Alemdağ Nakiyat

Yazılar geri dön

Alemdağ Nakiyat

Alemdağ Nakliyat firması uzun yılların birikimi ve kurumsallaşmaya verdiği önemle İstanbul’da hizmet üreten firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Alemdağ Eşya Depolama müşterilerimizden gelen ev, ofis eşyası ve muhtelif vasıflara sahip yüklerin taşınmasında modern nakliye araçlarıyla hizmet veren firmamız, piyasa koşulları içerisindeki en uygun fiyat seçenekleriyle nakliye yapmaktadır.

Tüm hizmet alanlarında müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan Alemdağ Nakliyat firmamız, uzman ve güler yüzlü personeller ile 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşımacılığı
 • Parsiyel ve tam yük nakliyesi
 • Sektörel ürün nakliyesi
 • Kimyevi madde nakliyesi

Alemdağ Nakliyat faaliyet göstermiş olduğu alanlar arasında yer almakta ve büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir.

Alemdağ Evden Eve Nakliyat İstanbul’da şehir içi nakliye hizmetlerinin yanı sıra tüm il ve ilçelere güvenilir ve hızlı nakliyenin en doğru adresidir.

Alemdağ Nakliyat, geçmişten edinilen tecrübeler ve sektörün gelişmesine paralel olarak, bilgi birikimi sayesinde üstün kalitede nakliye hizmeti vermektedir. Son yıllarda ülkemizde kara yolu taşımacılığı oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve nakliye firmalarının lojistiğe sağladığı katkılar üst düzeyde artış göstermiştir.

Alemdağ nakliyat resim 2

Kara yolu ile yapılan nakliyeler sürdürülebilir üretime büyük katkı sağlamakta, hammadde ve kimyevi malzemenin güven içerisinde nakliyesi gerçekleşmektedir. Alemdağ Evden Eve Nakliyat sektörün büyüme trendine girmesiyle birlikte kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayarak, standart kalitede hizmet üretmeye başlamıştır.

Alemdağ Nakliyat da Ev, Ofis ve Yük Nakliyesinde Kaliteli Hizmetin Önemi

Alemdağ Evden Eve Nakliyat ‘’ kalite tesadüf olamaz’’ sözünü doğrular bir mahiyette, tüm gelişmelerini bilinçli ve sektörel ihtiyaçlara uygun olarak tamamlamış bir firmadır. Bu sebeple tüm nakliye hizmetlerimizde kalite standartlarına önem verilmektedir.

Alemdağ Asansörlü Nakliyat ev ve ofis eşyası taşımaları nakliye sektöründe en fazla emek isteyen ve incelikle yapılması gereken işler arasındadır. Alemdağ Nakliye bu tür nakliye işlemlerinde ekip çalışması içerisinde, çok kısa sürelerde nakliye şartlarını oluşturmakta ve güvenilir nakliyeyi sağlamaktadır.

 • En kaliteli ambalaj malzemesi kullanımı
 • Uzman taşıyıcı ve sürücü personel
 • Hızlı ve sorunsuz nakliyat
Alemdağ nakliyat resim 3

Alemdağ Nakliye müşteri memnuniyetini sağlamak adına oluşturmuş olduğu kalite göstergeleri arasında yer almaktadır. Nakliye sektöründe uzman olmayan ve düşük kalitede nakliye yapan firmalar ise, tam tersi bir anlayışla müşteri mağduriyetlerine sebep olacak uygulamalar yapmaktadır.

Alemdağ Şehir İçi Nakliyat gerek eve ve ofis eşyası nakliyesinde gerekse farklı yüklerin nakliyesinde her zaman müşteri emniyetini en önde tutan bir anlayışla hizmet vermektedir. Tüm nakliyelerin öncesinde yapılan taşıma sözleşmesinde nakliyenin tüm detayları müşteriye sunulmaktadır. Nakliye bedeli dahil olmak üzere tüm detayların yer aldığı sözleşmeler, kaliteli hizmeti benimseyen tüm nakliye firmaları tarafından yapılmaktadır.

Daha sonra müşteri isteklerine ve yükün önemine binaen sigorta anlaşması yapılarak, yük ve eşyanın taşınması sırasında oluşabilecek zarar ziyanın tazmin edileceği güvencesi verilmektedir. Sigorta işlemleri de, kaliteye önem veren firmaların özellikleri arasındaki ortak nokta olarak görülmektedir. Alemdağ Şehir İçi Nakliyat yükün araçlara konulması ile yük ve eşyanın teslimine kadar geçen sürede, tüm yük ve eşyaları firma garantisi altında tutmaktadır.

Ev ve Ofis Nakliyesinde Püf Noktalar

Alemdağ Şehir İçi Kamyonet firmasına gelen tüm taşıma taleplerinde en uygun fiyat ve güvenli taşımayı taahhüt etmektedir. Oldukça yoğun bir çalışma gerektiren ev ve ofis nakliyesi bir dizi işlemin belli bir sırayla yapılması sonucunda sağlanmaktadır.

 • Öncelikle sökülmesi gereken eşyaların demontesi
 • Balonlu naylon, oluklu mukavva ve köpük şeklindeki ambalaj malzemeleri ile eşyaların izole edilmesi
 • Beyaz eşyalar, elektronik cihaz ve antika eşyaların özel ambalaj malzemeleri ile ekstra izolasyonu
 • İtinalı taşıma
 • Nakliye araçlarına özenle yerleştirme
 • Taşıma ve teslim

Ev ve ofis eşyası taşıma hizmetlerinde uygulanan işlemler bütünü olarak Alemdağ Ambar tarafından büyük bir özenle yerine getirilmektedir.

Alemdağ Parça Eşya Taşıma parça yük, tam yük ve sektörel ürün taşıma işlemlerinde ise farklı nakliye araçları ve değişkenlik gösteren yöntemler uygulamaktadır.

Parça yükler merkezimizde toplanarak cins ve niteliklerine göre ayrılmakta ve sonrasında varış istikameti sıralamasına göre nakliye araçlarına yüklenmektedir. En kısa sürelerde son adrese teslim edilen parça yükler, yüksek bedellerle kargo taşıması yaptırmak istemeyen müşterilerin yüklerinden oluşmaktadır.Alemdağ Kamyonet firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bu tür nakliyelerin dışındaki ürün nakliyelerinde ise, süreklilik arz eden üretim sektörüne hizmet verilmektedir. Tüm hizmet alanlarında kaliteli ve güvenilir hizmeti hedefleyen firmamızı telefon numaralarımızdan 7/24 arayarak nakliye talebinde bulunabilir, hizmetlerimiz hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

Alemdağ nakliyat resim 4
Alemdağ Nakliyat İletişim

Alemdağ da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön