Altunizade Nakliyat

Yazılar geri dön

Altunizade Nakliyat

Altunizade Nakliyat İstanbul’un tüm ilçe ve beldelerinden olduğu gibi, Üsküdar Altunizade halkına verdiği nakliye hizmetlerinde de, her daim kalite ve güveni ön planda tutmaktadır. İstanbul dışı ev ve ofis eşyası nakliyesi yapan Altunizade Nakliyat firmamız, konusunda uzman personeller ve çağın gereklerine uygun olan modern nakliye araçlarıyla hizmet vermektedir.

Yüksek binalardan yapılan taşımalarda dıştan platformlu asansörlü nakliye hizmetleri veren Altunizade Nakliyat firmamız, nakliye sektöründe en uygun fiyat seçenekleri sunan firmalar arasında yer almaktadır. Haftanın bütün günlerinde 24 saat randevu esasına göre nakliye talepleri alınmakta ve çok kısa sürelerde yerine getirilmektedir.

Altunizade Nakliyat yük ve eşya taşımacılığı yaparken, nakledilecek yük ve eşyaların cinsine, miktarına ve gidilecek yolun uzunluğuna göre farklı nakliye araçları kullanmaktadır.

 • Kamyonet
 • Kapalı kasa nakliye araçları
 • Açık kasa nakliye araçları
 • Kimyevi ve sıvı ürünlere uygun tankerler
 • Tır
Altunizade Nakliyat Resim 2

Altunizade Evden Eve Nakliyat bünyesinde yer alan araç çeşitleri arasında yer almaktadır. Yapılacak işin mahiyetine göre araç tahsis etmenin yanında, nakliyenin türüne göre farklı uzmanlığa sahip personel görevlendirilmektedir.

Altunizade Evden Eve Nakliyat güvenilir taşımacılığın gereği olarak tüm hizmet taleplerinde nakliye sözleşmesi yaparak hizmetleri ifa etmektedir. Hizmet sonunda her hangi bir hoşnutsuzluğa meydan verilmemesi için yapılan sözleşmelerde, nakliyatta yer alacak tüm unsurlar yer almaktadır. Profesyonel hizmetlerin gereği olan tüm unsurları bünyesinde barındıran Altunizade Evden Eve Nakliyat firmamız, özellikle ev ve ofis taşımalarında büyük bir titizlikle hizmet yürütmektedir.

 • Mobilya
 • Elektrik
 • Montaj

Altunizade Nakliye konusunda uzman personellerle yapılan ev ve ofis nakliyesinde sökülmesi gereken eşyalar usulüne uygun şekilde demonte edilerek korumaya alınmaktadır. Eşyaların cinslerine göre kullanılan kaliteli ambalaj malzemeleri arasında,yer almaktadır.

Yer almaktadır.

 • Balonlu naylonlar
 • Oluklu mukavva kartonlar
 • Beyaz eşyalar için straforlar
 • Koliler

Altunizade Şehir İçi Nakliyat olarak güvenli bir şekilde nakliye araçlarının yanına getirilen eşyalar, düzenli bir şekilde yerleştirilerek sarsıntılara karşı dirençli hale getirilmektedir.

Altunizade Nakliye, özellikle şehirlerarası taşıma hizmetlerinde yol durumuna uygun nakliye araçları ve profesyonel sürücü personel ile hizmet vermektedir.

Çok kısa sürelerde sona erdirilen nakliyatlar her zaman müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırılmaktadır. Altunizade Nakliyat olara nakliyata başlamadan önce yapılan sözleşme hükümlerine harfiyen uyularak güvenilir taşımacılık yapılmaktadır.Altunizade Şehir İçi Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Altunizade Nakliyat Resim 3

Altunizade Nakliyat da Yük ve Eşya Nakliyesi yapan Firmalarda Bulunması Gereken Özellikler

Altunizade Şehir İçi Kamyonet, yük ve eşya taşımacılığının sıradan bir iş olmadığının bilincinde olan bir düşünceyle, tüm yatırımlarını nakliye araçlarının modernizasyonu ve personelin uzmanlığı konularına yapmaktadır. Her geçen gün gelişmekte olan nakliye sektörü, birbirinden farklı ve yeni uygulamalarla sürdürülebilir hale gelmektedir.

Nakliye firması seçimi yapılırken, kuruluşun bünyesinde bulunması gereken bazı özelliklerin göz ardı edilmemesi gereklidir. Hatalı yapılan seçimler mutlaka müşterinin mağdur olmasıyla sonuçlanmaktadır.Altunizade Parça Eşya Taşıma olarak sizleri bu mağduriyetten kurtarmakatayız.

Altunizade Ambar, kurulduğu gün itibarı ile kurumsallaşmanın önemini kavramış ve herkes tarafından güvenilir olarak bilinen bir firma ile hizmet etmeyi hedeflemiştir. Tüm sektörel gereklilikleri yerine getiren firmamızda,

 • Her türlü nakliye amaçlarına uygun araçlar
 • Konusunda uzmanlık seviyesine ulaşmış taşıma personeli
 • Profesyonel sürücü kadrosu
 • Sektörde gerekli olan tüm makine ve teçhizatlar

Bulunmakta ve hizmet kalitemizi arttırarak müşterilerimizin nakliye taleplerini sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Nakliye yapan firmalarda bulunması gereken en önemli özelliklerden biri de, taahhütlere uygun olarak hizmet verilmesidir. Altunizade Kamyonet tüm nakliye hizmetlerini zamanında ve eksiksiz yaparak kurumsal bir firma olmanın avantajını müşterilere sunmaktadır. Altunizade Nakliyat Kurulduğu günden beri İstanbul piyasasında kaliteli hizmetlere attığımız imzalar, firmamızın güvenilirlik sembolüdür.

Altunizade Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Altunizade Eşya Depolama, İstanbul’un tüm semtlerine ve Türkiye’nin tüm yörelerine en uygun fiyatlarla nakliye hizmeti götürmektedir. Sektörde normalin çok altında fiyatlarla taşıma yaptığını söyleyen bazı kişi ve kuruluşlar müşterilerin oldukça büyük zararlar görmesine sebep olmaktadır. Nakliye fiyatları belirlenirken uzman firmalar belli kriterleri göz önüne alarak nakliye bedelini belirlemektedir.

Altunizade Nakliyat Resim 4
 • Yükün cinsi
 • Miktarı
 • Gidilecek mesafe
 • Gerekli olan personel sayısı
 • Müşterinin ekstra talepleri
 • Kullanılan malzeme miktarı

Yapılacak nakliyenin bedelini belirleyen etkenler arasında bulunmaktadır. Müşterilerimizle nakliye öncesi yapılan sözleşmelerde tüm detaylar açıkça belirtilerek imza altına alınmaktadır. Altunizade Asansörlü Nakliyat olarak bu sebeple tüm yük ve eşya nakliyelerimiz, en küçük bir sorunla karşılaşılmadan memnuniyet garantisi ile sonlanmaktadır. Altunizade semtinden veya İstanbul’un tüm semtlerinden firmamızı ziyaret ederek nakliye talebinde bulunabilirsiniz. Merak ettiğiniz konularla ilgili firma telefonlarımızdan bizi arayabilir, nakliye bedelleri ve tüm diğer konularla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Altunizade Nakliyat İletişim

Altunizade de bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön