edilmesini sağlamaktadır.

 

Göktürk Şehir İçi Nakliyat olarak verdiğimiz bütün nakliye hizmetlerinde müşterilerimizin taleplerinin uygun fiyatlarla en çabuk biçimde yapılmaktadır.

 

Göktürk Şehir İçi Nakliyat firmamız yılların kazandırdığı deneyim ile tüm müşteri hizmetlerini karşılamaktadır.

Göktürk Nakliyat da Eşya ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Göktürk Şehir İçi Kamyonet firması olarak müşterilerimizin ortak istekleri, nakliyenin kesinlikle sağlam koşullarla yapılması gerektiğidir.

 

Göktürk Ambar firmamız bu istekleri yerine getirmek adına sözleşme ve sigorta uygulamalarını daim unsurlar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır.

 

Müşteri ile birebir olarak imzalanan sözleşmelerde,

Göktürk Nakliyat Resim 3
 • Nakliye tatihi
 • Nakliye yapılacak araç bilgileri
 • Nakliye bedeli
 • Müşterilerin sorumlu olduğu konular
 • Paketlemenin kimin tarafından yapılacağı
 • Koşullara uyulmaması halinde uygulanacak cezalar

Göktürk Parça Eşya Taşıma firması olarak net olarak yer almaktadır ve adımlar hakkında müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Göktürk Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

Göktürk Kamyonet olarak tüm koşulların açıkça belirtilmesinin yanında sigorta bedelini de müşterilerimize belirterek huzur içinde hizmetlerimizden faydalanmalarını sağlıyoruz.

 

Hizmet çeşitlerimiz arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına yer veren Göktürk Eşya Depolama firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinden merkezimize ulaştırılan yükleri de yeni adreslerine nakletmektedir.

Göktürk Asansörlü Nakliyat firmamızın depolarına ulaştırılan eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrıştırılarak en sağlam biçimde kolilenir ve büyük bir dikkatle nakliye aracına yerleştirilmektedir.

 

Göktürk Nakliyat kargo firmalarına oranla çok düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde müşterilerimiz maddi açıdan da önemli kazanımlar sağlamaktadır.

Göktürk Nakliyat da Müşteri Memnuniyeti Önemlidir

Göktürk Nakliyat müşterilerimizle olan ilişkilerimizde bize sunduğunuz istek ve önerilerini hizmetlerimizi daha da artıracağını düşünüyoruz.

 

Göktürk Nakliyat olarak verdiğimiz özenli işlerden memnun kalan Topkapı bölgesindeki vatandaşlarımız tarafından en fazla seçilen firma olmamız, onlardan gelen öneriler yoluyla büyümeye olan gönülden isteğimiz sayesindedir.

Tüm ev, ofis ve mağaza eşyaları nakliye- lerinde anlaşılır planlarımız ve sunduğumuz hizmetler arasında ücretsiz eksperlerimiz de bulunmaktadır. Böylece nakliyenin en kısa sürede ve en emin bir şekilde olmasını sağlamaktadır.

Göktürk Nakliyat olarak Önem verdiğimiz konu, müşterilerimizin sağladığımız hizmetlerden memnun kalmalarını sağlamaktır.

 

Bu nedenle kurulduğumuz günden bu yana verdiğimiz hizmet seviyesini en yüksek basamağı çekerek kısa sürede tüm ilçelerde en çok seçilen firmalar arasında en üst sıralarda bulunmaktayız.

Göktürk Nakliyat Profesyonel Kadromuz

Bu ilginin verdiği memnuniyet ve güçle çalışan firma elemanlarımız tüm yeni uygulamalardan kısa süreli eğitim alarak müşterilerimize en yüksek kalite seviyelerinde hizmet sunmaktadırlar.

 

Göktürk Nakliyat firmaları arasında uzun yıllardır farklı bir noktada yer alan firmamız, gerek üstün nitelikli hizmet farklılığı gerekse uygun fiyat ve nakliye- lerdeki birinci sınıf yöntemleri ile bu sektörü ileriye yönlendiren şirketler arasında bulunmaktadır.

Göktürk Nakliyat Resim 4

Aralıksız hizmet anlayışıyla 7 gün 24 Saat çalışmaktadır. Günümüzdeki modern nakliyeciliği gerektirdiği bütün hizmetlere yer vermektedir.

 

Göktürk Nakliyat firmamızda bulunan çalışanlarımız büyük bilgi ve deneyimlere sahip elemanlardan oluşmaktadır, sürücü personelimiz ise zorlu yol ve hava koşulları ile baş edebilecek şekilde yetiştirilmiş olarak en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

 

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında birinci sınıf paketleme malzemeleri ile yapılan nakliyeleri adını vuran Göktürk Nakliyat firmamız Gün geçtikçe daha da iyi hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Göktürk Nakliyat İletişim

Göktürk Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön