Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
gaziosmanpaşa evden eve nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın zor ve zahmetli bir iş oluğunu herkes bilir. Tüm bu zorluklara rağmen hemen herkesin en az bir kere yaşadığı bir durumdur taşınmak. Eğer siz de taşınma arifesinde iseniz ve gözünüzde büyüyorsa taşınma işi hiç dert etmeyin. Yaş Nakliyat, Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmeti ile tüm İstanbul’ da olduğu gibi Gaziosmanpaşa’ da da siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile taşınma işinin yükünü üzerinizden alıyor size sadece yeni bir eve taşınmanın tatlı heyecanını bırakıyoruz. Üstelik oldukça uygun fiyat garantisi ile işin maddi külfetinden de siz değerli müşterilerimizi kurtarıyoruz.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için 7 / 24 çağrı merkezimize ulaşabilir, talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak taşınma işleminiz hakkında ön bilgi edinebilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, ekspertiz elemanlarımızın evinize gelerek eşyalarınızın miktarına ve türüne göre yaptıkları incelemelerdir. Ayrıca taşınacağınız yeni adresinizin uzaklığı, konumu da göz önüne alınarak tarafımızdan size maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu sunulmaktadır. Taşınma işinin ne kadar süreceği, kaç eleman çalışacağı, hangi büyüklükte araç tahsis edileceği hakkında bilgi sahibi olmaktasınız.

Eşyalarınız sizin olduğu kadar bizim için de değerlidir. Bu yüzden anlaşma sağlandığı takdirde ilk iş eşyalarınızın sigortalanmasını sağlamaktayız. Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetimiz esnasında istenmeyen kazalara karşı eşyalarınız sigortalı olmakta ve herhangi bir kazaya maruz kalınırsa tarafımızdan maddi değeri müşterimize iade edilmektedir.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetimizi, sektörde deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların türüne uygun şekilde paketlenmesinden güvenli bir şekilde araca yüklenmesine ve yeni adrese güvenli bir şekilde taşınarak yerleştirilmesine kadar tüm aşamaları personelimiz ciddiyet ve dikkatle yerine getirmektedir. Mobilyaların montaj ve demontaj işleri, elektrikli beyaz eşyalarının tesisat bağlantı işleri personelimiz tarafından yapılmakta ve yeni eviniz size kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Değerli müşterilerimiz firmamız Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli evden eve nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere nakliyat üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat da telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1.  Gaziosmanpaşa bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Güngören evden eve nakliyat hizmetlerimizi alanında uzman kadrolarımız ile sizlere kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

24.10.2017 tarihinde yayınlanmıştır.

Güngören Evden Eve Nakliyat

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Fatih Evden Eve Nakliyat cevap

  […] Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmetlerimizi alanında uzman kadrolarımız ile her daim sorunsuz olarak hizmetlerini vermektedir. Hemen bizimle iletişime geçiniz. […]

  24 Ekim 2017 , 18:55
 • ali cevap

  Taşıma konusunda tamamen profosyenel hiçbirşeye elinizi sürmüyorsunuz herşeyi kendileri yapıyor

  25 Ekim 2017 , 14:03
 • Osman kutlu cevap

  Yaş Nakliyatın vermiş olduğu evden eve nakliyat hizmeti ile evimi taşıdım son derece profesyonel bir anlayışa sahipler ve işlerini layıkı ile yerine getiriyorlar kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

  26 Ekim 2017 , 13:02
 • Mazlum Altan cevap

  Siz çayınızı yudumlayin gerisini bu arkadaslara bırakın cok memnun kaldik sorunsuz bir tasima oldu kendilerine teşekkür ederim.Taşımacılık sekterunde alaninda uzman olan İstanbu Yaş NAKLİYAT a başarılarının devamını dilerim

  30 Ekim 2017 , 17:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön