Dudullu Nakliyat

Yazılar geri dön

Dudullu Nakliyat

Dudullu Nakliyat 1988 yılından bugüne değerli müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her an kusursuz, hızlı, kolay ve güvenilir taşımacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Dudullu Nakliyat tecrübeli, deneyimli ve eğitimli uzman ekip kadrosu ve ustaları ile hizmet veren firma taşınma sürecinizde 7/24 yanınızdadır.

Dudullu Nakliyat taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zarara karşı müşterilerinin maddi olarak hiçbir zarara uğramasına neden olmaksızın ilk görüşme sırasında imzalanan sözleşmede de belirtildiği üzere sigorta acentası tarafından oluşan zarar karşılanmaktadır. Dudullu Nakliyat olarak ekiplerle belirlenen gün ve saatten önce taşınılacak alanı ziyaret ederek gerekli incelemenin ardından yerin ve çevrenin gerekli notlarını almaktadır. Nakliyat aşamasında taşınma asansörlü araçlar ile sağlanmaktadır.

Bu araçlar sayesinde hem zamandan tasarruf edilmekte hem de çevreye, eşyalara ve bireylere zarar vermeden işlemin tamamlanması sağlanmaktadır. İsmini güvencesi haline getiren Dudullu Evden Eve Nakliyat firması olarak son teknolojik imkanlarını doğru orantıda kullanarak donanımlı taşımada emin adımlarla ilerlemektedir.

Dudullu Nakliyat Resim 2

Dudullu Evden Eve Nakliyat paketleme, ambalajla ve depolama gibi birçok alanda da isminden oldukça söz ettirmiş ve söz ettirmeye de devam etmektedir. Başarı ve müşteri memnuniyeti zirve yapan Dudullu Evden Eve Nakliyat firması filo olarak her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Dudullu Nakliye ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, kuru yük, metal, mobilya, orman ürünleri, inşaat malzemeleri, teknolojik ürünler, kağıt, gıda ürünleri, tekstil ürünleri, temizlik ürünleri, komple ve parça yük taşımacılığı, her türlü ham ve mamul madde taşımacılığı ile şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta şüphesiz ki gönül rahatlığı ile başvuracağınız firma olma özelliği bulunmaktadır.

Yüksek niteliğe sahip olan firma sektöründe önde gelen kuruluştur. Yılların deneyimi ve birikimini harmanlayarak edindiği tecrübelerle hatasız ve kusursuz hizmet anlayışını amaçlamaktadır. Ayrıca firma yurtiçi taşıma yapabilmek için zorunlu belge olan R1 Yetki Belgesine de sahiptir.

Dudullu Nakliyat Resim 3

Dudullu Nakliyat ın Hizmetleri Nelerdir?

  • Sigorta; Eşyalarınız Mapfre Genel Sigorta tarafından 200.000.000 TL’ ye kadar sigortalıdır.
  • Komple Taşımacılık; Türkiye’nin 81 iline kadar taşıma hizmeti bulunmaktadır.
  • Parsiyel Taşımacılık; Türkiye’nin her iline parsiyel taşımacılık hizmeti bulunmaktadır.
  • Proje Bazlı Taşımacılık; Yüke ait gerekli izinlerin sağlanmasının ardından sigorta sonrası sevkiyat işlemleri yapılmaktadır.
  • Ağır Yük Taşımacılığı; Tek parça olan yüklerde izinler sağlandıktan sonra sigorta sonrası sevkiyat başlamaktadır.
  • Konteyner Taşımacılığı; Antrepo, depo ve limanlardan konteynerler taşınmaktadır.
  • Sevkiyat Bildirimi; Gerçekleşen tüm sevkiyatlarda tanımlanmış olan mail adresinize gerekli bilgilendirme gönderilmektedir.
  • E-Nakliye Sistemi; Firma tarafından sisteme giriş yapılarak siparişleri, faturaları ve irsaliyeleri görüntüleyebilme imkanı bulunmaktadır.

Dudullu Nakliye Türkiye’nin tüm illerine açık ya da kapalı kamyon, kamyonet ve 10 teker gibi geniş filosu araçları ile hizmet vermektedir. Tüm hizmet alanlarında kaliteye ve titizliğe önem veren Dudullu Şehir İçi Nakliyat firması güvenilir ekip çalışanları ile eşyalarınızı kendi eşyaları olarak görerek taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Taşıma süreci boyunca sektördeki son teknoloji kullanan Dudullu Şehir İçi Nakliyat firma diğer firmalardan kendini bir adım daha ileri taşımaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Taşımacılığın Adresi Dudullu Nakliyat

Dudullu Şehir İçi Kamyonet ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz için 7/24 bir telefon kadar yakınınızdadır. İletişime geçtiğiniz an nereden nereye geçeceğinizi belirterek ortalama eşyalarınızdan da bahsetmenizin üzerine mesafe ve eşyalar hesaplanarak en uygun ücretlendirme politikası oluşturulmaktadır.

Dudullu Ambar firması en ideal fiyatı belirlemekle de kalmayıp değerli müşterilerinin özgüvenini kazanmakta ve taşınma işlemini hızlı, kolay, güvenilir ve sorunsuz sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinde sektöründe ve konumunda öncü olan Dudullu Parça Eşya Taşıma firması her geçen gün tercih edilme oranını arttırmaktadır. Dudullu Nakliyat ambarı ise Dudullu ve İmes merkezli olarak taşımacılık işlemlerine devam etmektedir.

Dudullu Nakliyat Resim 4

Taşınma süreci incelendiğinde talep sonrası gerekli ön bilgilerin alınması üzerine ekip taşınılacak yere ulaşarak gerekli değerlendirmeyi sağlamaktadır. Burada edinilen bilgilere göre ücrette sabit bir karara varılır ve sözleşme imzalanır.

Belirlenen tarih geldiğinde Dudullu Kamyonet firması uzman ekip kadrosu ve geniş araç filosu ile adrese ulaşarak eşyaları paketler ve ihtiyaç halinde asansörlü araç ile taşınılacak araca aktarır. İstenilen adrese ulaşarak taşınmada ki işlem boşaltma da aynı şekilde gerçekleşir. Monte gereken durumlarda usta eşliğinde görev tamamlanır.

Unutulmamalıdır ki taşınma süreci zorlu bir süreçtir. Mutlaka işi bilen ve alanında uzman ekip kadrosu barındıran Dudullu Eşya Depolama bir firma ile anlaşmak eşyalarınızı uzun süre kullanmanızda etkili olacaktır. Bunun için de Türkiye’nin her alanına 7/24 hizmet veren Dudullu Asansörlü Nakliyat sizin için kaçınılmayacak fırsattır.

Dudullu Nakliyat İletişim

Dudullu da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön