Depolama Hizmeti Fiyatları

Bir süreliğine kullanmayacağınız eşyalarınızı uygun fiyatlar ve güvenilir bir şekilde depolayarak zarar görmelerini önlüyor, güvenli bir şekilde koruyoruz.

Yaş Nakliyat olarak eşya depolama hizmetlerimiz birinci sınıf kalitede hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın niteliğine, miktarına ve ebatına göre size özel depo odalarımız bulunmaktadır. Bu odalar yangına, hırsızlığa ve haşerelere karşı özel olarak korunmakta ve eşyalarınız güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Zorunlu olarak belli bir süreliğine şehir dışına ya da yurt dışına çıkacaksanız, askere gidecekseniz ya da daha küçük bir eve taşınacaksanız ve kullanmadığınız eşyalarınızı atmak istemiyorsanız, Yaş Nakliyat’ ın eşya depolama hizmeti tam da size göre.

Hem ev hem de işyeri, ofis eşyalarınızı sigorta kapsamında saklıyoruz. Depo odalarımız kamera sistemi ile izlenmekte, alarm ve yangın dedektörüne sahiptir. Toz ve nem içermeyen yüksek korunaklı depolarımız sayesinde eşyalarınız yıpranmaz, eskimez ve dilediğiniz zaman kullanılabilir durumda saklanır.

Genellikle imalatçı firmaların tercih ettiği eşya depolama odalarımız, her ihtiyaca uygun büyüklük ve ebattadır. Büyük eşyalarınızın saklanması gibi önemli evraklarınızı eşya depolama hizmetimizle koruyabilirsiniz.

info@yasnakliyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. 7 / 24 aramalarınıza yanıt veren çağrı merkezimiz ihtiyacınız olan hizmetlerimiz hakkında size bilgi vererek, ilgili ekspertiz elemanımızı size yönlendirmektedir. Müşterilerimizin depolanacak eşyalarının türüne, miktarına, ebatına ve kalacağı süreye göre fiyat bilgisi de içeren bir rapor hazırlayarak bilgilerine sunmaktayız. Anlaşma sağladığımız takdirde sözleşme yaparak belirtilen tarihte eşyalarınızı alarak depolarımıza taşımaktayız.

Depolama süresinin bitiminde yine aynı şekilde eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından eşyalarınız belirttiğin yere nakledilmektedirler.

Bir süre kullanmayacağınız ve gözden çıkaramadığınız eşyalarınızı saklamak için boşu boşuna yüksek kiralar vermenize gerek yok. Yaş nakliyat’ ın eşya depolama hizmetinden yararlanarak hem eşyalarınızı güvenli bir şekilde hem de daha uygun maliyetle saklayabilirsiniz.

Uzun yıllardır nakliye sektöründe profesyonel hizmetler veren firmamız, eşya depolama hizmeti ile de siz değerli müşterilerinin yanındadır. Yaş Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için her şeyden önemlidir.