Fatih Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
fatih evden eve nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat hizmetimiz ile Fatih ve çevresinde ki taşınmayı düşünen müşterilerimize ustalaşmış taşınma hizmeti sunmaktayız. Yılların deneyimi ve uzman ekibimiz yardımıyla sorunsuz, kusursuz ve stressiz taşınmanın sözünü veriyoruz.

Yaş Taşıma olarak uzun senelerdir İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Geniş, donanmlı vasıta filomuz ve her eşya türüne uygun paketleme ekipmanlarmız ile işimizi üst düzeyde gerçekleştiriyor, satın alan memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz.

Fatih evden eve taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize ilk olarak parasız ekspertiz hizmeti veriyor ve maliyet bilgisi sunuyoruz. Eşyaların miktarını, türünü ve durumunu inceleyen ekspertiz elemanlarımız ne tür bir vasıta kullanılacağını, kaç personelin emek vermesi icap ettiğini ve taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceğini saptıyor ve yeni adresin uzaklığına nazaran maliyet bilgisi içeren rapor sunuyorlar. Antak kalma halinde sözleşme imzalanıyor ve eşyaların sigortalanması tarafımızdan sağlanıyor. Böylelikle Fatih evden eve nakliyat hizmetimiz için belirtilen gün ve saatte adresinize gelmiş olarak taşınma işini başlatıyoruz.

Tüm ev eşyalarınız türüne uygun olarak ambalajlanıyor ve güvenli bir halde araca ulaştırılıyor. Yeni adresinize güvenli bir halde ulaştırılarak istediğiniz şekilde yerleştiriliyor, lüzumlu montaj işleri yapılıyor, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi benzer biçimde elektrikli aletlerinizin bağlantısı yapılarak Fatih evden eve taşıma hizmetimiz tamamlanmış oluyor.

Fatih evden eve taşıma hizmetimizi gerçekleştirirken yaptığımız işin bilincinde ve hassasiyetinde görevimizi tamamlıyoruz. İşimize eşya taşımak gözüyle değil sıcak yuvalarınızı taşımanın hassasiyeti ile hizmet veriyoruz.

Taşınmanın zor ve telaşlı kısmını biz üstlenirken siz kıymetli müşterilerimize tatlı bir taşınma heyecanı yaşamak kalıyor. Yeni yuvanıza refah içinde güvenli bir halde taşınmanın mutluluğunu size hissettirmek temel hedefimizdir.

Fatih Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile fatih ve çevresinde siz kıymetli müşterilerimizin yanındayız. Uygun fiyat garantisi ile kusursuz bir taşınma istiyorsanız bizi arayınız.

Fatih Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Değerli müşterilerimiz firmamız Fatih evden eve nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli Fatih Evden Eve Nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere nakliyat üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1.  Fatih bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır. Fatih Evden Eve Nakliyat hizmeti için bize ulaşınız.

Firmamızdan Fatih Evden Eve Nakliyat da daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Fatih Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmetlerimizi alanında uzman kadrolarımız ile her daim sorunsuz olarak hizmetlerini vermektedir. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

24.10.2017 tarihinde yayınlanmıştır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Eyüp Evden Eve Nakliyat cevap

  […] Fatih Evden Eve Nakliyat  hizmetimizden yararlanmak için hızlı ve güvenli bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. […]

  24 Ekim 2017 , 09:52
 • feramuz cevap

  Yaş Nakliyat Yöneticileri, Bugün bir ekibiniz benim Kozyatağı”ndaki evimi Göztepe”ye taşıdı. Ekibinize ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk defa benim eşyalarıma kendi eşyalarıymış gibi davranan bir nakliyat şirketi gördüm. Bozuk olan gardropumu bile tamir edip gittiler. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve bu profesyonel çizginizin bozulmamasını diliyorum. Bütün arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim tek nakliyat şirketisiniz.

  25 Ekim 2017 , 14:12
 • tarık duran cevap

  Bir bankanın genel müdürlüğünde çalışıyorum ve bankamızın genel müdürlük binasının taşınması işi için Yaş Nakliyat ile anlaştık gerçekten güvenebileceğiniz ve nakliyat işlerinizi verebileceğiniz bir firma

  26 Ekim 2017 , 13:04
 • Elif Tuğçe Altaş cevap

  Yaş nakliyat benimde evimi taşıdı gerçekten çok memnun kaldım

  30 Ekim 2017 , 17:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön