Atakent Nakliyat

Yazılar geri dön

Atakent Nakliyat

Atakent Nakliyat uzun yıllardır İstanbul halkına vermiş olduğu nakliye hizmetlerinde kalite ve uygun fiyat özellikleriyle tanınan firmalar arasında bulunmaktadır. Atakent Nakliyat faaliyet alanları arasında yer alan hizmet çeşitleri ise,

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşımacılığı
 • Asansörlü nakliyat
 • Parça ve tam yük taşımacılığı

Şeklinde farklı hizmet alanlarından oluşmaktadır. Her türlü nakliye hizmetinde ‘’kaliteli hizmet güvenilir nakliyat’’ ilkesini benimsemiş olan Atakent Nakliyat, İstanbul’un bütün ilçelerinden, Anadolu’nun en ücra köşelerine kadar aynı standartlarda kaliteli hizmetler götürmektedir. Her biri faklı yöntemlerle yapılan nakliyatlarda Atakent Nakliyat ın uzman personelleri görev yapmaktadır.

Atakent Nakliyat Resim 2

Atakent Nakliyat da Evden Eve Taşımacılık

Atakent Evden Eve Nakliyat nakliye sektöründeki en fazla emek harcanan ve en özenli şekilde yapılması gereken evden eve nakliyat hizmetlerinde, güvenli nakliyenin sembolüdür. Evden eve nakliyat taleplerini almamızın akabinde kişiye özel bir taşıma planı yapılarak müşteriye sunulmaktadır. Atakent Evden Eve Nakliyat olarak fiyat dahil olmak üzere tüm aşamaların karşılıklı olarak nakliye sözleşmesine dökülmesiyle nakliye çalışmaları başlatılır.

 • Öncelikle sökülmesi gereken dolap, kütüphane vb gibi eşyalar demonte edilir.
 • Eşyaların cinslerine göre en kaliteli balonlu naylon ve oluklu mukavvalarla ambalajlanır.
 • Beyaz eşyalar sarsıntıya dayanması için ekstra malzemeyle güvene alınır.
 • Son derece itina gösterilerek eşyalar taşınır.
 • Nakliye araçlarına düzenli yerleştirme yapılır.Tüm aşamaları uzman personel tarafından yapılan evden eve nakliyatta en önemli husus, eşyaların en küçük bir zarara uğramadan yeni adreslere teslimidir.Atakent Evden Eve Nakliyat olarak sizlere bu güveni vermekteyiz.

Ofis Taşımacılığı

Atakent Nakliye İstanbul’un tüm semtlerine yapılan ofis taşımacılığı konusunda da, üstün kalitede hizmet sunarak sorunsuz taşımacılık yapmaktadır. Oldukça büyük dikkat gerektiren ofis taşımacılığında en önemli husus, elektronik cihazların en kaliteli malzemelerle ambalajlanıp güvenli bir şekilde taşınmasıdır.Atakent Nakliye firması olarak sizin değerli eşyalarınızı özenle taşımaktayız.

Atakent Kamyonet  firması olarak tüm ofis mobilyaları ve diğer eşyalar uzman personelimiz tarafından özenli bir şekilde taşınarak en küçük bir zarar meydan verilmeyerek yeni ofislere yerleştirilmektedir. Diğer tüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi, ofis nakliyeleri de belirlenen süreler içerisinde en hızlı şekilde yapılmakta ve ofis düzeninin yeniden işlerlik kazanması sağlanmaktadır. Genellikle şehir içi olarak yapılan ofis taşımacılığı, Atakent Şehir İçi Nakliyat tarafından en uygun fiyat ve güvenli taşıma garantisi ile yapılmaktadır.

Atakent Nakliyat Resim 3
Asansörlü Nakliyat

Atakent Şehir İçi Nakliyat özellikle yüksek binalardan yapılması gereken nakliye hizmetlerinde, asansörlü nakliyat uygulaması ile taşımanın güven içerisinde ve hızlı yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede zorluk derecesi yüksek bir mekânda yapılan taşıma işleri, oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan asansör yöntemi sayesinde hem nakliye maliyetleri oldukça düşmekte, hem de indirme ve yükleme işlemleri kısa zamanda yapılarak zaman tasarrufu sağlanmaktadır. Atakent Şehir İçi Nakliyat olarak en kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak korumaya alınan eşyalar direkt olarak nakliye aracının yanına indirilmektedir.

Bu sayede taşıma sırasında oluşabilecek kırılma çizilme gibi riskler sıfıra indirilerek müşterinin zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Diğer tüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi, Atakent Asansörlü Nakliyat asansörlü taşıma fiyatlarında da en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Yük Nakliyesi

Atakent Parça Eşya Taşıma parça ve tam yüklerin nakliyesi konusunda da İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Bazı durumlarda aynı yöne gitmesi gereken farklı yük çeşitleri, Atakent Nakliyat  tarafından verilen adreslerden alınarak, merkezimizde gidecekleri yön ve cinslerine göre ayrılmakta ve güvenli bir şekilde ambalajlandıktan sonra mesafelere göre nakliye araçlarımıza yüklenmektedir.

En kısa sürelerde verilen son adreslere iletilen yükler, en küçük bir zarara uğratılmadan güvenli bir şekilde nakledilmektedir. Parça yük taşımadaki en önemli ayrıntı, müşterilerin pahalı kargo fiyatlarına oranla daha az para ödeyerek nakliye aracı temin edebilmesidir. Atakent Ambar firmamız yük taşımacılığı konusunda da en iddialı firmalar arasında yer almaktadır.

Atakent Nakliyat Resim 4
Nakliyatta Uygun Fiyat Garantili Teslimat

Atakent Şehir İçi Kamyonet tüm hizmet çeşitlerinde en uygun fiyat ve güvenilir taşıma garantisi sunmaktadır. Yük ve eşyaların fiyatları belirlenirken belirli kriterler göz önüne alınarak nakliye bedeli tespit edilmektedir. Atakent Nakliyat olarak mümkün olduğu oranda uygun fiyatlarla yapılmaya özen gösterilen nakliyelerde,

 • Gidilecek mesafe
 • Yük veya eşyanın cinsi
 • Yük veya eşyanın miktarı
 • Ekstra hizmet talepleri

Yapılacak nakliye hizmetinin ücretini belirlemedeki en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Atakent Eşya Depolama firmamız tarafından belirli dönemlerde yapılan kampanyalarda ise uygulanan fiyat daha da aşağılara çekilerek müşterilerimize önemli fiyat avantajları sağlanmaktadır. Firma iletişim hatlarımızdan haftanın 7 günü 24 saat esasına göre nakliye talebinde bulunabilir, Atakent Nakliyat ın uygun fiyat ve garantili teslimat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Atakent Nakliyat İletişim

Atakent te bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön