Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Yazılar geri dön
başakşehir evden eve nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmeti ihtiyacınız var ise doğru adresi buldunuz. Prokent Taşıma, tüm İstanbul bölgelerinde olduğu benzer biçimde Başakşehir’ de de siz kıymetli müşterilerine sorunsuz, stressiz bir taşınma garantisi vermektedir. Başakşehir Evden Eve Nakliyat dışında Başakşehir Şehir İçi Nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

Uygun fiyatlarımız ve ustalaşmış iş gücümüz ile taşınma sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmetimizi işinde uzman deneyimli personelimiz, donanımlı araçlarımız ve hususi paketleme elemanlarımız ile olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Başakşehir Evden Eve Taşıma hizmetine gereksinim duyan müşterilerimizin talepleri üstüne parasız ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz elemanlarımız evinize gelmiş olarak eşyaların miktarına ve türüne gore kaç eleman çalışacağını, ne büyüklükte vasıta kullanılacağını saptıyorlar. Doğal olarak ki taşınılacak yeni evin uzaklığı ve eşya taşımaya elverişliliği de ekspertizlerimiz tarafınca değerlendirilerek işin maliyeti hesaplanıyor ve müşterilerimize taşınma raporu sunuyoruz.

Piyasada birçok taşıma şirketi bulunmaktadır. Sadece her şirket güvenilir değildir. Ehliyetli ve ciddi firmaları tercih edilmelidir. Biz Prokent Taşıma olarak yılların deneyimine ve kaliteli iş gücüne sahibiz. İstanbul’ un tüm bölgelerine aynı anda hizmet verecek kapasiteye sahibiz. Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmeti ihtiyacınız olan şeyi en süratli, en güvenli ve en uygun fiyatlarla çözüme ulaştırıyoruz.

Ev taşıma işini gerçekleştirirken bir tek eşya taşımadığımızı, müşterilerimizin yuvalarını, hayatlarını taşıdığımızı unutmadan ihtiyaç duyulan itina ve dikkati gösteriyoruz. Prensiplerimiz ve hedefimiz alan kişi memnuniyeti odaklıdır. Başakşehir Evden Eve Nakliyat da kalitesinden ödün vermeyen bir firmayız.

Başakşehir Evden Eve Taşıma hizmetimize ilk olarak eşyaların sigortalanmasını sağlayarak başlıyoruz. Belirlenen tarih ve saatte aracımız bina önüne gelmiş olarak taşınma işini başlatıyoruz. Başakşehir Evden Eve Nakliyat ve Başakşehir Şehir İçi Nakliyat da eşyalarınızı ve yüklerini uygun fiyatlara taşımaktayız.

Her eşyanın değişik yapısı vardır. Zarar görmemeleri açısından türlerine göre eşyalarınızı gruplandırarak hususi paketleme ekipmanlarımızla paketliyor, kolilere yerleştiriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizi uzman kadrolarımız ile her daim 7 / 24 saat hizmet vermekteyiz. Hemen arayınız.

Başakşehir Evden Eve Taşıma hizmetimizde mobilya montaj ve demontaj işleri, elektrikli cihazların su ve elektrik döşem bağlantı işleri mevzunun uzmanı personelimiz tarafınca hassasiyetle yapılmaktadır. Yeni eve taşınan eşyaların montajları ve döşem bağlantıları yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedirler.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşaması

Değerli müşterilerimiz firmamız Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmetlerini her daim belirli bir disiplin içerisinde vermeye çalışmaktadır. Firmamız güvenli evden eve nakliyat hizmetleri için alanında uzman kadroları ile çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman güler yüzlü takım çalışma arkadaşları ile çalışmalarını yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlere nakliyat üzerine nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak isteriz.

Firmamız ile Başakşehir Evden Eve Nakliyat için telefon aracılığı ile iletişime geçildikten sonra müşteri temsilcimizin sizlere bazı sorular soracaktır. Bu sorular ile nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

 1.  Başakşehir bölgesinden nereye taşınacaksınız. Nakliyat fiyatlarından belirleyici bir unsudur.
 2. Şuanda oturduğunuz ev kaç katlı ve sizler kaçıncı katında oturmaktasınız.
 3. Oturduğunuz evde asansör var mı? Var ise eşya taşıma için uygun mudur.
 4. Eviniz kaç oda kaç salon.
 5. Eşya yoğunluğun durumu nedir.
 6. Evinizin yanına kamyon yanabiliyor mu.?
 7. Yeni taşıma yapacağınız ev kaç katlı ve siz kaçıncı katına taşınma yapacaksınız.
 8. Yeni taşıma yapacağınız evde asansör var mı? Var ise kullanımına izin veriliyor mu?
 9. Yeni taşınma yapacağınız yer için kamyon yanaşabiliyor mu?
 10. Eşyaların paketlenmesini tamamen firmamız mı yapacak?
 11. Asansörlü nakliyat kullanımı istiyor musunuz?

bu tarz soruların cevaplarını aldıktan sonra sizlere fiyatlandırma konularında bilgiler vermekteyiz. Firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Firmamızdan daha iyi teklif almak için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat uzmanları sizlerin isteğiniz üzerine ziyarette bulunarak yanınızda incelemeler yaparak hizmetlerini vermektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir diğer hizmet bölgelerimiz olan Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetlerimizi alanında uzman kadrolarımız ile 7 / 24 saat kesintisiz olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.

21.10.2017 tarihinde yayınlanmıştır.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Comments (3)

 • Bakırköy Evden Eve Nakliyat cevap

  […] Başakşehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz için her daim 7 / 24 saat kesintisiz hizmetlerimizi vermekteyiz. Hemen bizi arayınız. […]

  22 Ekim 2017 , 18:21
 • hakan peker cevap

  istanbuldan altınolukğa eşya götürdümsizin elamanlarınızdan yaptığınız hizmetten çok memnun kaldım ve sizin bu nakliye taşımacılığını tüm dostlarıma öneriyorum.ve hepinize çok teşekkürlerimi sunuyorum tüm çalışanlarınıza ve size .hoşçakalın.

  25 Ekim 2017 , 14:27
 • Aykanat Ağıroğlu cevap

  Memur olduğum için evimi İstanbul’dan Ankaraya taşımak zorunda kaldım bu iş için kendileri ile anlaştım eşyalarımı son derece düzenli bir şekilde aldılar ve yeni evime taşıyıp montaj işlemlerini gerçekleştirdiler. Şehirler arası Nakliyat için tercih edilebilecek bir firma

  26 Ekim 2017 , 15:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön