Bostancı Nakliyat

Yazılar geri dön

Bostancı Nakliyat

Bostancı Nakliyat firmamız, sizlere kaliteli ve uzman bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Bostancı Nakliyat firmamız kaliteli ve güvenilir biz hizmet sunarak daima işinde en iyisi olma amacı ile çalışmaktadır. Bu sektörde lider sıralarda yer almak için iyi bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bostancı Nakliyat firmamız ile iletişime geçtiğiniz doğrultuda nakliyat bilgileriniz alınarak en iyi ve en kısa süre işlemleriniz başlatılmaktadır. Kaliteli bir şekilde yürütmekte olduğumuz bu işlemlerimiz ile sizlere iyi bir şekilde hizmet sunmaktayız. Bostancı Nakliyat olarak sizlere özel sunduğumuz yüksek hizmet ağı ve uzman ekip arkadaşlarımız ile daima yanınızda yer alıyoruz.

Bostancı Nakliyat Resim 2

Bostancı Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından güvenilir bir şekilde sürdürülen bu işlemler sonucunda nakliyat sektöründe tüm işler daima en doğru şekilde yapılmaktadır. Bostancı Evden Eve Nakliyat firmamız tecrübeli elemanlar ve son model teknolojik aletler ile beklenti ve siparişleriniz en üst kademe de karşılanmakta olup sizler için en iyi şekilde hizmet verilmektedir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat olarak sigortalı, asansörlü gibi birçok farklı şekilde de sizlere nakliyat işleri sunmaktayız bunun yanı sıra şehir içi ya da şehir dışı gibi nakliyat işlerini de oldukça başarılı bir şekilde yürüterek sizin için çalışmalar yapmaktayız.

Bostancı Nakliyat Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bostancı Nakliye firması olarak deneyimlerimiz eşliğinde sizlere uzman bir hizmet sunuyor, tüm eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.Bostancı Nakliye olarak 7/24 sizlere kesintisiz bir şekilde sunmakta olduğumuz bu işlemler ücretsiz ekspertiz işlemi ile başlatılmaktadır.

Bostancı Şehir İçi Nakliyat olarak sizler gönderdiğimiz ekspertiz elemanları eşyalarınız inceler, ardından ise uygun bir şekilde fiyatlandırma yapar. Bunların dışında Bostancı Şehir İçi Nakliyat olarak ekspertiz görevlileri eşyalarınızı inceledikten sonra size uygun araç, sigorta gibi ne tür hizmetlerin verileceğini belirlemektedir.

Bostancı Şehir İçi Kamyonet olarak eğer vereceğimiz hizmet uzun süreli yani şehirler arası bir nakliyat işlemi olacak ise bu konu da paketleme de olduk önemli bir konu olarak ortaya çıkar.Uzun saatlerce yapılacak hizmetler yol, eşya durumu ya da süre gibi birçok konu dikkate alınmalıdır aksi takdirde birçok olumsuzluk meydana gelebilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Bostancı Ambar firmamız ile iletişime geçildiği takdirde sizlere firmamız size uzman bir ekspertiz elemanı temin etmektedir. Bu hizmet için ön keşif dememiz yanlış olmaz size Bostancı Parça Eşya Taşıma tarafından yollanan arkadaşımız eşya durumu, çokluğu, paketlenmesi ya da araç gibi birçok konuyu ele alarak büyük bir inceleme yapar bu hizmet doğru bir nakliyat işlemi için oldukça önemli olmaktadır.

Bostancı Nakliyat Resim 3

Bostancı Kamyonet firması olarak yapılan incelemeler sonunda uzman ekspertiz elemanımız gerekli olan hizmetler doğrultusunda sizlerle fiyat konusunda anlaşma yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Nakliyat esnasında taşınılacak olan eşyaları yüksek binalara hızlı ve kolaylıkla çıkarmak amacı ile tercih ettiğimiz bir yöntemdir. Modüler asansör sayesinde taşınan eşyalar güvenli bir şekilde binaya sokulmaktadır.

Bostancı Eşya Depolama firmamızda da sık sık kullanmakta olduğumuz bu nakliyat aracı son zamanlarda oldukça yayılma göstermiştir. Fakat bilindiği üzere bu nakliyat yöntemi zır ve tecrübe isteyen bir yöntemdir. Bundan dolayı size tavsiyemiz mutlaka çalışacağınız firmayı iyi seçerek bu alanda deneyimli olup olmadığını araştırmanız olacaktır.

Eşya yani nakliyat amacı ile kullanılmakta olan bu yöntemde iki adet nakliyat asansörü bulunmaktadır. Bu asansör yöntemine göre modüler ve teleskopik olmak üzere iki çeşit olmaktadır. Modüler asansörler nakliyat kamyonu içinde bulunmakta olup oldukça az yer kaplarlar bunun yanı sıra elektrik ile çalışmaktadır. Teleskopik asansör ise araç üzerinde bulunmaktadır.

Bir bina dikkate alındığı takdirde 12. Kata kadar başarılı bir şekilde çıkması mümkün olmaktadır. 1 personel yardımı ile bu işlem yapılabilmektedir, bağlanma ihtiyacı olmayan bir yöntemdir. Firmamız bünyesinde size sunulmakta olan bu yöntemde ek bir ücret talep edilmemekte olup sizlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bostancı Nakliyat Resim 4
Sigortalı Nakliyat

Bostancı Asansörlü Nakliyat firmamız tarafından yapılmakta olan nakliyat işlemlerinde tercih edilmekte olup eşyaları güvene almak amacı ile tercih edilmektedir. Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız hiçbir hasar görmeden başarılı bir şekilde taşınır.

Bu alanda Bostancı Nakliyat sektöründe sizler için en iyi seçenek olarak sizlere en kaliteli işlemleri sunuyoruz. Sigortalama hizmetinin yanı sıra paketleme işlemlerimiz de bulunmaktadır. Bostancı Nakliyat olarak bu işlemlerde de eşyalarınıza en uygun yöntem ve paketleme araçları seçilerek eşyalarınızın taşınma esnasında kolay taşınması ve zarar görmesi engellenmek istenmektedir.

Bostancı Nakliyat olarak uzman ekibimiz ile  sizlere nakliyat konusunda daima en kaliteli nakliyat hizmetini sunmaktayız.

Bostancı Nakliyat İletişim

Bostancı da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön