Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
beyoğlu evden eve nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Taşınmak hem maddi hem de tinsel olarak oldukça zor bir süreçtir. Bu zor süreci en kolay şekilde aşmanın doğru adresi Beyoğlu Evden Eve Nakliyat, İstanbul’ un tüm bölgelerindeki organizasyonları ile hizmet vermektedir.

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile Beyoğlu ve civarında ki taşınma telaşı içinde olan müşterilerimize ustalaşmış hizmet vermekten kıvanç duymaktayız.

Taşınmanızın ilk adımı olarak Beyoğlu evden eve taşıma sizlere parasız ekspertiz hizmeti vermektedir. Uzman elemanlarımız bizzat adresinize gelmiş olarak eşyalarınızın türüne, miktarına ve taşıma mesafesine gore araştırma yaparak kaç kişinin emek vermesi gerektiği, hangi büyüklükte vasıta icap ettiğini saptıyor ve size maliyeti de içeren bir rapor sunuyorlar. Antak kalma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanıyor.

Beyoğlu evden eve taşıma hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranıyor, neyin iyi mi taşınacağı mevzusunda bilgili bir personel ile çalışıyoruz. Beyoğlu evden eve nakliyat antak kalma sağlanması durumunda müşterilerinin eşyalarını bu anlayış içinde sigortalamaktadır.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat hizmetimiz, eşyaların güvenli bir halde paketlenerek sistemli bir halde araca yerleştirilmesini, elektrikli aletlerin ve beyaz eşyaların döşem işlerinin aynı şekilde kusursuz olarak yapılmasını kapsamaktadır. Mobilyalarınızın de montaj ve yerinde tekrardan kurulumu özenle yapılmakta, büyük parça eşyaların yüksek katlardan bile indirilmesini elde eden dış asansör ekipmanları ile indirilip güvenli bir halde yeni adrese taşınan eşyalar, müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilip, montajları yapılarak eksiksiz bir halde teslim edilmektedir.

Ehliyetsiz ve günü kurtarma ardındaki şirket görünümlü taşıyıcılardan uzak durmanızı önerir. Taşıma için zamanında gelmeyebilecekleri benzer biçimde iş sonunda çeşitli bahaneler ile extra maliyetler yüklemeleri alışılmadık davranışlar değildir.  Sizlere Beyoğlu evden eve nakliyat ile çalışıp zarar görmemenizi öneriyoruz.

Beyoğlu evden eve taşıma  siz kıymetli müşterilerimizin yanındayız. Uygun fiyat garantisi ile kusursuz bir taşınma istiyorsanız bizi arayınız.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşaması

Değerli müşterilerimiz firmamız Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli evden eve nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere nakliyat üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1.  Beyoğlu bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır. Beyoğlu Evden Eve Nakliyat güvenilir nakliyat.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul semtlerine hizmetlerimiz devam etmektedir. Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerimiz için incelemede bulunabilirsiniz.

23.10.2017 tarihinde yayınlandı.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat cevap

  […] diğer hizmet bölgemiz olan Beyoğlu evden eve nakliyat için incelemelerde bulunabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime […]

  24 Ekim 2017 , 09:34
 • kenan cevap

  Firmanızı internetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz

  25 Ekim 2017 , 14:19
 • Atahan Adanır cevap

  Merhabalar Yaş Nakliyatın vermiş olduğu evden eve nakliyat hizmeti ile evimi taşıdım kullanmış oldukları ekipmanlar ve profesyonel elemanları ile eşyalarıma zarar vermeden zamanında bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler kendilerine buradan teşekkür ediyorum

  26 Ekim 2017 , 15:17
 • Nebahat Ansen cevap

  İstanbul dan izmire taşımacılık yaptım çok memnunum taşımak olan tüm arkadaşlara tavsiye etmeye hazırım ilgilerinden dolayı Yaş nakliyata çok teşekkür ederim

  30 Ekim 2017 , 17:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön