Yazılar geri dön

Etiler Nakliyat

Etiler Nakliyat hizmetlerinde en kaliteli hizmet anlayışına sahip bir biçimde hizmet sunan Etiler Nakliyat firmamız, İstanbul nakliye sektörünün en deneyimli firmaları arasında yer almaktadır.

 

Etiler Nakliyat olarak kurumsallığa önem veren bir düşünceyle her geçen gün müşteri kapasitesini arttıran kuruluşumuz, uzman kadrosu ve modern nakliye araçlarıyla 7/ 24 hizmete hazırdır.

Etiler Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul’un tüm semtlerine ve farklı şehirlere yaptığımız eşya nakliyelerinde en küçük bir sorun yaşanmasına meydan vermeden güvenilir ve hızlı nakliye gerçekleştiriyoruz.

 

Etiler Nakliyat firması uzmanlarımız tarafından yapılan taşıma planlarına uygun olarak düzenlenen nakliye hizmetleri, oldukça uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Etiler Nakliyat Resim 2

Etiler Nakliyat da Şehir İçi Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat firmaları arasından seçim yaparken bazı hususların göz önünde tutulması gereklidir.

 

Firmanın güvenilir olduğundan emin olmadan yapılacak nakliyeler, sonuç olarak müşteri mağduriyetleri ile son bulmaktadır.

 

Etiler Evden Eve Nakliyat olarak sizlere bu güveni sunmaktayız.

Firma seçimi yaparken üzerinde durulması gereken en önemli husus firmanın kurumsal bir yapıda olup olmadığıdır. Bunun dışında,

 • Etiler Nakliye firmasının nakliye araçlarının durumu
 • Personel yapısı
 • Nakliye sözleşmesi ve sigortalı taşımacılık yapıp yapmadığı,
 • Kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi,
 • Uygun fiyat seçenekleri

Nakliye firması belirlenirken göz önünde bulundurulması gereken özellikler arasındadır. Etiler Nakliye olarak sizlere bu özellikleri sunmaktayız.

Etiler Şehir İçi Nakliyat hazırlığı yapan kişilerin nakliyeye uygun firma ayarladıktan sonra yapması gereken, bireysel olarak ambalajlanabilecek eşyaların düzgünce ve sağlam bir şekilde kolilemesi olmalıdır.

 

Mobilya, beyaz eşya, gibi eşyaların ambalajlanması nakliye firmasına bırakılmalıdır. Etiler Şehir İçi Nakliyat olarak sterç filmlerle eşyalarınızı güvenli bi şekilde sarmaktayız.

Etiler Nakliye de Ambalajlama ve Sigortalama

Çünkü taşıma sırasında müşterinin ambalaj yaptığı eşyalara gelebilecek hasar sigorta kapsamı dışında tutulmaktadır.

 

Ayrıca ev halkı tarafından hazırlanan koliler, üzerine uyarı etiketleri yazılarak sınıflandırılmalıdır.

 

Etiler Şehir İçi Kamyonet firması olarak taşıma sırasında personel bu uyarı etiketlerine bakarak daha güvenli bir taşıma gerçekleştirir.

Etiler Ambar sırasında öncelikler müşteri tarafından talep edilmesi ve binanın uygun olması durumunda, asansörlü nakliye hizmetleri nakliyenin daha hızlı yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Etiler Parça Eşya Taşıma firması olarak bunun dışında asansörlü nakliye, eşyaların hasar görmeden taşınmasına önemli katkı sağlar.

Etiler Kamyonet olarak önceden düzenlenen taşıma planına uygun olarak mobilya, elektrik, doğalgaz bağlantıları konusunda uzman personelimiz nakliye çalışmalarını başlatır.

 • Beyaz eşyaların bağlantıları demonte edilerek ambalajlanır,
 • Mobilya türü eşyalardan demonte edilecekler özenle sökülüp ambalajlanır,
 • Ambalajlamada eşyaların türüne göre oluklu karton mukavva, balonlu naylonlar, vb. gibi kaliteli malzemeler kullanılır.
 • Eşyalar zarar görmeyecek bir şekilde itina ile taşınır,
 • Nakliye araçlarında sarsıntıdan zarar görmeyecek şekilde sabitlenir,
 • Söz verilen süre içerisinde nakliye gerçekleştirilerek hizmet sonlandırılır.

Yapılan taşıma planlamaları sayesinde nakliyenin süresi oldukça kısalmakta ve tüm hizmetler kalite standartlarına uygun hale getirilmektedir.

Etiler Nakliyat Resim 3

Etiler Nakliyat da Şehir İçi Nakliyat Uzmanlık Gerektirir

Etiler Eşya Depolama hizmetlerinde önemli tecrübeler sahip olan firmamız, nakliyenin başlangıcından bitiş süresine kadar yapılan tüm işlemleri üstün kalite standartlarına uygun bir şekilde yapmaktadır.

 

Etiler Asansörlü Nakliyat olarak özellikle şehir içi taşımacılığında uzman olan sürücü personelimiz sayesinde, nakliyenin en kısa sürede yapılması sağlanarak müşterilerimizin mağdur edilmemektedir.

Aileler adına oldukça zahmetli bir süreç olan taşınma dönemleri, Etiler Nakliyat firmamızın tecrübeleri sayesinde sorun olmaktan çıkmaktadır.

 

Etiler Nakliyat konusunda en önemli faktör eşyaların sağlam bir şekilde ambalajlanması ve nakliye araçlarına düzenli bir şekilde yerleşmesidir.

Kısa mesafelere yapılan nakliyeler de en küçük bir sorun bile yaşanmasına meydan vermiyoruz.

 

Etiler Nakliyat firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önem sebebiyle bölgede en fazla tercih edilen nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Özellikle ambalajlama konusunda oldukça dikkatli davranılmakta ve müşterilerin sorun yaşamamasına önem gösterilmektedir.

Etiler Nakliyat da Sigortalı Taşımacılık

Etiler Nakliyat hizmetlerinde bir diğer önemli husus da, nakliye işlemlerinin bir sözleşme yapılarak taşınması gereğidir.

 

Sözleşme hükümleri müşterinin taleplerine göre belirlenmeli ve talepler eksiksiz yerine getirilmelidir.

 

Maalesef günümüzde farklı anlayışlara sahip firmalar sebebiyle olumsuzluklar yaşanmakta ve müşteri mağdur edilmektedir.

Etiler Nakliyat Resim 4

Her türlü mağduriyetin önüne geçebilmek için nakliye sözleşmesi ve gerektiğinde nakliye sigortası yaptırmak, yaşanabilecek olumsuzluklardan etkilenmemek adına oldukça önemlidir.

 

Etiler Nakliyat konusunda önemli tecrübelere sahip olan Etiler Nakliyat firmamız, tüm nakliye hizmetlerini yüksek kalite standartlarında yapmakta ve sonuç olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

En küçük bir sorun yaşamadan eşya nakliyesi yaptırabilmek için 7/24 hizmet veren Etiler Nakliyat firmamızı arayarak nakliye ile ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

 

Etiler Nakliyat olarak ayrıca sosyal medya hesaplarımız ve internet hatlarımızdan firma yapımızı inceleyerek fikir sahibi olabilir. En uygun fiyat şartları ile güvenilir ve hızlı nakliye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Etiler Nakliyat İletişim

Etiler Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön