Göksu Nakliyat

Yazılar geri dön

Göksu Nakliyat

Göksu Nakliyat, birbirinden farklı yük ve eşyaların en modern nakliye araçları ve uzman personeller vasıtasıyla taşınması konusunda hizmet vermektedir. Göksu beldesi ve İstanbul’un tüm semtlerinde kaliteli taşımacılığın tek ve doğru adresi olan Göksu Nakliyat firmamız, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile güvenilir nakliyat sağlamaktadır.

Özellikle ev ve ofis nakliyeleri, İnsanların yaşam sürecinde birçok kez karşılaştığı bir durumdur. Bu tür nakliyatlarda en fazla dikkat edilen husus, eşyaların zarar görmeden taşınması ve yeni adreslerde sorunsuz olarak kullanılacak şekilde nakledilmesidir. Göksu Nakliyat olarak sizlere bu hizmeti sorunsuz şekilde sunmaktayız.

Göksu Nakliyat Resim 2

Göksu Nakliyat, ofis ve ev eşyalarının güvenli bir şekilde taşınmasına yönelik olarak bir dizi önlem almakta ve bu yöntemler uzman personel tarafından özenli bir şekilde uygulanmaktadır. Göksu Evden Eve Nakliyat olarak ev ve ofis nakliyeleri belirli bir taşıma planı dahilinde yapılmaktadır.

Göksu Evden Eve Nakliyat olarak bu planlamalarda birçok farklı aşama tamamlanarak güvenilir ve hızlı nakliye şartları oluşturulmaktadır.

  • Taşıma şeklinin belirlenmesi
  • Demonte edilmesi gereken eşyaların tespiti
  • Kullanılacak ambalaj malzemelerinin cins ve miktarının tespiti
  • Taşımada kullanılacak nakliye aracının belirlenmesi
  • Taşıma işinin muhtemel süresi
  • Nakliye bedeli

Göksu Evden Eve Nakliyat da yapılan nakliye planlamalarında belirlenerek müşteri onayına sunulmakta ve anlaşma sonrası nakliye hizmetleri başlatılmaktadır.

Göksu Nakliyat da Nakliye Hizmetlerinde Uzman Firmaların Önemi

Göksu Nakliye, gerek eşya taşımacılığında, gerekse farklı amaçlar doğrultusunda yapılan nakliyelerde mutlaka müşteri memnuniyeti ilkesini gözetmektedir. Göksu Nakliye firmamıza teslim edilen yük ve eşyalar, geleneksel olarak kutsal olarak bilinen ‘’ Emanet mal’’ statüsünde değerlendirilerek, en küçük bir hasara veya zayiata uğramaması sağlanmaktadır.

Yük ve eşyalar nakliye araçlarımıza yüklendiği andan, son adreslere teslim süresince Göksu Şehir İçi Nakliyat firmamızın sorumluluğundadır. Dileyen müşterilerimiz için sigorta sözleşmesi yapılmaktadır. Sigortalı nakliye hizmetleri daha çok şehirlerarası nakliyatlarda uygulansa da, özellikle elektronik cihaz ve pahalı antika eşyalar, mesafe dikkate alınmaksızın sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Göksu Şehir İçi Nakliyat olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız.

Göksu Nakliyat Resim 3

Göksu Şehir İçi Kamyonet, kurumsal olmanın yanı sıra sürekli bir şekilde gelişen teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmekte, sektörel bazda oluşan yenilikleri bünyesine kazandırmaktadır. Özellikle ev ve ofis taşımacılığında kullanılan yöntemler ve ambalaj malzemelerinin kalitesi, firmaların bu konudaki uzmanlığına işaret eden ayrıntılar olarak görülmektedir. Göksu Ambar sizlere bu kaliteyi sunmaktayız.

Piyasanın daha altında fiyatlarla nakliye yapan bazı firmalardan alınan hizmetlerde ise, mutlaka önemli mağduriyetler yaşanmakta ve müşteri önemli zararlarla karşı karşıya kalmaktadır. Göksu Parça Eşya Taşıma firmamız yük ve eşya ayırt etmeden tüm nakliye hizmetlerinde aynı kalite standartlarını uygulayarak güvenli taşımacılık yapmaktadır.

Ev ve Ofis Nakliyesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Göksu Kamyonet, ev ve ofis nakliyelerinde daha hassas bir yaklaşımla oldukça özenli hizmet vermektedir. Çünkü ev veya ofis eşyaları sürekli kulanım gerektiren ve oldukça pahalı maliyetlerle edinilmiş bulunan eşyalardır.

Göksu Eşya Depolama olarak bunun bilincinde olan uzman firma çalışanlarımız, yoğun insan emeği ve teknolojik imkânları bir araya getirerek, güvenilir nakliye şartlarını oluşturmaktadır. Öncelikle ev veya ofisin üst katlarda olduğu durumlarda dıştan asansör kurulumu yapılarak hızlı ve sorunsuz taşıma sağlanmaktadır. Bunun haricinde ev veya ofis içerisindeki eşyalar,

  • Mobilya uzmanı personel tarafından bazı eşyaların demonte edilmesi
  • Tüm eşyaların cinsine uygun olarak kaliteli ambalaj malzemesiyle korumaya alınması
  • Elektronik cihaz ve beyaz eşyaların balonlu naylon, strafor, oluklu mukavva kartonlarla desteklenmesi
  • Antika eşyaların özel korumaya alınması

Şeklinde özel bir itina ile nakledilmeye hazır hale getirilmekte ve nakliye araçlarına usulüne uygun bir şekilde yerleştirilmektedir.

Göksu Nakliyat Resim 4

Göksu Asansörlü Nakliyat, ev ve ofis nakliyatlarında en küçük bir ayrıntıyı bile atlamadan, eşyaların güven altında tutulmasını ve en hızlı bir şekilde yeni adreslere ulaşmasını sağlamaktadır.

Bu tür nakliyelerde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar, eşyaların sökülmesinde uzman personel olması, kullanılan ambalaj malzemelerinin kaliteli ve eşyaların cinslerine göre kullanılıyor olması, özenli bir şekilde araçlara taşınması ve düzenli olarak nakliye araçlarına istif edilebilmesidir. Bu şartlar oluştuğunda, nakliye sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Göksu Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin tüm yörelerine yük ve eşya taşımacılığında kaliteli hizmetler sunmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet ilkesine uygun olarak, müşterilerimiz diledikleri zaman nakliye talebinde bulunabilmektedir.

İstanbul nakliye piyasasının en uygun fiyatlarıyla yapılan nakliye hizmetleri, en modern nakliye araçlarıyla gerçekleşmektedir. Göksu Nakliyat firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde, internet adreslerimizden veya direkt Göksu Nakliyat firmamızı telefonlarımızdan bizi arayarak, almak istediğiniz nakliye hizmetleri hakkında ön bilgilere ulaşabilir, kaliteli nakliyat hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Göksu Nakliyat İletişim

Göksu da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön