Fikirtepe Nakliyat

Yazılar geri dön

Fikirtepe Nakliyat

Fikirtepe Nakliyat Kadıköy ilçe sınırlarını kapsayan tüm mesafeler, İstanbul içi tüm ilçeler ve Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine nakliye hizmeti götürmektedir. En modern nakliye araçları kullanılarak yapılan nakliye hizmetlerimiz, en uygun fiyat seçenekleri ve hızlı taşımacılık avantajlarıyla Fikirtepe Nakliyat ta yapılmaktadır.

Kadıköy Fikirtepe bölgesinde nakliye ihtiyacınız oluştuğunda, bir tek telefon ile hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz.

  • Asansörlü nakliyat
  • Kaliteli ambalaj malzemesi kullanımı
  • Uzman nakliye personeli
  • Modern nakliye araçları
  • Hızlı taşımacılık

Fikirtepe Nakliyat özellikleri arasında yer almakta ve yük ve eşya farkı gözetilmeksizin aynı kalitede hizmet anlayışıyla görev yapılmaktadır.

Fikirtepe Nakliyat, nakliye öncesi veya nakliye sırasında her hangi bir olumsuzluğun yaşanmaması adına, her nakliye uygulamasında bir ön nakliye taslağı hazırlamakta ve müşteriye sunmaktadır.

Eksper raporu şeklinde hazırlanan bu çalışmada, nakliyenin nasıl yapılacağı da dahil olmak üzere, tüm ayrıntılar net bir biçimde müşteri onayına sunulmaktadır. Şartlar müşteri tarafından kabul gördüğünde, Fikirtepe Nakliyat ile karşılıklı imzalanan nakliye sözleşmesi ile müşterinin tüm hakları garanti altına alınmaktadır. Fikirtepe Evden Eve Nakliyat olarak müşteriden talep gelmesi halinde yük ve eşyalar sigorta edilerek, yaşanabilecek tüm sıkıntıların önüne geçilmektedir.

Fikirtepe Nakliyat Resim 2

Fikirtepe Nakliyat da Ev ve Ofis Nakliyesinde Müşterilerin Beklentileri Nelerdir?

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat, tüm hizmet çeşitlerinde, müşteriden gelebilecek muhtemel beklentileri önceden öngörerek sıfır hata prensibine göre hizmet vermektedir. Ev ve ofis eşyaları başta olmak üzere her çeşit yük nakliyelerinde müşterilerin nakliye firmalarından beklentileri,

  • Güvenilir taşımacılık
  • Yük ve eşyaların azmi oranda korunaklı ambalajlanması
  • Modern nakliye araçları
  • Uygun Fiyat
  • Hızlı nakliyat

Olarak görülmektedir. Fikirtepe Evden Eve Nakliyat bu beklentileri öngörerek, bünyesinde her daim uzman personellerle hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Her türlü şartta müşteri memnuniyeti odaklı verilen hizmetler, tüm müşteri beklentilerini karşılar mahiyettedir.

Fikirtepe Nakliye, kurulduğu tarihten itibaren adım adım ilerleyerek kurumsallaşmayı sağlamış ve Fikirtepe dahil olmak üzere tüm ilçelerde, müşteri tavsiyeleriyle kaliteli nakliyenin doğru adresi olmayı başarmıştır. Fikirtepe Nakliye olarak verilen tüm hizmetler aynı kalite standartlarında olup kazanç miktarı her zaman ikinci planda değerlendirilmiştir.

Öncelik olarak her daim müşteri beklentilerine uygun hizmeti hedefleyen Fikirtepe Şehir İçi Nakliyat, kısa süre içerisinde hizmet bölgelerinde en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almıştır.

Güvenilir Nakliye Firması Nasıl Olmalıdır?

Fikirtepe Şehir İçi Nakliyat, hizmete başladığı ilk günden beri müşterilerin güvenine layık olabilme amacını güderek hizmet planlamaları yapmaktadır. İstanbul içi ve Anadolu’nun tüm yörelerine yapılan tüm yük ve eşya nakliyelerinde ilk hedefimiz güvenilir nakliye imajını pekiştirmektir.

Fikirtepe Nakliyat Resim 3

Birçok nakliye müşterisinin amatör firmalar sebebiyle zarar gördüğünün bilincinde olan Fikirtepe Şehir İçi Kamyonet, ‘’sıfır risk sıfır sorun’’ ilkesini kendine şiar edinmiştir. Bu sebeple emsal firmaların düşüncelerinden ayrı olarak, tüm enerjimizi müşteri memnuniyeti üzerine inşa etmiş bulunmaktayız.

Fikirtepe Ambar, güvenilir nakliye firması olarak anılabilmek için birçok özelliği bünyesine katarak, müşterilerimize sorunsuz nakliye olanağı sağlamaktadır. Güvenilir bir nakliye firması olabilmek için öncelikle, sektörde temiz bir geçmişe sahip olmak ve profesyonel çalışma alışkanlıkları edinmiş olmak gereklidir.

Fikirtepe Parça Eşya Taşıma olarak ayrıca tüm yük ve eşya taşıma hizmetlerinde sözleşme yaparak nakliye hizmeti verilmesi müşteriye güven aşılayan yöntemler arasında yer almaktadır. Vaat edilen sürede ve yük ve eşyanın zarar görmeden taşınması da müşteri ve firma arasında güveni oluşturan temel sebepler arasındadır.

Yük Nakliyesinde Müşteri Avantajları Nelerdir?

Fikirtepe Kamyonet, farklı niteliklerde yüklerin taşınması konusunda da önemli hizmetler vermektedir. Günümüzde parça eşyaların kargo yoluyla nakliyesinin oldukça pahalı olması, parça yük taşıma sektörünün oluşmasına sebep olmuştur.

Fikirtepe Eşya Depolama İstanbul’un tüm ilçelerinden toplanan parça yükleri firma merkezinde birleştirerek, yük cinsleri ve gidecekleri istikametlere göre ayrıştırmaktadır. Daha sonra nakledilmek üzere kamyonlara yüklenen parça yükler, dağıtım önceliğine göre istiflenerek nakliyesi yapılmaktadır.

Fikirtepe Nakliyat Resim 4

Hem oldukça kısa sürelerde teslimat yapılması, hem de oldukça uygun maliyetleri sebebiyle tercih edilen parça yük nakliyeleri, Fikirtepe Asansörlü Nakliyat tarafından uzman personel ve modern nakliye araçlarıyla yapılmaktadır.

Fikirtepe Nakliyat ofis, ev eşyası, yük çeşitleri ile ilgili nakliye taleplerinizde 7/24 hizmet anlayışına uygun olarak hizmete hazırdır. Gerek firmamızı ziyaret ederek gerekse iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak talep ettiğiniz nakliye türü için bilgi alışverişi sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyat garantisi ile yapılan hizmetlerimizden yararlanabilmek için sadece bir telefon araması yapmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede taşıma planlarınız oluşturularak güvenilir nakliye beklentileriniz karşılanacaktır.Fikirtepe Nakliyat ile çalışarak eşyalarınız kaliteli ve ucuza taşıma fırsatı bulabilirsiniz.

Fikirtepe Nakliyat İletişim

Fikirtepe de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön