Caddebostan Nakliyat

Yazılar geri dön

Caddebostan Nakliyat

Caddebostan Nakliyat ev ofis eşyaları ve yük taşımacılığında en uygun fiyat güvencesi ve kaliteli hizmetin doğru adresidir. Her geçen gün artan müşteri potansiyeline layık olabilmek adına kurumsallaşma sürecini tamamlayan  Caddebostan Nakliyat firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine sorunsuz nakliye hizmeti götürmektedir.

Caddebostan Nakliyat olarak tamamı uzman seviyesinde olan personelimiz ve en kaliteli araç ve gereçlerle verilen nakliye hizmetleri ile eşyalarınız en küçük bir zarara uğramadan yeni adreslerinize teslim edilmektedir. Ev, ofis ve yük taşımacılığında profesyonel yöntemleri kullanan Caddebostan Nakliyat firmamız, 7/24 nakliye taleplerinize açıktır.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat sayesinde güvenilir taşınma için Caddebostan Evden Eve Nakliyat firmamızla temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde adresinize gelecek olan Caddebostan Evden Eve Nakliyat firması yetkilimiz, evin konumu ve taşınacak eşya ile ilgili ön planlama yaparak taşımanın nasıl olacağı ve bedeli ile ilgili bilgi sunacaktır.

Caddebostan Nakliye  ile anlaşma sağlandığı takdirde eşyalarınız arasında sökülerek taşınması gerekenler ustalıkla sökülüp paketlenir. Daha sonra diğer eşyalar niteliklerine göre en kaliteli ambalaj malzemeleriyle korumaya alınır. Kırılacak eşyalar üzerlerine uyarı etiketleri yapıştırılarak koliler halinde taşınır.

Caddebostan Nakliyat Resim 2

Caddebostan Nakliye personeli tarafından yapılan tüm işlemler belirli bir sıraya göre ve oldukça titiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede oldukça yüksek bedeller ödenerek alınmış olan eşyaların en küçük bir zarar dahi görmemesi sağlanır.

Güvenli ve hızlı nakliyatın yapılabilmesi için nakliyat firmasının yapması gerekenler dışında, eşyası taşınacak müşterilerin de yapması gereken bazı hazırlıklar vardır.

 • Nakliye firmasının seçimi
 • Taşınacak eşyaların cinsine göre ayrılması
 • Küçük eşyaların önceden ambalajlanması
 • Nakliyat sözleşmesinin yapılması
 • Gerek duyulması haline eşyaların sigorta edilmasi

Ön hazırlık olarak gereklidir. Bu hazırlıklar nakliyenin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Caddebostan Nakliyat Resim 3

Caddebostan Nakliyat da Ev ve Eşya Nakliyesi

Caddebostan Şehir İçi Nakliyat firması olarak müşteri gereksinimlerinin tam olarak karşılanması adına tüm kurumsal gereklilikleri sağlamış bir konumda hizmet vermektedir. Nakliye firmasının yeterli olmaması durumunda önemli mağduriyetler yaşanmakta ve zararlar tazmin edilememektedir.

Bu sebeple nakliye firması seçimi oldukça önemlidir. Nakliye firması seçerken,

 • Firma araçlarının nakliyeye uygunluğu
 • Firmanın kurumsal kimliği olup olmadığı
 • İnternet sitesindeki müşteri yorumları
 • Nakliye firmasının taşıma ve sürücü personelinin uzmanlığı
 • Kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi
 • Fiyat uygunluğu

Nakliye firması seçimlerinde göz önüne alınması gereken hususlar arasında yer almaktadır. Bu sebeplerle özenli bir şekilde inceleme yapılarak nakliye firması seçilmelidir.

Caddebostan Şehir İçi Nakliyat uzun yılların verdiği deneyimle ev, ofis nakliyesi ve yük taşımacılığında müşterilerin güvenini kazanarak büyümüştür. Günlük kazanımlar yerine uzun vadeli güven ilişkilerine önem veren Caddebostan Şehir İçi Kamyonet firmamız, Caddebostan semtinde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet kalitesiyle tanınmaktadır.

Mesafe tanımaksızın tüm il ve ilçelere nakliye hizmeti sunan Caddebostan Ambar firmamız, modern çağa uygun nakliye araçları ve uzman personelleri ile sorunsuz nakliyatın en doğru adresidir. Profesyonel taşımacılığın gereği olarak nakliye sözleşmesi ile her türlü zararın karşılanmasını garanti eden Caddebostan Parça Eşya Taşıma firmamız, hızlı ve güvenilir çözüm ortağınızdır.

Ev ve Ofis Nakliyesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Caddebostan Kamyonet kaliteli hizmet misyonuna uygun olarak, her daim müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş bir kuruluştur. Bu sebeple yapılan her türlü nakliye işleminde eksiksiz ve güvenilir hizmet vermeyi görev bilmektedir.

Caddebostan Nakliyat Resim 4

Caddebostan Eşya Depolama müşterilerine hizmet öncesi ve sonrası farklı hizmetler sunularak karşılıklı güven sağlanmaktadır. Özellikle nakliye sırasında ambalajlamaya oldukça özen gösterilerek sarsıntıya karşı dayanıklı hale getirilmektedir. Sökülerek taşınması gereken eşyalar düzenli olarak numaralandırılıp karışıklık önlenmektedir.

Kırılacak eşyalar veya hassas elektronik cihazlar özel malzemelerle ambalajlanarak korumaya alınmaktadır. Beyaz eşya çeşitleri oldukça sağlam bir şekilde sarmalanarak sarsıntıdan etkilenmemesi sağlanmaktadır.

Caddebostan Asansörlü Nakliyat eşyaların tamamen boşaltılmasından sonra, nakliye araçlarına düzenli istifleme yaparak yolculuk sırasında sallantıdan zarar görmemesini sağlamaktadır.

İstem dışı kaza veya hasar durumlarında müşterilerin haklarının korunmasını sağlamak için sigorta yapılmakta, tüm zararlar firmamız tarafından tazmin edilmektedir. Tüm aşamaları önceden profesyonelce planlanmış olarak yapılan nakliyeler, en hızlı bir biçimde yeni adreslere ulaşımın sağlamasıyla son bulmaktadır.

Caddebostan Nakliyat ile sorunsuz ve en uygun nakliye bedelleri ile eşya taşımacılığı yaptırmak için Caddebostan Nakliyat firmamıza başvurabilir, en kısa sürelerde taşınma sorununuzu çözebilirsiniz. Haftanın tüm günlerinde 24 saat randevu taleplerine açık olan Caddebostan Nakliyat firmamız telefonlarımız ve internet adreslerimizden, gereken tüm bilgileri alabilir, kaliteli hizmet ayrıcalığından yaralanabilirsiniz.

Caddebostan Nakliyat İletişim

Caddebostan da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön