Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un tüm bölgelerinde hizmet veren Yaş organizasyonu Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat evden eve taşıma derhal daima zor ve sıkıntılı bir süreç olan ev taşıma mevzusunda taşınmanın zorluklarını kolaya çeviriyor.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat taşınmanızın ilk adımı olarak parasız ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertizlerimiz adresinize gelmiş olarak eşyalarınızın türüne, miktarına ve taşıma mesafesine ve konumuna gore araştırma yaparak kaç kişinin çalışacağını, hangi büyüklükte vasıta tahsis edileceğini saptıyor ve size maliyeti ve zamanı içeren bir rapor sunuyorlar. Antak kalma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanıyor.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranıyor, neyin iyi mi taşınacağı mevzusunda bilgili bir personel ile çalışıyoruz. Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat antak kalma sağlanması durumunda müşterilerinin eşyalarını bu anlayış içinde sigortalamaktadır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat uzman ekibi beyaz eşyadan, elektrikli gereçlere, mobilya takımlarınıza kadar lüzumlu döşem bağlantılarını, mobilyalarınızın lüzumlu de montajları ve yerinde tekrardan kurulumlarını itimat ile yapar. Yüksek katlardan dahi büyük zor parçaları dış asansör ekipmanı ile güvenle indirir, kırılacak, çizilecek eşyalarını koruma altına alınır. Her eşyanız usulüne uygun olarak paketlenir. Bu işler için yalnız kendi bünyesindeki elemanları çalıştırır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken yapmış olduğu işin bilincinde ve hassasiyetinde görevini tamamlar. İşimize eşya taşımak gözüyle değil sıcak yuvalarınızı taşımanın hassasiyeti ile hizmet veriyoruz.

Büyükçekmece evden eve taşıma size güvenilir, ustalaşmış taşınma hizmeti sunuyor.  Ehliyetsiz ve günü kurtarma ardındaki şirket görünümlü taşıyıcılardan uzak durmanızı önerir. Taşıma için zamanında gelmeyebilecekleri benzer biçimde iş sonunda çeşitli bahaneler ile extra maliyetler yüklemeleri alışılmadık davranışlar değildir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile fatih ve çevresinde siz kıymetli müşterilerimizin yanındayız. Uygun fiyat garantisi ile kusursuz bir taşınma istiyorsanız bizi arayınız.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşaması

Değerli müşterilerimiz firmamız Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli evden eve nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere nakliyat üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1.  Büyükçekmece bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

23.10.2017 tarihinde yayınlandı.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Esenler evden eve nakliyat hizmetlerimiz için sizlerde hızlı ve güvenli olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Esenler Evden Eve Nakliyat

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Beyoğlu Evden Eve Nakliyat cevap

  […] semtlerine hizmetlerimiz devam etmektedir. Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerimiz için incelemede […]

  24 Ekim 2017 , 09:35
 • rukiye cevap

  yeni ev taşıyan biri olarak, önceden birçok firmada kötü tecrübe etmiş biri olarak çok rahat bir şekilde, bu işi hakkıyla yapan, parasını sonuna kadar hak eden bir firma olduğunu söyleyebilirim herşeyi sarıp sarmalıyorlar, en ufak bir çizme, kırılma olmuyor,
  patpatlı plastik şeyleri, örtü, jelatin hertürlü ekipman tam. sütten ağzı yanan birçokları için, ilaç gibi bir firma

  25 Ekim 2017 , 14:18
 • Atahan Adanır cevap

  Yaş nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalandığım için gerçekten mutluyum daha önce bir çok nakliye firması ile çalıştım evimi ve ofisimi taşıttım her seferinde gerek zamanlama konusunda gerekse eşyalarım konusunda hep zararlı çıktım bu sefer doğru tercihi yaptığımı umdum ve yanılmadım teşekkürler Yaş nakliyat.

  26 Ekim 2017 , 13:16
 • Büşra Gül Altundal cevap

  Çok güzel ve güvenilir bir taşımacılık yaptılar hiç bir eşyamı zarar vermeden ve korunaklı bir şekilde taşıdılar gösterdikleri itina ve özenen dolayı Yaş nakliyata çok teşekkür ederim

  30 Ekim 2017 , 17:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön