Dragos Nakliyat

Yazılar geri dön

Dragos Nakliyat

Dragos Nakliyat hizmetleri firmamız tarafından bilgi, beceri, tecrübe birikimi ve teknolojik imkânların kullanımı sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Dragos Nakliyat olarak birçok kişinin sandığının aksine, evden eve nakliyeler ağır sorumluluklar getiren önemli bir hizmet türüdür.

Dragos Nakliyat hizmetin layıkıyla yapılabilmesi için nakliye firmasının birçok özelliğe sahip olması zorunludur.

 

Bilinçsiz müşteriler tarafından yapılan yanlış nakliye firması seçimi sebebiyle, her yıl yüzlerce aile maddi manevi zararlara uğramakta ve zararları tazmin edilememektedir.

 

Bu yüzden kaliteli bir evden eve nakliyatın ilk şartı güvenilir bir firma bulmaktır. Dragos Nakliyat olarak sizlere bu güveni vermekteyiz.

Dragos Evden Eve Nakliyat konusunda yüzlerce deneyime sahip olan Dragos Evden Eve Nakliyat firmamız, üstün niteliklere sahip personel yapısı ve modern nakliye araçlarıyla bölgede hızlı ve güvenilir nakliyenin en doğru adresidir.

 

Dragos Evden Eve Nakliyat olarak eşyaların vasıflarına uygun olarak seçilmiş en kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak yapılan nakliyeler sıfır sorun garantili olarak yapılmaktadır.

Dragos Nakliyat Resim 2

Dragos Nakliye ve Taşımacılık

Taşınma öncesi Dragos Nakliye firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen eksper hizmetleri sayesinde nakliyenin tüm aşamalarında kullanılacak insan gücü ve makine ekipman unsurları belirlenmektedir. Dragos Nakliye firması olarak böylece nakliyatlar hiçbir güçlükle ve sorunla karşılaşmadan yapılabilmektedir.

Dragos Şehir İçi Nakliyat ihtiyacı olan müşterilerin eşya nakliyesi yapacak olan firmalardan beklentileri incelendiğinde nakliyenin,

 • Uygun fiyatlarla yapılması,
 • Üstün niteliklere sahip modern araçlarla yapılması
 • Söz verilen gün ve saatte yapılması,
 • En kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak yapılması
 • Güvenilir bir şekilde ve hızlı yapılmasıdır.

Bu şartları sağlayabilen firmalar müşteri taleplerine uygun şekilde nakliyeyi sağlamaktadır. Dragos Şehir İçi Nakliyat olarak diğer tüm sektörlerde olduğu gibi nakliye sektöründe de önemli olan, müşteri memnuniyetini sağlayacak kalitede hizmet verebilmektir.

Dragos Parça Eşya Taşıma

Dragos Şehir İçi Kamyonet hizmetlerinde üstün tecrübelere sahip olan Dragos Ambar firmamız, nakliye konusunda beklenen tüm gereksinimleri bünyesinde barındıran kurumsal kimliğe sahip bir kuruluştur.

 

Dragos Parça Eşya Taşıma yılların verdiği tecrübelerden edinilen kazanımlar müşteri lehine kullanılmakta ve her geçen gün müşteri potansiyelimiz artmaktadır.

Gerek en uygun fiyatlarla yaptığımız nakliye hizmetleri, gerekse yüksek hizmet kalitesi sebebiyle sektörün öncü firmaları arasında yer alan Dragos Kamyonet kurumumuz, şehir içi ve dışı nakliyede aranılan en doğru adrestir.

 

Dragos Eşya Depolama olarak genelde fiyat uygunluğunun göz önüne alındığı nakliye hizmetlerinde, fiyat oluşumunu belirleyen birçok unsur bulunmaktadır.

Dragos Nakliyat da Eşya Nakliyesine Fiyatı Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Dragos Asansörlü Nakliyat hizmetlerinde ve evden eve şehirlerarası nakliyatta hizmet bedelinin belirlenmesini sağlayan bazı faktörler bulunmaktadır.

 • Gidilecek mesafeye göre belirlenen yakıt fiyatı,
 • Hizmette görev yapacak personel sayısı,
 • Nakliyede dıştan platformlu asansör kullanılması,
 • Kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı,
 • Eşyaların indirilip çıkarılacağı kat sayısı,
 • Eşyanın miktarı,
 • Müşterinin ekstra talepleri
Dragos Nakliyat Resim 3

Nakliyenin bedelini belirlemekte göz önüne alınan unsurlardır. Dragos Nakliyat firmamız tüm bu unsurları şeffaf bir şekilde müşteri onayına sunmakta ve en uygun fiyatlarla nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir.

Dragos Şehirlerarası Nakliyat

Dragos Nakliyat şehirlerarası nakliyata oranla daha uygun fiyatlarla yapılmakta ve nakliye daha kısa sürelerde sonlandırılmaktadır.

 

Dragos Nakliyat nakliye hizmetlerinin kısa sürede bitirilmesinde en önemli etken mobilya, elektrik ve doğalgaz konusunda uzman personellerimizin görev yapması ve beyaz eşyaların oldukça kısa süre içerisinde demonte edilerek nakliyeye hazır hale getirilmesidir.

Özellikle şehir dışına yapılan hizmetlerde nakliye sigortası yapılması da, Dragos Nakliyat firmamızın önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz en küçük bir vahamete kapılmadan yeni adreslerine taşınabilmektedir.

Dragos Nakliyat için firma seçimi yapacak kişilerin daha çok yerel firmaları veya bölgeye sürekli olarak nakliye hizmeti veren bilindik firmaları tercih etmesi önemli bir ayrıntıdır. Bu sayede firmaların araştırılması ve hizmet sonrası oluşabilecek eksikliklerin giderilmesi daha kolay olabilmektedir.

Dragos Nakliyat Firması İçin Güvenilirlik Önemlidir

Asil iş olarak nakliye yapmayan kişi ve kurumlardan uzak durmak güvenilir nakliye için bir başka önemli ayrıntıdır. Bu tür kişi ve firmalar hiçbir sorumluluk yüklenmeden nakliye yapmakta ve meydana gelen sorunlarda oluşan zararlara kayıtsız kalmaktadır.

Dragos Nakliyat Resim 4

Dragos Nakliyat sorumluluk bilincine sahip firmalar aracılığı ile yapılması gerekli olan bir hizmet türüdür.

 

Güvenilir nakliye yapma potansiyeline sahip firmaların tercih edilmesi hizmetin kalitesini yükseltiyoruz. Müşterinin sorunsuz olarak yaşamına devam etmesini sağlar.

Dragos bölgesinde 7/24 hizmete hazır olan Dragos Nakliyat firmamız, en uygun fiyat koşullarının dışında, en hızlı nakliyeyi sağlayabilecek özellikte araçlara sahiptir. Dragos Nakliyat eşya nakliyesi hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. Veya internet adreslerimizi ziyaret ederek öğrenebilir, uygun fiyat avantajımızdan yararlanabilirsiniz.

Dragos Nakliyat İletişim

Dragos Nakliyat da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

 

Ümraniye Nakliyat Hizmetimizi buradan okuyabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön