Beykoz Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat olarak iş yeri, ev, ofis, fuar taşımacılığında ister kent içi ister şehirlerarası taşınma ihtiyaçlarınıza ustalaşmış çözümler sunuyoruz. Uygun fiyat, güvenilir hizmet ve yorulmadan taşınmak için Beykoz Taşıma’ ı aramanız yeterlidir.

Beykoz Taşıma ile eşyaların paketlenmesi, mobilyaların sökülmesi, beyaz eşyaların döşem bağlantılarının sökülmesi, taşınması ve yerleştirilmesi deneyimli ve işinde uzman personelimiz ile gerçekleştirilmektedir. Güvenilir, dürüst ve işinin ciddiyetinin bilincinde olan personelimiz sözleşme şartlarının tümünü yerine getirerek yeni adresinizi içinde yaşanmaya hazır bir halde teslim etmektedirler.

Nakliyat firmamız her zaman kaliteli ve yerinde hizmet sunmaktadır.

Beykoz evden eve nakliyat 10 yılı aşkın süredir İstanbul’ un tüm ilçelerinde ustalaşmış eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Evden eve taşıma, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı yanı sıra depolama hizmetleri ile de fazla eşyalarınızı güvenli depo odalarında muhafaza etmekte ve ihtiyacınız olduğunda adresinize iletmektedir. Üstelik tüm hizmetler için parasız ekspertiz hizmeti de alabiliyorsunuz. Böylelikle taşınma öncesi hem maliyet hem de iyi mi taşınma yapılacağı mevzularında data sahibi oluyorsunuz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Resim 2

Beykoz nakliyat şirketi olarak varlıklı ve donanımlı vasıta parkuruna, oldukça kattan oluşan binalar için asansörlü taşıma sistemlerine sahibiz. Sokağınızda aracımıza yer var mı, taşınmak için ne tür paketleme ekipmanlarına gereksinim var, ne tür bir vasıta lüzumlu, tüm bu soruların yanıtlarını işin başlangıcında değerlendirerek sistemli bir taşınma gerçekleştiriyoruz.

Beykoz Taşıma hizmetimiz de her eşya türüne uygun hususi paketleme ekipmanlarımız ile sarılıyor, uygun büyüklükte kutu ve varillerle taşınmasını sağlıyor. Beykoz Taşıma mensubu mobilyalarınızın sökülüp tekrardan kurulmasını, beyaz eşya döşem bağlantılarının montaj ve demontajını büyük bir dikkat ve titizlikle yapmakta ve güvenli bir halde taşımaktadır

Beykoz evden eve nakliyat olarak sektörün gerektirdiği taşıma yeterlik ve belgelerine sahibiz. Eşyalarınızı taşımacılık sigortası kapsamında taşıyor, her tür kazaya karşı tedbir alarak eşya yitirilmesine izin vermiyoruz.

Beykoz evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için 7/24 satın alan taleplerine cevap veren satın alan hizmetleri personelimizi arayabilirsiniz. Ustalaşmış eşya taşımacılığının İstanbul’ da ki doğru adresi Beykoz Taşıma ile sorunsuz bir halde taşınmak ve yeni adresinize rahatlık içinde yerleşmek için bizi aramanız yeterlidir. Ustalaşmış ekibimiz sizin için en iyisini yapmış olacaktır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Resim 3

Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşaması

Değerli müşterilerimiz firmamız Beykoz evden eve nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli evden eve nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere nakliyat üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1.  Beykoz bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Resim 4

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Değerli müşterilerimiz yukarı da yer alan bilgiler doğrultusunda sizlere net fiyatlarımız konusunda bilgiler sunabiliriz.

Sizlerde hızlı ve güvenli olarak bizler ile iletişime geçerek en iyi şekilde hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat İletişim

Beykoz da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

Bir diğer sitemiz olan Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerimizi okuyabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat cevap

  […] diğer hizmet bölgelerimiz olan Beykoz evden eve nakliyat hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimiz her daim en iyi hizmeti sunmaktayız. Hemen bizi […]

  22 Ekim 2017 , 18:27
 • eda cevap

  Şirketiniz marifetiyle ev eşyalarımın İstanbul dan Marmaris e taşınmasında başta siz ve Sadık Güven olmak üzere tüm elemanlarınızın gösterdiği titiz çalışmadan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.Başta sözleşme gereği vadedilen tüm sözler yükleme.,indirme.,montaj olsun tüm alanlarda yerine getirilmesinin rahatlığını yaşattığınız için çok teşekkür eder..faaliyetlerinizde kazasız huzurlu başarılarınızın devamını dilerim.Selam ve sevgilerimle.

  25 Ekim 2017 , 14:23
 • Mükerrem Zeynep Ağca cevap

  Evimde tadilat yapacağımdan dolayı eşyalarımı bir süreliğine depoya koymam gerekiyordu. Bunun için internette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda Yaş Nakliyata ulaştım kendilerinden eşya depolama konusunda yardım aldım. Depolarını bizzat kendi gözümle gördüm gerçekten hijyenik güvenlikli güzel depolara sahipler. Sizlerde eşya depolama konusunda Yaş Nakliyat ile çalışabilirsiniz.

  26 Ekim 2017 , 15:22
 • Cansev Arat cevap

  verdikleri sözde durdular lar eşyalarımı zarar görmeden taşındı teşekkürler

  30 Ekim 2017 , 17:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön